Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#1 CHICAGO Blackhawks vs. MINNESOTA Wild #8

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

CHI
89%
40
MIN
11%
5

OK, hadat se nechci, ale ja osobne cekal vic. Jen dobra prvni polovina sezony nestaci a playoffs jsem bral vzdycky jako bernou minci, mozna u vas je spokojenost jen se samotnim postupem tam, ale nevim.. V zaveru kazdopadne Parise ztracel kouzlo a v PO to vyvrcholilo. Poslednich 19 zapasu (ZČ + PO), 4+5, -16..... Na druhou stranu, Suter ocekavani naplnil a nebyl bych prekvapen kdyby dostal Norrise.

Ten trejd za Pominvilleho byl taky trosku prilis desperate, dali jste prilis mnoho vzhledem k tomu ze PO sance toho teamu nebyly (a nejsou ani o rok) uplne realne.
a tiez nechapem tych neprajnikov Pariseho, Sutera a Wild

Wild len vyuzili sancu, mali stastie ze sa jednalo o hraca, ktory je z Minnesoty, toto by sa nikdy nestalo, keby sa nejedna o hraca z Minnesoty, navyse mali stastie, ze to dopadlo ako dopadlo a bol z toho aj Suter a po jednej necelej sezone ich odpisovat, ze spravili zle, ved to je smiesne, vzhladom na to ako sezona pre nich vlastne dobre dopadla, boze ved oni nesli vyhrat tuto sezonu SC :slap: ako aj mohli s nahradnymi golmanmi, okrem Sutera obrancami, ktori v zivote nehrali playoff zapas a bez zranenych TOP6 utocnikov a pod

Parise, Suter, kazdy mohol ist do ineho timu, od ktoreho sa ocakava SC omnoho viac ako od Wild, kazdy mohol dostat viac penazi ako dostal u Wild, vybrali si tazsiu cestu za SC, isli do timu, ktory nehral X rokov playoff, nezasluzi si to skor obdiv, co je zle na tom, ze su kamarati a chcu hrat spolu, clovek je aj rad, ked z kazdej strany pocuje, ze hokej je len byznys, ze to dokaze byt aj o niecom inom na takejto urovni, Zach sa tiez rozhodol ist hrat domov, kde je a bude pod velkym tlakom, kolki hraci z Minnesoty to odmietli, a to neboli tak kvalitni hraci ako Zach a nebol by na nich az taky tlak ako je na nom, toto si tiez zasluzi skor obdiv ako haterstvo
dufam, ze Suter nevyhra Norris Trophy, pre Wild bol sice obrovskou oporou, ale ak ju ma raz vyhrat, tak dufam, ze to bude v sezone z jeho strany omnoho lepsej ako bola tato, pretoze tato sezona bola pre neho len taka na otukanie a samotna nominacia je uspech, ktory je skvely, nesledujem ostatne timy a hracov az tak moc, ale aj tak si myslim, ze ini si tu trofej za tuto sezonu urcite zasluzia viac
Absolútny súhlas s Atlantikom na tému Parise a Suter (on tie očakávania napĺňal až na kratšie nevydarené obdobie celého tímu a úvod do bodky). Áno, Wildo, prepadol najmä Koivu, ale Parise tomu vôbec nepomohol a za čo bol platený...

Pochválil by som, ak smiem, Zuckera a Brodina.

A pokiaľ ide o Yea, ja som jeho odvolanie čakal ešte počas sezóny. Turbulencie však prežil a potom už zostal. Nakoľko by mal zostať aj do budúcej sezóny, to vieš už najlepšie ty. Samotná otázka s :?: asi nie je na konci toho prvého príspevku náhodou.
WildCelt píše:kazdy mohol dostat viac penazi ako dostal u Wild
Ako sorry, ale toto je proste blábol a kameň úrazu toho "hejterstva". Presne pre toto si nezaslúžia žiaden obdiv. Možno naopak, zaslúžia si výsmech, ak tento, nazvime to projekt, zlyhá.

EDIT: teoreticky i prakticky by ju v tejto "chudobnej" a "skrátenej" (veľmi dôležité slová) sezóne mal vyhrať Subban, ale Suter by nebol zas tak veľkým prekvapením.
tak Yeo ma jasnu predstavu o tom ako chce, aby hrali, ale v sezone to bolo len par zapasov, zratat sa to da na prstoch jednej ruky, mozno dvoch, takze bud dokaze, aby to tim zvladal dlhodobejsie alebo by mal ist, ale asi si este zasluzi jednu sezonu...

ja osobne som proste bral tuto sezonu ako nejaku pripravu, to playoff bol prijemny bonus, vysledky a hodnotenia tej 2-3 rocnej prace by mali prist od buducej sezony
Prva seria uspesne za nami :good:

Som velmi rad,ze aj po zisku Presidents Trophy sme nevypadli v prvom kole,podla statistik posledne 4 z 5 vitazov zakladnej casti sa porucalo v prvom kole :giggle:

Naozaj neviem co tu pisat,velmi zvlastna seria,snad len pochvalit obranu ,Crawforda 4 a 3 lajnu a hlavne Frolik+Kruger a samozrejme penalty killers.

Najslabsi link bol pre mna Misko Handzus,ako dobre zacal,tak sa zacina vytracat,nemozem sa dockat Bollanda,ten sa v POs vzdy dokaze najst.

Prvy utok sa konecne ukazal v poslednom zapase,aj ked to bola len otazka casu.
Tak samozrejme s touto sezonou som spokojny hlavne ze to bolo to PO po tolkych rokoch.Wildo to docela dobre zhodnotil stým Parisem a Suterom taktiez suhlasim stým Yeom minimalne este dalsiu sezonu by si zasluzev.Skoda tych zraneni Pominville,Heatley,Backs kukoncu uz i Harding nebol 100% fit.Vpodstate i tá obrana zbiera vzacne skusenosti.Radost sledovat mladikov ako Spurgeon,Brodin ktory dostavali sance hned vedla elitneho Sutera a bolo vidiet ako znacne hokejovo rástli tito mladi bekovia u ktorych dufam ze zostanu u Wild co najdlksie i ked Spurgy este zvykne obcas zachybovat v defenzive...Taktiez u Scandellu mlady perspektivny hrac,ktory zasa ma vyhodu vjeho postave v hre do tela,ale unho je to este otazne ci sa prebojuje stabilne do zostavy od buducej sezony.Taktiez Dumba caka na prilezitost proste dovolim si tvrdit ze Wild maju obranu s obrovskou perspektivou do buducna a pritom este stratili Leddyho ktory sa presadil práve u Hawks :slap: .Cize dobra praca scoutov kvalitne picky v minulorocnych draftoch ked zvacsa Wild z prvych vyberov brali práve bekov a konecne to prinasa ovocie :yes: .

No teraz ktej horsej stranke co nemam v oblube proste casom mi prirastie k srdcu vacsina hracov este po skvelych epizodach v Becoming Wild kde s kamerami prinesiu dianie takmer zo vsetkeho (predsezonne kempy,treningy,navstevy nemocnic,rôzne rozhovory,nahlady do sukromia a bezneho dna vacsiny hracov Wild proste senzacia) Takze oto tazsie sa mi kritizuje.Stym Heatleym by bolo asi fakt najlepsie keby ho vykupia proste ten jeho plat je az prilis velky.A Wild potrebuju niekde uvolnit cap hit.Dalej som trocha sklamany z Granlunda zrejme mal na pleciach obrovsku ťarchu velke ocakavania,tlak cakali sa odneho nadpriemerne vysledky ale cele sa to zbehlo neako rychlo.Zrejme potrebuje viacej casu a snad v Houstone nabere formu a zvykne si na zamorsky styl hokeja.Ale este ho neodpisujem stale verim ze casom sa ukaze.Dalej mozno az prilis kriticke odomna ale Brodziak riadne zaostal oproti minulej sezone kde mal priam famoznu sezonu co sa ani zdaleka nepriblizilo k jeho tochtosezonnym vykonom.Sice stale ma ten instikt pred brankou dobry na vhadzovania ked mal takmer 50% uspesnost ale vtych rozhodujucich chvilach vylozenych sanciach viackrat zlyhaval pocas sezony a statistika v +/- hovori za vsetko najhorsie z tímu -18 v skratenej sezone.S Gilberom je to tiez tak na hrane sice prvu polku sezony predvadzal celkom dobre vykony herne i bodovo sa mu darilo.Neodmyslitelna sucast presiloviek no casom to upadalo a boli ztoho len nevyrazne vykony aspon v obrane len malokedy chyboval ale uz ho nebolo az tak vidiet ci uz vtych presilovkach alebo s kreativnymi passmi.Uvidi sa ako to bude nabuducu sezonu potom kazdopadne bude UFA.A nakoniec by to zrejme chcelo uz i neaku zmenu v brankovisku.Backs je kvalitny brankar ale uz ma svoje roky a predsalen je tiez mierne preplateny ztych 6mega si myslim ze je hodny tak medzi 4-4.5 ale na druhu stranu ak bude brankarske duo bez nejakych zraneni mozno by sa to mohlo risknut buducu sezonu ale kazdopadne si nemyslim ze to nebude na neake dlkse pôsobenie u Wild.

Na zaver musim pochvalit duo Setoguchi-Cullen ked uz v zavere sezony tímu dochadzal dych.Prvy utok uz nebol tak produktivny vysledky padali ale toto duo malo najvacsi vplyv na herny prejav Wild v spominanom zavere sezony a i v PO hrali celkom fajn.Takze dufam ze s Cullenom sa casom predlzi zmluva co by som bol docela rad kedze je taktiez rodak z MIN skvelo sa doplna so Setom a tusim je i jediny vtíme kto ziskal SC takze ma i vzacne skusenosti :pray: .So zvyskom timu by sa dalo povedat ze som spokojny.Ale od buducej sezony si dovolim tvrdit ze ocakavam PO s vacsou istotou a poziciou ako tento rocnik.

A k tochtorocnemu play off by som si osobne prial finale o SC z stvrtfinalovej dvojice WSH/NYR oba timy maju kvalitny kader takze ten kto odtialto postupy tak dufam ze to dotiahne az k samotnemu finale i ked onieco vacsie sympatije umna maju Caps a zo zapadu by som to doprial Sharks. :hmm:
Joe S. píše:počas prvého kola sa ešte nebudú rozbíjať stoly :popi: a ani žena nebude zmaľovaná popradčan says :ahoj:

Možno Minnesota bude hrýzť, ale viac ako jedno predĺženie si neodtrhne, 4:0 Chicago. Cez Toewsa, 20centa a Hossu to proste nepôjde aj keby sa mal Judáš na ľade pretrhnúť
Skoro mi to vyšlo, keby Hawks neodflákli tretí match a neodohrali ho v smajlon mode :popi:
k minny jsem vzdy tak nejak tihnul, az do lonskeho leta, a s prichodem pommiho jsem myslel ze se dostanou dal, ale to by nesmeli narazit na chicago. Takhle jsem rad ze traitorse vyhral letos jen o jeden zapas v PO vic ne my
megaton píše:k minny jsem vzdy tak nejak tihnul, az do lonskeho leta, a s prichodem pommiho jsem myslel ze se dostanou dal, ale to by nesmeli narazit na chicago. Takhle jsem rad ze traitorse vyhral letos jen o jeden zapas v PO vic ne my
Od predvčera sa volá -7ach Parise. :ciga:
tady nebylo co řešit :jn:
Wanic píše:Chicago 4:1 Minnesota

Chicago pro mě není favoritem na Stanley Cup, ale nemyslím si, že by je zrovna Minnesota dokázala zastavit. Očekávam velice snadnou sérii v podání Blackhawks (což jim mimochodem v pozdějších fázích - podle mě - zlomí váz, příhlédneme-li k tomu, že stejně jednoduše prošli i základní část). Wild hraje do karet určitá rozehranost, neboť play off style hokej hrají už nějakej ten pátek, proto bych se nedivil, kdyby ukořistili hned první zápas... kvalitativně to ale bohužel stačit nebude. Oči příznivců outsidera této série by měli být upřeny k Backstromovi... on jediný by mohl být the difference maker...
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES