Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

#1 PITTSBURGH Penguins vs. NEW YORK Islanders #8

Súboje o Stanleyho pohár.

Postupujuci :?:

PIT
78%
36
NYI
22%
10

Pittsburgh 4:1 NY Islanders
co tu nejako extra riesit, rozoberat
v jednotlivych zapasoch pôjde len o vysku skore pre Pens

Pens 5
Pens su tento rok naslapani a neskuseni ostrovania by mali byt pre nich chutnym predjedlom pred 2. kolom :eat:
Fandit ale budem, a vyrazne, Islanders.
Pens-Isles 4:2
Velká bomba pokud by Isles přešli do druhého kola, a proto jim samozřejmě džím všechny pěsti :D :D :D
Tak Orpik podle vseho zacatek playoffs nestihne.. Dnes absolvoval jen samostatni kondicni predtrenink a byl jen v sportovni souprave, bez dresu atd.. Ne ze by to byla megarana, ale s pritomnosti Martina obvykle byl Orpik celkem solidni a ted se tam vytvari urcita dira. Despres byl posledni zapas proti Caroline hroznej a celkove mi prijde, ze sel bohuzel herne dolu. Tudiz zustava zrejme jen Engelland, ktery to mozna ustoji, ale na druhou stranu kdyz si predstavim jak vypadal loni v PO, tak mozna ani ne.. No co, ted se ceka na verdikt ohledne Crosbyho..
Druhé série, kterou budu sledovat podrobně. A to z jediného důvodu. Neuvěřitelně to přeji Islanders a budu jim fandit o sto šest. Bohužel to pro ně nevidím dobře. Dostali soupeře přes kterého se jen tak neprojde. Sice to s nimi tak černé nebude a ani s těmi zkušenostmi to nevidím tak jako ostatní. Ale kvalita kádru je zkrátka na straně Tučňáků. Nic víc. Nic míň. 4:2 Pens!!!
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Tak tady je to jasný :D Pittsburgh nedá soupeři šanci.Rybáři maximálně zvládnou jednu výhru se štěstím 4-1 pro Pens.
cepi píše:v jednotlivych zapasoch pôjde len o vysku skore pre Pens
na uvod 5:0
Tak to byla parada, ale furt je to jen prvni krok. Vletli jsme do toho a Isles jsme jasne ukazali o cem je playoffs. Tavares si ani nepinknul, poprve v sezone bez strely, uplne vymazan z ledu. Sutter se od nej temer nehnul, Letang mu taky daval sodu a hokej ho bolel.. Musim rict, ze Letang je naprosto genialni, kam az on je schopen svuj level posunout. Dupuis to je spolehlivost. A vubec, takhle bych dnes mohl pokracovat..

Snad Jussi a Nealer budou v pohode, u obou podezreni na lower-body, ale nevypada to uplne kriticky.
:lol2: Play-off ledva začalo a Glass má už gól, chudák Poulin, asi ani vo sne by ho nenapadlo, že Tanner ho takto prekvapí.

Každopádne výsledok na nulu proti ofenzíve akú má Islanders :klobuk:
ThrashersFan píše:Zas netreba preceňovať PO skúsenosti. Aj v RS, aj v PO je to ten istý šport, ktorý sa hrá na ľade s hokejkou a pukom.
Chtel jsem se ti vysmat, ale neudelam to :nono:
Je videt, ze i ty potrebujes nabrat nejake PO zkusenosti.. :moj:
Joe S. píše: Každopádne výsledok na nulu proti ofenzíve akú má Islanders :klobuk:
Velmi rad bych vynasel do nebes Fleuryho, protoze pokud bude red-hot, tak nas zrejme nezastavi nic.. Ale ted si nejak nejsem schopen vybavit nejakou golovku Isles. Tavares nebyl ani na malou chvili volnej, Bailey-Nielsen-Okposo se ke svym vtipnym kombinacim vubec nedostali a Grabner nemel kudy pronikat. Cili celkem rutinni shutout, MAF byl samozrejme velmi solidni, klidny a nevyrazel temer nic, ale byla to komplet teamova zalezitost.

Klicem byl samozrejme milimetrovej vinkl Bennetta a pak to uz slo. Kazdopadne, neverim tomu ze dalsi zapas to pujde tak hladce, tohle byla prirozena vychovna lekce, ted to bude urcite tezsi.. Isles ostatne meli do stavu 2:0 par nadejne vyhlizejicich situaci, opticky nebyli v uvodu vubec marni, ale vzdycky to nejak predcasne skoncilo. Pokud ted dame na 2-0, bude z vyssiho hlediska hotovo.
Tak to byla parádní metelice na uvod :!: Nástup hodný šampionů :!: Takový vichr co se odehrával v Consol to bralo dech. Islanders na mě působili jako parta nazdárků co se ocitli někde kde nemají vůbec co delat. Náš tym hral presne tak jak by mel a vse prineslo zaslouzené ovoce. Je to ale jen první krok, vzpomenme na roky 2010 a 2011 a jeste budme u zeme, ale kazdopádně vstup je důležitý hlavně pro psychiku. Nad Sidneym stale visí otazník, ale podle me by mohl pockat az bude opravdu na 100% připraven, tahle serie by se bez nej klidne mohla obejít a my bysme ji měli zvládnout i bez něj podle mě. A jinak : Fleury :!: Fleury :!: Fleury :!: Šestým shotoutem v play off vyrovnal klubový rekord Tommyho Barrasa :good: Počítám, že v letošním play off by ho mohl překonat, třeba už v této sérii
:clap: :clap: :clap:
To bola paráda...posledných 5 minút som už nezvládla :oops: ale tak nič sa už nezmenilo...Islanders dnes nemali nárok. Ak aj mali nejaké šance, tak to poriešil Fleury :yes: Čo sa týka obrany, tak to bolo niečo, všetko poctivo čistili a hlavne Kris :poklona: Malkin sa tiež dosť snažil a mal tam pár pekných akcií, Pascal bol vždy na správnom mieste :yes: a ešte by som chcela pochváliť ten Bennettov gól :wub: to bola krása...dokonca aj Glass sa trafil :wave: no čo viac si priať...snáď len návrat Sida a Orpika a aby to takto išlo aj ďalej.
Co se tyce Crosbyho, lekar rekl ze to je v pohode a jeho navrat je blizko. Kazdopadne lekar pochopitelne nechce riskovat svuj krk, pokud by to NAHODOU u Sida dopadlo po nejakem tvrdem hitu obnovenim zraneni a zrejme i proto rekl, ze jeste neni plne pripraven ho uvolnit. Samozrejme, nastoupit muze, ale jen na vlastni riziko.. Myslim ze to byl pruzkum toho, jak se bude serie vyvijet, kdyby jsme na uvod prohrali, pristupovalo by se k tomu jinak. Takhle klidne muze pro jistotu jeste 1-2 zapasy pockat, mame kadr na to, aby jsme to uhrali. Letang v 100% forme je schopen v podstate ty zapasy z poloviny sam kontrolovat.
Kika píše:dokonca aj Glass sa trafil :wave: no čo viac si priať...
No to je prave jeden z jasnych minusu tohodle zapasu. Glass si timhle usmudlanym nepodstatnym golem upevnil misto v zakladu a po navratu Crosbyho bude muset zrejme nekdo jinej z kola ven :hroza: Dikybohu, ze Bennett to takhle zavesil. Kennedy je tedy zrejme definitivne odepsanej, coz je fajn, ale kdo dalsi bude pauzovat pri teoreticky kompletni sestave, to je zahada..

Vyhrady mam snad predevsim ke Kunitzovi, ale zatim nehodlam vyjadrovat vyraznejsi kritiku.
Jak, do psi diry, tohle nebylo pisknuty coby interference :-O
http://video.nhl.com/videocenter/consol ... l:topheads" onclick="window.open(this.href);return false;
Unika mi neco v pravidlech??

kdyby to nefungovalo:
To AndyF: No v zásadě ne... tohle je normální tělo (stromek) :D ...Hráč si může svym tělem pokrýt puk.. interference by to bylo.. kdyby byl puk jinde než před nim.. třeba v druhym rohu ... nevim přesně jak jsou na tom pravidla.. ale pro mě good non-call..
lenze ten puk bol uz priamo pred nim, ale stale daleko. Za taketo zakroky sa zvykne piskat interference.
toto je specialita Mikko Koivua a tusim mu to este nikdy neodpiskali ako faul
1. Letang nebyl v drzeni puku ani nahodou. A to jak technicky tak doslova. Puk byl nahozen, nekym jinym, v blizkosti Letanga se nikdy nevyskytoval a jeste k nemu mel sakra dalekou cestu.
2. V pravidlech je zminka o "holding ground" tj, ze hrac neni nucen udelat misto, tudiz muze svou pozici, stejne jako pokracovanim v jizde svym smerem, blokovat hrace. V tomhle pripade mi ale to co udelal prijde jako vyrazna zmena pohybu, i kdyz ne kolmo na smer jizdy. (tady jsem cekal, ze mi k tomu nekdo rekne vic)
3. Tavares byl v drzeni puku jeste mene nez Letang, tudiz o jakemkoliv legalnim hitu, nebo stromu, nelze vubec hovorit (prave v souvislosti s tim, ze ani Letang v drzeni nebyl).

Chtel jsem, jestli nahodou nekdo nevi z pravidel vic, nez ja, ne mene :wink2:

Jinak mi na tom extra nsejde, prome zame at se treba pozabijej :D
no tohle by měl vědět třeba Skorpion :D ... já většinou nadávam z modrýho půlkruhu...

to andy: nikdo nemluví o legitimnim hitu, ale o pokrytí puku... jak píše arek ten puk byl už přímo před nim... hráč do něj tedy může narazit jak chce, když je hráč u puku a tělem ho brání.. a tohle byl podle mě onen případ... tudíž to ten tvůj první bod tahle situace podle mě nesplňuje..

ale jak říkam jasno v tom nemam...
Nealovo zraneni, kotnik.. Nicmene, jeste odehral 2 shifty, tusim az po golu na 4:0 to zapichnul..
Obrázek
AndyF píše:1. Letang nebyl v drzeni puku ani nahodou.
Snad za necelou vterinu ho mel uz na hokejce..

Obrázek
:slintac:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES