Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#4 BOSTON Bruins vs. TORONTO Maple Leafs #5

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

BOS
82%
36
TOR
18%
8

Takze, vysli nam Maple Leafs, mozno cas otvorit stary javorovy sirup kdesi v spajzi :D

zaciname

streda 1 maja, doma 1:30 :fan:

Co k Torontu? Oni hraju nevyspytatelny styl, maju nenpadny no silny kader, ja ich povazujem za cierneho kona PO, no samozrejme fandim primarne nasim :D aj ked ruku na srdiecko, nehrame dobre, bud sa podvedome setrili a teraz to rozbalia, alebo naozaj sa stratila uvodnosezonova forma. Opat sa opakujem ako madagaskarsky papagaj, ale musime zjednodusit hru, spresnit prihravocky a v obrane hrat jednoduchsie a najma cistejsie, nenechavat sa zbytocne vylucovat za prkociny, typu oplacacky, atd. A zaroven treba pritvrdit hru do tela, Looch sa konecne ku svojej vratil, nech mu to vydrzi a udrzi v sebe tu vlnu hry. V noci som videla iba jednu tretinu - co sa tyka Daugavinsa velmi ma prekvapila jeho hra, pri absencii Hortona sa mu dari v tom utoku, mohol by to byt nase zeliezko.
Toronto malo aj zapasy s malo strelami, no o to nebezpecnejsie sance, preto treba naozaj davat pozor na obranu nepustat ich do zybtocnych kontier, lebo oni nas mozu nechat hrat a sami udru, snad to bude pekny hokej. Zaciname v stredu, mozno tam bude este aj basket, snad nejak casovo sa to zladi (nemam v tom prehlad) ale hlavne mame dva plne dni oddychu, regeneracie a usitia spravnej taktiky. A samozrejme posledny den na holenie pre nase medvede.

tak hor sa na play off ako sa patri :hfman: :box: :box: :tomato:
Looch opat s bodom. Po paradnom hite na Turrisa si ho o par minut vyhliadol enforcer hosti Neil a trval na spolocnom suboji. Milan vyckal nez sa dohra sanca a hlavne zbieral sekundy nez sa vydycha, pretoze BOL TAKMER NA KONCI STRIEDANIA. Neila respektujem, ale aby si takto neferovo ulahcil svoju pracu, to je uz trosku moc, ale Milan sa nedal, ako sa uz na neho patri. Treti bodik za dva dni, moze byt, este nech mu tam popadaju nejake banany a bude to ok.

Vcera sa mi pacil uz spomenuty Dauvgavins, ten by snad zozral aj superov beton, siel sa aj roztrnut. Soderberg prisiel ako produktivny hrac, no jeho vyuzitie je zda sa byt spravnejsie v defenzivnej cinnosti, sem tam vyceri zubky aj vpredu, ja som s nim spokojny.

Nehrali sme vcera zle, ale treba premienat, pretoze prestrielat supera je sice pekna vec, ale co z toho ked chyba efektivita.

Tesim sa, ze sme schytali Leafs, je to tohoto roku najtvrdsi tim ligy, takze vieme co musi Julien naordinovat, agresivitu.

Drzme palce a dufajme, ze nas televizie opat potesia kvalitnym priamym prenosom. Lets go madvade!

:wave:
Pred play off mam zmiesane pocity... pokial sa nam nepodari nahodit hru na vyssie obratky a hlavne zvysit mizernu produktivitu tak nebudem vobec prekvapeny ked skoncime uz po 4-5 zapasoch. Obavy vo mne vzbudzuje aj Rask. Tie jeho "mentalne" prejavy na obrancov (napr. vcera na Zdena po Cowenovom gole a tiez v sobotu po jednom z Greenovych golov) pohode v time urcite nepridavaju. Mladik by si mal v prvom rade uvedomit ze nebyt Zdena a dalsich obetavych obrancov tak jeho cisla by boli uplne ine.

Psychicky narocny a klucovy pre nas bude hned 1.zapas... ak v nom zlyhame tak sa to cele moze zrutit ako domcek z karat.
Obrázek

poradie timov je prehodene
Bruins in 5
Toronto je nepríjemné, ale aj nepredvídateľné. Momentálne sú v období, kedy hrajú ako sa vyspia a platí to aj pre Reimera. Želal by som si ďalej kľudne ich, ale aj napriek pochybnostiam, ktoré voči Bruins tento rok oprávnene mám (a dokumentujú to nielen čísla, ale aj komentáre fanúšikov), vidím na postup práve Boston. Kvalita by mala prevážiť. Bruins in 6.
Bos dostal snad nejlehciho moznýho soupeře. tu se nam crta najjednoznacnejší serie 1. kola.
Briuns in game 4.
Tady není o čem (z pohledu mého). Toronto po několika letech sice v play-off, ale brzy zase poletěj na dlouhou dovolenou. :ciga:

Obrázek Boston 4:1 Toronto Obrázek
Toronto polevilo. Vzdycky hralo predevsim na brejky, ale momentalne hraje az prilis pasivne. Boston je sice mnohem zranitelnejsi nez kdykoliv predtim, nicmene zrovna Toronto je souper, kteryho ma Julien prectenyho a proto si myslim ze by Bruins i se slabsi formou mohli tenhle matchup zvladnout. Budu fandit Torontu vsemi deseti, ale bohuzel, posledni krok bude chybet.. Bruins in 7
Papírově Bruins, ale ZČ končili jak troubové, naopak Maple Leafs po letech opět o SC, no, tady fakt netuším, nechám se překvapit!
:hmm: ten rozpis je zaujimavy, po prvom hracom dni mame ti dni volna,coz je vzhladom na nas doterajsi rozpis fajn, aj ked pripadny 6 a 7 zapas by sa hrali den za sebou, nevadi. Ja ako spravny fanusik Bruins nasim verim, no zaroven viem, ze nehrali sme dobre cely april, takze snad si sadnu a vysvetlia veci ako sa ma hrat, plus Raska poslat k sportovemu psychologovi, nech s nim kustik pokeca na uvolnenie. Ale stale lepsie, ako keby sme Rags vyfasovali.
Mna celkom desi tych 100%. Tuto sezonu nemam taky isty pocit z nasej hry ako to bolo v minulych sezonach, ale verim, ze to potiahneme daleko.
Boston je veľmi vypočítavý a keďže všeobecne platí, že Obrázek tak im príde pustený zápas s Ottawou veľmi draho, prvý zápas vyhrajú, ale potom začne hviezdiť v bráne Toronta Reimer :tomato: a bude vymaľované
To by mohla byt paradni serie :hit: a priznam se ze ac to beru z obou stran a dival jsem se tu na nazory ostatnich tak to vidim 50/50. Jelikoz ale Leafs dlouho plejof nehrali a Bruins se radovali nedavno fandim a tipnu Toronto.
Bruins mi pripominaju nas z minuleho roka. Nemastne neslane vykony, my sme prvym kolom presli s odretymi usami, Bruins sa to ale nepodari. Fandim a verim Maple Leafs, JvR sa bude darit
No tak tady budu mít radost, ať už dopadne série jakkoli - každopádně o jedno "milované" mužstvo v play-off méně... :D .
A jinak můj tip je - Boston 4:2.
Boston :good:
Boston 4:3 Toronto
priznavam, do tohtorocneho PO nejdem s nejakymi velkohubymi vyhlaseniami, tie posledne utrapene zapasy museli prilis zhavych fanusikov uzemnit, aj ked tu pritomnych hlasujucich userov rozhodnei nie :giggle:

bude to vyznievat ako klise, ale pôjde sa od zapasu k zapasu a hned ten prvy napovie ako na tom v skutocnosti sme

na jednu stranu sme sice mohli vyfasovat prijatelnejsich Isles, ale ak by sme to 1.kolo dali, mali by sme sa vyhnut Pens, co potesi

TOR beriem, uz len kvôli atraktivite zapasov, tieto suboje budu mat väcsi smrnc, ako keby sme hrali proti ostrovanom, ci neprijemnym senatorom

netusim, v akej situacii sa momentalne listy nachadzaju, samozrejme, ze budu po tak dlhociznej PO abstinecke nabudeni, no ked nam isla karta, prilis si s nami nepipli; zhliadol som tusim vsetky nase vzajomne matche zo zakl. casti, vysledky boli sice tesne, ale pri nasich winn sme ich nepustili k nicomu 1:0, 4:2, 2:3, 3:2pp

Obrázek
PO bez photoshopu? nehrozi :) daj si kessy :D

Obrázek
Obrázek
Bruins-Maple Leafs 4:1
„Tenhle týden začínáme novou sezónu. Postoupili jsme do play off, na což bychom měli být hrdí. Chlapům jsem jasně řekl, že si to musí užít. Být v play off je privilegium. Je spousta týmů, které teď budou dělat něco jiného než my. Měli bychom za to být šťastní.“ Julien

tak je, treba si toto PO maximalne uzit, kazdy jeden zapas, hned to uvodne kolo ponukne original chutovku, s listami sa v PO stretavame po 40 rokoch.....

„Je to vždycky zábava,“ přikyvuje Shawn Thornton. :box: „Jdou proti sobě dva z největších hokejových trhů. Asi to není taková klasika jako Montreal - Boston nebo Toronto – Montreal, nicméně myslím, že kdykoli se utkají dva původní týmy, navíc s ohledem na to, po jak dlouhé době Toronto postoupilo… Cítím, že budou nažhavení.“

„Kdykoli jste v play off, atmosféra je skvělá,“ připomíná Seguin. „Snad si během něj vypnu telefon. Česká nás spousta událostí a příběhů. Jsem natěšený, až to začne.“ :gol: (nhlcz)

akurat skoda, ze na fore sa nenachadza ani jeden listok :|
Torontu by uz mal pomoct aj Bozak...

ozaj, ako to vyzera s Hortonom???

Bude to bitka dvoch tradicnych NHL teamov :box: :box: :box:
Pokud se daji Bruins alespon trochu dohromady, bude to jasna zalezitost. Pokud ne, postoupi az po 6-7 zapasech.

muj tip: 4:1 BOS
Horton je fit. Predpokladana zostava na zajtra:

Lucic-Krejci-Horton
Marchand-Bergeron-Seguin
Daugavins-Kelly-Jagr
Paille-Campbell-Thornton

Chara-Seidenberg
Ference-Boychuk
Redden-McQuaid

Absolutne nesuhlasim s Julienom dat sancu Daugavinsovi namiesto Soderberga alebo Peverleyho... Daugman je sice dravy ale nemyslim ze sa hodi k Jagrovi- ten potrebuje k sebe ZAKONCOVATELA a hoci sa Peverley trapil a Soderberg zatial v NHL nepresadil urcite su na tom lepsie ako Daugman...
176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS