Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#2 MONTREAL Canadiens vs. OTTAWA Senators #7

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

MTL
38%
18
OTT
62%
29

Obrázek

poradie timov je prehodene
Habs in 7. V dvoch zápasoch bude predĺženie :wink2:
Chce to aj tradičný upset a toto je môj odvážny pick. Sens dajú Habs v 6 zápasoch. Nech nežerem! :giggle:
Bude tovyrovnana serie.. Ocekavam poo 4z obě timy vyhrajou i venku. Montreal ma ale sirsi kadr a nakonec postoupi.
Habs in game 6.
Montreal postrádá v útoku lídra, Price letos není až tak skvělej, zatímco deffense Ottawy funguje na výbornou, vrátil se jim Karlsson, vrátí se i Spezza... Věřím Senátorům. :jj:

Obrázek Montreal 2:4 Ottawa Obrázek
Pozor, Spezza se zrejme nevrati.. Nicmene Karlsson po navratu neztratil nic ze svyho lesku a Ottawa i pres kolisave vysledky na konci ZČ hrala i v zapasech co prohrala konstantne dobry hokej, kde toho souperi prilis nedovolovala. Pripominalo mi to letosni Devils style (coz neni urazka! , jelikoz Devils spatne nehrali), cili dobra hra ve strednim pasmu, sice podobne slabsi efektivita, ALE nepomerne lepsi vykony golmana.

Nevim jestli se to da nazvat prekvapenim, ale verim Senatorum. Sens in 6, Montreal by musel poradne maknout, jestli chce pokracovat.
Tady asi postoupí Ott, což bude pro Habs kruté, ale ještě krutější pro Pit, jestli tedy vůbec postoupí!
Pral bych to asi vic Canadiens, ale myslim ze dal pujde Ottawa. Andersson, pokud se nezrani bude hlavnim faktorem + navrativsi se Karlsson. Price je sice taky vyborny golman, ale v tomhle duelu proste viceverim senatorum. Ti navic hrali takovy plejof hokej pocas cele sezony, takze nacvicene to maji perfektne, mozna nejlepe ze vsech 16ti ucastniku vyrazovacich boju.
Ottawa s Karlssonom je jasný favorit, v bráne zbláznený Andreson a vďaka nemu ani nie príliš potentný útok nie je :minus: Na druhej strane Price posledný mesiac pripomínal seriózny cedník na špagety. Taktiež netreba zabudnúť že s obdobným kádrom mali Senátori vlani na lopate Rangers.

Sens 4:2
Tak já samozřejmě věřím Habs, cokoliv jiného by byla ode mě ostuda... :D . Ale popravdě, je to opravdu snad jen z důvodu fanouškovství, protože poslední týdny mně rozhodně optimismus do žil nevlily - my hráli vesměs hrozně, až na pár výjimek, Ottawa naopak dobře a jak již bylo řečeno, vrátily se jim některé opory, což z nich dělá velice silného protivníka.
Přesto všechno si troufnu na optimistický tip:
4:2 pro Canadiens
Fyzicka hra, obrana, Anderson v brane - 1:4
mám pocit, že toto bude bitka na 7 zápasov a nakoniec sa pokojne môže tešiť OTT
Montreal 4:2 Ottawa
zhliadol som posledny match so Sens, uprimne, ovela radsej som za to TOR a to este Plesoun odpocival....

Sens 6
Tak vidím, že se nám nevěří, tím líp. Já netipuju, ale našim samozřejmě věřím. Nám se vytýká absence lídra, ale v Ottawě nikdo nepřekonal hranici 30 bodů. A nejsem si jist, že na to Alfie pořád má, aby to v PO vzal na sebe. Mají spoustu talentu (Zibanejad, Conacher, Silfverberg...), ale ne příliš zkušeností. Spezza asi nebude, otázkou je forma Michálka po zraněních. Turris se vypracoval ve velice dobrého centra, takže na něj určitě pozor. Rozhodovat budou golmani. Anderson je ve Vezina formě, to bez debat. Carymu se nevěří, přitom za ten náš "mohutný finiš" ZČ až tak úplně nemůže (vyjma pětky v Torontu) a čísla si zhoršil hlavně díky díravé obraně a tragické PK. Ale to je jedno, v PO mu věřím a co se týká zkušeností, jsou na tom oba brankáři podobně.
Nezbývá než se těšit na kanadský duel :ejha:

:povzbudzovanie: !Go Habs Go! :povzbudzovanie:
Habs-Sens 4:2
Strašně bych postup Sens přál, ale asi skončí v prvním kole :evil: Pro mě nejzajímavější série!!!
Od Montrealu prilis nevim co cekat, naopak od Senators cekam vyrovnanost a jako po celou sezonu nedaruji souperi ani kousek ledu.

muj tip: 2:4 OTT
Montreal zatím parádní sezona věřím,že postoupí.Plekanec je můj oblíbený hráč proto jim držím palce.MON-OTT 4-2 :cool:
dnes by jsme meli nastoupit v sestavě:

Gionta-Plekanec- Ryder
Pacioretty - Desharnais - Gallagher
Galchenyuk - Eller - Bourque
White -Halpern - Prust

Markov - Subban
Bouillon - Tinordi
Gorges - Diaz

Price

HS Moen, Armstrong, Weber, Kaberle
Netrpim prehnanou citlivostou, ale na Elera sa mi nepozeralo dobre. Hadam bude ok, aj ked tato sezona je pre neho pase. Neviem ci to bol vobec faul, ale ked sa to "prepiskne" moze to byt aj podla pravidiel a hrac je v pi*i. Je PO, tak sa to da z urciteho hladiska pochopit, hra je omnoho rychlejsia ako v ZC, na vsetko je strasne malo casu, ale aj tak to bol priklad ako to vyzera, ked sa hraci nerespektuju.
XruC píše:Netrpim prehnanou citlivostou, ale na Elera sa mi nepozeralo dobre. Hadam bude ok, aj ked tato sezona je pre neho pase. Neviem ci to bol vobec faul, ale ked sa to "prepiskne" moze to byt aj podla pravidiel a hrac je v p*ci. Je PO, tak sa to da z urciteho hladiska pochopit, hra je omnoho rychlejsia ako v ZC, na vsetko je strasne malo casu, ale aj tak to bol priklad ako to vyzera, ked sa hraci nerespektuju.
Jako před kopírák když před pár lety Richards sestřelil toho Floriďáka, teď už si nevzpomenu koho, snad Bootha!
Hej bol to Booth, predtym este takto zostrelil Ronalda Petrovickeho...

Sens :klobuk: parada, idem asi hned omrknut aj zaznam :kajo:
pozrel som si ten hit, ale neviem ci tam nebol kontakt s hlavou. Z tych videi sa to neda posudit..ten hit na Ellera bol cisty, bohuzial nasledky su na pi*u
The Canadiens will be without one of their hottest forwards, centre Lars Eller, who was wheeled off the ice on a stretcher bleeding heavily from the face and taken to hospital. He suffered a concussion, as well as fractures to his face and teeth, after an open-ice hit from Ottawa defenceman Eric Gryba.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS