Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#4 BOSTON Bruins vs. TORONTO Maple Leafs #5

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

BOS
82%
36
TOR
18%
8

Ja to skor vnimam tak ze dostal oddych, od svojho prichodu hral.....aby sa trosku viac udomacnil, aj po inych strankach nez herne, takze hore dole jeden dva zapasy, navyse Daugavins rhal posledny zapas luxusne, tak to beriem akoby odmenu za ten vykon, musime skusat nove veci, ale zas aj tak sa uvidi originalna zostava az na zapase, do zajtra vela casu, takze hlavne nech poriadne regeneruju a psychicky osmeluju, fyzicky to mame v nohach si myslim v pohode.
Julien nech si najde spravnu koselu :D hoc nech ju perie raz za play off, ale nech prinasa stastie. :frajer2:
Nate je fit

Obrázek

podobne ako Jardo

Obrázek

zaradenie lotysa prekvapilo, Juliena presvedcil svojim poslednym vykonom, aj ked radsej by som tam videl konstruktivnejsieho a presilovkoveho Pevsa, nevadi, 1.kolo nekonci jednym zapasom, takze do hry sa skôr ci neskôr dostane Pevs, ci Yeti
Fandím Bostonu má zkušenější tým,ale Toronto nemá co ztratit už ten postup je pro ně výhra nad bídou předchozích sezon.Medvědi jsou favoriti serie což není zrovna výhoda navíc nemají brankářské eso jako byl Tim Thomas.Bude to řežba očekávám těsný postup 4-3 pro Bruins.
Popravde, ja jsem nikdy ani nevedel kdo to ten Soderberg je a divil jsem se co vlastne od nej cekate... Pak jsem se na nej trosku zameril ve 3 zapasech a nevidel jsem nic, cim by me o necem presvedcil :neviem: Julien to potrebuje ozivit a je tedy plne opodstatnene, ze hrac ktery jako jeden z mala neco ukazal, dostal sanci - jako ted Daugavins.
Soderberg je posila smerom dobuducna, este nie je clekom navyknuty na zamorsky styl ale to chce len cas a trening, ja v nnom vidim stale pozitivne veci, nie je sranda prist do nejakeho timnu v zavere sezony, preto predpokaldam, ze od septembra bude jeho miesto stabilne. Je len a len dobre, ak je v utoku konkurencia, to ich nuti podavat dobre vykony a bojovat o svoj flek.

Atlantik - Soderberg bude zrejme vzdy braniace kridlo resp braniaci center, hra vyborne dozadu, pomaha obrane, v tomto ukazovateli sami velmi paci, chce to uz len golik aby sa chytil psychicky :P
Cathy píše:Soderberg je posila smerom dobuducna, este nie je clekom navyknuty na zamorsky styl ale to chce len cas a trening, ja v nnom vidim stale pozitivne veci, nie je sranda prist do nejakeho timnu v zavere sezony, preto predpokaldam, ze od septembra bude jeho miesto stabilne. Je len a len dobre, ak je v utoku konkurencia, to ich nuti podavat dobre vykony a bojovat o svoj flek.

Atlantik - Soderberg bude zrejme vzdy braniace kridlo resp braniaci center, hra vyborne dozadu, pomaha obrane, v tomto ukazovateli sami velmi paci, chce to uz len golik aby sa chytil psychicky :P
No vidis, cili hraje defenzivne a je ted zrejme healthy scratch. Podle toho co jsem videl, by to bylo plne zaslouzene. Jako v pohode, konkurence nikdy neni na skodu, ale to jsou vlastnosti 4th linera a toho dnes sezenes temer kdekoliv. Nevim, nechci ho predcasne odepisovat, ale zatim neukazal nic moc a to jsem se na nej specialne parkrat zameril. Jiste, prilis malej vzorek, ale nebyl by prvnim ani poslednim Evropanem, co v zamorske štaci nema na ruzich ustlano. U nas se konec-koncu taky kdysi delal humbuk kolem Pesonena a dopadlo to fiaskem a prerazenim do AHL, kde to sice zvladal, ale pak se radsi vratil zpet do Evropy..
Ja by som Soderberga nezatracoval, ok tiez by som od neho cakal viac smerom dopredu, popravde som si ho vsimol len ked zahrozil, ale ked som si neskor zacal vsimat celkovo jeho pracu pre tim, je to podla mna v pohode na to, ze na uzkom este nehraval.. No nie je to okamzita posila ako Jagr :) ale podla mna to bude ok casom..

Zajtra v noci o jednej davaju Leafs-Bruins na ESPN America. :yahoo:
Jednoducho nei ej sranda prechod zo sirokeho na uzke klzisko...Jagr JE INE KAFE, tam su skusenosti, rozohratost na uzkom klzisku. Soderberg je mlade ucho, ma prvy kontakt s takymto hokejom vsetko to chce lena len cas. Musi sa zabyvat, ziskat psychicku pohodu, apotom to pojde. Na tribune aspon zisti niektore veci, pozrie sa nanich z ineho uhla pohladu a chyti sa, ja tomu verim, Chia ma vyborny nufacik na talenty, takze verim, ze ho tu nebral na marnotratnost.
Tato sezona je v podstate BONUS a predpriprava Soderberga pre dalsiu sezonu. Myslim ze uz pri tak malej vzorke mozme povedat ze jeho hra je absolutne postacujuca za 1 mil. rocny plat.

Vo Svedsku bol top line center a mal uplne ine ulohy a presadzoval sa v ofenzive. U nas je pozicia centra preplnena takze okrem zvykania si na uzke klzisko, iny styl hry, nove mesto, novych spoluhracov este aj zvykanie na novu poziciu by bolo vela pre kazdeho hraca... a to este kvoli natahovackam so Svedskou hokejovou federaciou musel pauzovat bez treningu na lade asi 2 tyzdne.

Je to podpis ktorym nemame co stratit a kedze play off je narocne, jeho ucast nie je vylucena v dalsom priebehu.
o tom, ze zapadol nie je ziadna, ale kedze dnes nenastupuje, zbytocne ho nejako extra rozoberat :)

omrkneme dnesny roster listov (skoda toho Bozaka)

Van Riemsdyk - Bozak -Kessel
Lupul - Grabovski - Kulemin
MacArthur - Kadri -Frattin
Komarov - McClement - Orr

Gunnarsson - Phaneuf
Fraser - Franson
Liles- O’Byrne

Reimer


na par hodin :sleep: a od 01:00 :wave:

Obrázek :rofl:
cepi píše:bude to vyznievat ako klise, ale pôjde sa od zapasu k zapasu a hned ten prvy napovie ako na tom v skutocnosti sme
:hmm:

nas vykon z uvodnej tretiny bol najluxusnejsim aky som v tomto skratenom rocniku videl a dovolim si tvrdit, ze bol jeden z naj aky som od nas zhliadol za posledne roky

no a stacilo tak malo, inkasovat uvodny gol, predpokladam, ze stavu 0:0 by sa vyckavalo, hrajkalo vysoko takticky, stop, vyborna particka od uvodnej tretiny a na lade bol len jeden tim

tazko vynasat sudy po 1 zapase, kedze este nie je koniec, ale neviem, ci TOR bolo tak mimo, alebo my sme tak pritlacili na pilu

to, co som spominal, ze pokial sme zapli na plne obratky, listky sme sfukli jedna radost aj v tej zakl. casti, len s tym rozdielom, ze tentokrat nam to tam pada

ale je to len 1 zapas, zabudnime nan, treba padnut opät na zem a pokusit sa podobnym stylom trhnut aj ten 2

btw, tie provokacie TOR :hehe:



Redden :good:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

pane jo tie, PO zapasy, ked si porovnavam tu atmosferu a komplet vsetky tie veci zo zakl.casti a teraz, to je akoby iny svet :D parada
nevadi, ze mi na cely den bude stacit 2h spanok :andy:
Tento zapas sta balzam na dusu, len neplavajme v oblakoch. Hrali sme fajne, hoci miestami sme si zavarili, ale tak zvladli sme to, Rask nemal vela prace, ale za to par stiplavych sanci supera tambolo.

V prvom rade treba este doupratovat organizaciu v obrane, tam to miestami kusok skripalo, ale naozaj sme hrali fajn. U mna spokojnost a take male osmelenie duse do dalsich bojov.

Zjednodusili sme hru a hned sa ukazali pozitiva v nasej hre, potesila strelba obrancov Redden i Boychuk.

Otazka: Preco nam vlastne ten gol neuznali? Nemala som cas sledovat to vsetkymi zmyslami.
Cathy píše:Otazka: Preco nam vlastne ten gol neuznali? Nemala som cas sledovat to vsetkymi zmyslami.
neviem ci sa sudi skôr upiskli, alebo zdalo sa, ze Reimer mal puk pod kontrolou?, resp. pod betonom
Bergy mu tam stuchol a puk nasmeroavl za brankovu ciaru
ked sa nasledne sudi radili, predpokladal som, ze ho neuznaju, bolo 4:1 neriesil som to :-P
za to Bergy ano, dvierka na lavicke (+ flasa) dostali zabrat :popi:
cepi píše:tie provokacie TOR :hehe:
Obrázek skoda, ze March tesne minul :sarcasm:

aby to nebolo jednostranne, Ference mal stastie pri zakroku na Grabovskeho, minimalne na penalty, JB ho uz zriesil inym spôsobom, Grabovski mal po tomto zapase nalozene ako na cele PO :lol2:
cepi píše:
cepi píše:tie provokacie TOR :hehe:
Obrázek skoda, ze March tesne minul :sarcasm:

aby to nebolo jednostranne, Ference mal stastie pri zakroku na Grabovskeho, minimalne na penalty, JB ho uz zriesil inym spôsobom, Grabovski mal po tomto zapase nalozene ako na cele PO :lol2:
Veru škoda, to by možno bolo aj na dištanc :slintac: :sarcasm:
Necudovala by som sa ak by si Ferenca zavolal Shahanan....ale za to Boychuk Grabimu nalozil plne auto, rkasny cisty zakrok Johnieho.....

Inac dakedy v polke 3 tretiny bola usmevna situacia na stridacke hosti - ked trener Toronta tam vehementne maval rukami a za nim, fanusik bostonu to zopakoval :hufi: dufam ze dakde bude video :D
Toronto by se melo vzpamatovat, protoze jen delaj ostudu. Kazdej zapas jsou pod drtivym tlakem a jsou souperem dvojnasobne prestrileni. Tu se ani neda mluvit o specialnim vykonu Bruins, takhle je valcovala i Ottawa, New Jersey, Islanders atd..

Zbytecne Carlyle vyklada jak chce dosahnout 30+ strel na zapas a soupere udrzet pod 30, furt je to ten samej obrazek. S takovou nemaji v PO co delat, hrajou hrozne. Skoda.. protoze vim, ze to v nich je..
Jednoducho parada. Este ma zvieralo v zadocku, ked som videl obrazok padajuceho Big Z cez Raska a inkasovany gol, ale nastastie sa hibernujuca zver zobudila a zelezo najtvrdsieho timu ligy sme v tomto zapase prebrali my. Skvele hity Boychucka, Seidenberga, Lucica (po ktorom ho Fraser vyzyval na ferovku) a McQuaida. Nejake cheapshots a dostatok emocii. Zapas mal grady, kvalitu a skvele tempo. Ked som sa dozvedel, ze dostaneme Leafs do prveho kola, neskutocne som sa potesil, pretoze dva typologicky podobne timy a dvaja treneri, ktori uznavaju tvrdy styl hokeja, z toho moze vyplynut jedine hokejova pochutka :)

Najkrajsia akcia podla mna Lucic, Krejci, Boychuck. Potesil Marchandov utok, krasne vedeli listy podusit.

K tomu golu negolu Bergerona, mozno ten puk Patrice este videl, ale podla mna by sa to malo klasifikovat ako puk v moci brankara, cize sa mozno hneval a skoro zbural TD Garden :x ale bolo tak fifty fifty.

"The Boys are back, and they’re looking for trouble.." :wave: :cinka: :box: Tesime sa na odvetu.

Viděl jsem jenom první půlku zápasu... ale to co Toronto vymejšlelo při rozehrávce... to mělo skutečně do play off teamu daleko... 8x puk bezpečně ve vlastnim pásmu na svých holích a 6x ani nepřejdou vlastní modrou čáru... 2x to nedostanou ani za červenou.... nevim jestli to bylo nervozitou, ale jestli nezlepší přechod (alespoň z vlastního pásma do středního :giggle: ) ... tak tady nebude o čem...
Prvy zapas je vzdy dolezity na psychiku a dalsi vyvoj serie... Toronto z neho nemoze zobrat v podstate ziadne pozitivum, totalne boli prehraty nasim agresivnym forchekingom a rychlou rozohravkou... Seidenberg po zapase vtipkoval ze v satni maju zapinac na vyssie vykony... no kto pozeral nase zapasy v marci a aprili by tomu aj mohol uverit.

Pred 2.zapasom si musime hlavne uvedomit ze Toronto uz moze hrat len lepsie takze musime ist do nich hned od 1.minuty aby sme im nedali ani najmensiu nadej na uspech.

Julien je genius- jeho tah s Reddenom bol jednoznacne spravny... do PO je dolezita fyzicka sila a skusenosti co mladikovi Hamiltonovi zatial chybaju.
Daugavins tiez nesklamal takze Peverley si posedi na tribune asi aj v sobotu.

Shanahanova slepa spravodlivost je nevyspytatelna ale myslim ze Ference nedostane stop... Nash za nieco podobne tiez nedostal distanc.
Ja som pozeral rano prve dve tretiny a hlavne po prvej som bol v extaze.... Len tak dalej :)
Volal jsem po vzpamatovani Toronta a stalo se. Dnes si sli pro to a byli od zacatku lepsim teamem. Stejna zmena jako u Isles. Ted v Torontu to muze byt peklo..

Btw. nechci rejpat protoze proti Jardovi nic extra nemam.. Ale neni playoffs tempo na nej opet jednou trochu prilis? Videl jsem jen prvni 2 tretiny, ale musim rict ze nestihal a to bylo videt na prvni pohled..
Atlantik píše:Volal jsem po vzpamatovani Toronta a stalo se. Dnes si sli pro to a byli od zacatku lepsim teamem. Stejna zmena jako u Isles. Ted v Torontu to muze byt peklo..

Btw. nechci rejpat protoze proti Jardovi nic extra nemam.. Ale neni playoffs tempo na nej opet jednou trochu prilis? Videl jsem jen prvni 2 tretiny, ale musim rict ze nestihal a to bylo videt na prvni pohled..
Ja proti Jardovi uz vubec nic nemam, ale smlouvu by mel dostavat jen na zakladni cast. Do PO jednak nevydrzi a pak uz proste nestiha. JE TO JINA LIGA!
AndyF píše:
Ja proti Jardovi uz vubec nic nemam, ale smlouvu by mel dostavat jen na zakladni cast. Do PO jednak nevydrzi a pak uz proste nestiha. JE TO JINA LIGA!
A na MS by sa taktiež zišiel :sarcasm:
Janci_83 píše:Ja som pozeral rano prve dve tretiny a hlavne po prvej som bol v extaze.... Len tak dalej :)
Tak pod toto sa dnes podpisujem. Paráda kluci torontskí. :cool:
176 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS