Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Finále SC CHICAGO Blackhawks vs BOSTON Bruins

Súboje o Stanleyho pohár.

Tak kto vyhra :cup: :?:

BOS
57%
20
CHI
43%
15

[quote="Wanic""]Všechny tři levoruký obránce[/quote] blbě napsaný... ale pointa příspěvku je jinde


Season ova! :ciga:

A čosi na pobavenie na záver :arrow: http://blogs.thescore.com/nhl/2013/06/2 ... on-game-6/ :lol:
Wanic » úte čer 25, 2013 4:27 pm píše:
Nevím, co se ti nezdá? :eek2: Já viděl spoustu zápasů Hawks a Corey hodně držel (stats to dokládají). Dle mého platnější hráč, než nevyrovnaný Kane, ale měl to vyhrát jeden z dvojice gumídků Krejčí nebo Rask.
všichni tu zpomínaj jak Quick těží jenom ze skvělýho týmu před sebou, když se na ty výkony golmanů ale člověk podívá.. tak právě takovej Crawford k tomu Stanley Cupu přišel rozhodně lacinějš... Jak už tu někdo psal.. před dvěma lety vyhrálo Chicago i s Niemim a ani letos to nebyl Crawford, kdo by dělal v zápasech rozdíl... chytal spolehlivě to jo... už je přecijenom lepší než byl dřív.. ale do MVP má hodně daleko... Všechny tři levoruký obránce, Toewse i Kana bych tam rozhodně řadil před Coreym... když se podíváš na to jaký góly v průběhu play off inkasoval... prostě není možný aby byl vyhlášenej MVP... chytat v jakymkoliv jinym týmu bylo by to daleko víc vidět... (btw. v Los Angeles by shořel....)
Ale přestaň, na kdyby se nehraje a mi nepřijde, že by měl málo práce nebo že by chytal softy. Pár laciných gólů pustil, ale to Rask taky a byl všemi pasován na favorita CST. Fans Ruins se bijí v prsa, že byli v sérii lepším týmem a mají možná trochu pravdu. A to bago v první třetině G6 byl taky mazec. Viděl jsem dost zápasů a můžu říct, že Crawford by si Conn Smythe zasloužil v týmu Hawks víc než Kane.
Kruty koniec :-( . Siedmy zapas by si seria rozhodne zasluzila. Hrali sme co to slo, ale Chicago vedelo, ako na nas.

Napriek neslavnemu koncu bude toto play-off rozhodne pamatne: neskutocne otocenie v 7. zapase proti Leafs, ci sweep Pittsburgu, to su momenty, na ktore sa nezabuda.

Mala utecha je, ze Cup vyhral konecne aj Zeus. Jeho tohto sezonny pribeh je naozaj neuveritelny. Z nahradnika vitaz Stanley Cupu (a rozhodne nebol len do poctu). Neuveritelnu bilanciu ma aj Hossa: za 6 rokov 4x vo finale (2008, 2009, 2010, 2013)!!! Skoda, ze uspesnost len 50%. Ak by mu to vyslo vsetko, asi by bol najrychlejsi zberac poharov za niekolko poslednych rokov!

Otazka je, co bude teraz napr. s Dzegrom. Nie je uz ziaden rychlik. Puk podrzat vie, ale v play-off uz nebol tak vyrazny ako v zakladnej casti. Zaroven to strelecke trapenie bolo fakt neskutocne (aj ked niekedy mu mozno chybalo aspon kusok (ceskeho) stastia) :) Takisto by si pohar zasluzil. Uz len za tu drinu, ktoru odvadza po veceroch sam na zimaku...

Na zaver len zagratulovat Chicagu. Asi vyhral fakt ten najlepsi. Potvrdzovali to celu sezonu. Neda sa namietat, ze by bol pohar v nespravnych rukach, aj ked v kabine Black & Gold by vezeral urcite lepsie...

No a v novej sezone ideme znovu na :cup: !!!
Uff tak predychavala som to par minut, pretoze to bol fakt zaverecny sok, ono enbude to tym, ze sme inkasovali jak PF vypol pc, :D ? Nezda sa ti to podozriove? :giggle:

Ale co uz, tu moju bolest zmiernuje hlavne fakt, ze Misko ma cup, on si to za celu svoju karieru, obetavost a celkovy prinost zasluzi, vzdy prisiel do repre hoci bol zraneny a neviem co este, ma za sebou sezonu padov a vystup na vrchol, a preot mu prajem aby si to vychutnal na plne gule, a snad maly Handzusik bude raz slapat v stopach otca.

Co sa tyka nasich, predovsetkym im dakujem za nadhernu sezonu plnu vybornych i zlych zapasov, ze sme to tahali az dotraz, a ze pocas mojich studijnych dni mi sprijemnovali moje nocne ucenie :giggle: a mohla som vdaka nim si uzivat ten hokej, ktory hokejom je, a nie nejaky slaby srandaligovsky odvar.
Co sa tyka zhodnotenia hracov, to prenecham do topicu Bruins. Proste rozhodli malickosti ale rozhodne sa nemame za co hanbit.


Popi :serus: oslav to poriadne ale v ramci slusnosti :!:
Uhorkova sezona vitaj :klobuk:
Cathy » Uto Jún 25, 2013 8:45 pm píše:Uff tak predychavala som to par minut, pretoze to bol fakt zaverecny sok, ono enbude to tym, ze sme inkasovali jak PF vypol pc, :D ? Nezda sa ti to podozriove? :giggle:

Co k tomu dodat... Bruins su skratka so mnou omnoho silnejsi :cinka:
To Parda: tvůj názor ti samozřejmě nikdo nebere... pro mě ale těch softies gólů bylo až moc (daleko víc než u Raska) po čas celýho play off.. a hádam nebude náhoda, že musí hráči Chicaga zápas co zápas americkým novinářům odpovídat na dotazy.. zdali svýmu golmanovi věří :giggle: ... O tom že se zlepšil a chytal dobře nemůže být pochyb.. ale do TOP golmana mu prostě ještě dost chybý a MVP bych z něj rozhodně nedělal... ale jak píšu... vidno na to máme rozdílný názory.. já jsem s výběrem Kana spokojenej...
OK tak až toto je ideálna bodka za sezónou...

:arrow: http://www.cbssports.com/nhl/blog/eye-o ... -cup-final

Prečo nie som prekvapený? :lol2:
Nejslabší kompilace za poslední roky. Ta hudba oproti minulým se vůbec nehodí. Asi to nějak odflákli jako zkrácenou sezonu.
V prvom rade by som chcel podakovat za gratulacie :poklona:

Chcel by som sa este vratit k zapasu #6..za stavu 2-1 v 3 tretine som naozaj myslel,ze seria pokracuje u nas,Bickellov gol som nejak neregistroval,trvalo mi to mozno aj 10 sekund,nevydal som zo seba ani zvuk,len som cumel na bednu a za par sekund sme viedli,az vtedy som si uvedomil co sa vlastne udialo :lol:,okamzite som hladal cas do konca zapasu,ked som tam uvidel sa mi zda 59 sekund,vedel som ,ze Cup je nas...

V Chicagu a v okoli zurila poriadna burka,ktora 100 000 ludom neumoznila sledovat zapas,dokonca mojmu sefovi prestal fungovat prud,minutu pred vhodenim puku,takze rychlo nasadli do auta a hladali volny bar,vsetko bolo napakovane fans,takze nasli restauraciu s malym barom a tv,kde museli sledovat zapas :lol:

V uliciach sa objavilo par 10 000 ludi,hlavne v DownTown,ale ako aj v 2010 oslavovalo sa vsade,ci v Chicagu,alebo predmestiach,vybuchovali petardym,stanky s vecami Hawks sa objavili ako huby po dazdi vsade,ludia nakupuju,Rocky sucha rukami,proste je to BIG BUSINESS.

Nieco o POs.Vedel som ,ze mame sancu na SC,uz v zakladnej casti bolo vidiet,ze mame velmi dobre poskladany tim,najvbacsi strach som mal len z Crawforda,ani po vitazstve SC nemozem napisat,ze by som ten strach stale nemal,mna proste nepresvedcil,mozno som uz aj zacal verit,ale game 5 ma zase nechal na pochybach,dostat 5 golov nad lapacku je trochu moc,nie som sam,co Carymu neveril,vela novinarov sa mu ospravedlnovalo aj v tv post game shows,za takou obranou,aku ma Chicago,by to malo byt lepsie.

Conn Smythe ma trochu prekvapil,napadol ma Sharp,alebo Bickell,na druhej strane nemam nic ani proti Kaneovi,ved je nas :oops:

Moji oblubenci Frolik,Kruger..,aj ked nie su "bujaci",ale ich vykony ci uz na PKs,alebo 5 on 5 :poklona: fantasticke vykony .

Mam nesmiernu radost,ze mozem zit v meste,kde uz po druhy krat som mal sancu zazit tu fantasticku atmosferu po vitazstve SC,kazda seria mi pridala par sedivych vlasov a finale s Bostonom bolo naozaj ceresnou na torte,osobne som veril,ze bude 7 zapas,uz som sa nejak aj na to vnutorne pripravoval,nastastie sme to skoncili,nedospane noce,kazdu sobotu v bare prepijat tazko zarobene peniaze :hroza:

Podla mna bol zlomovy zapas cislo 4,za stavu 2-1 pre mackov som si bol isty,ze ked ho prehrame,je po nas,Boston nas zozerie za ziva,nastastie sme vyrovnali u nich doma a u nas sme vyhrali,dodalo nam to viac sebavedomia a mne tiez :oslava:

BOSTON :poklona:

Privitanie Hawks na letisku .





Hraci oslavuju :ciga:





Popradcan » Str Jún 26, 2013 23:45 pm píše:V prvom rade by som chcel podakovat za gratulacie :poklona:

Chcel by som sa este vratit k zapasu #6..za stavu 2-1 v 3 tretine som naozaj myslel,ze seria pokracuje u nas,Bickellov gol som nejak neregistroval,trvalo mi to mozno aj 10 sekund,nevydal som zo seba ani zvuk,len som cumel na bednu a za par sekund sme viedli,az vtedy som si uvedomil co sa vlastne udialo
kolke pivo si v tom case uz mal na konte? :dup:
kajo » Štv Jún 27, 2013 12:58 am píše:
Popradcan » Str Jún 26, 2013 23:45 pm píše:V prvom rade by som chcel podakovat za gratulacie :poklona:

Chcel by som sa este vratit k zapasu #6..za stavu 2-1 v 3 tretine som naozaj myslel,ze seria pokracuje u nas,Bickellov gol som nejak neregistroval,trvalo mi to mozno aj 10 sekund,nevydal som zo seba ani zvuk,len som cumel na bednu a za par sekund sme viedli,az vtedy som si uvedomil co sa vlastne udialo
kolke pivo si v tom case uz mal na konte? :dup:
:neviem: Ale malo som nepil :!: :nono:
Popradcan » Štv Jún 27, 2013 2:58 am píše:
kajo » Štv Jún 27, 2013 12:58 am píše:
Popradcan » Str Jún 26, 2013 23:45 pm píše:V prvom rade by som chcel podakovat za gratulacie :poklona:

Chcel by som sa este vratit k zapasu #6..za stavu 2-1 v 3 tretine som naozaj myslel,ze seria pokracuje u nas,Bickellov gol som nejak neregistroval,trvalo mi to mozno aj 10 sekund,nevydal som zo seba ani zvuk,len som cumel na bednu a za par sekund sme viedli,az vtedy som si uvedomil co sa vlastne udialo
kolke pivo si v tom case uz mal na konte? :dup:
:neviem: Ale malo som nepil :!: :nono:
to je pochopiteľné, že si málo nepil, keď si nezaregistroval, čo sa deje :lol2:
Obrázek

:tada:
Obrázek
Tak to je brutus. :cool:
Ak sa dozijeme :cup: flyers, ocakavam nieco podobne len v oranzovom vydani vo Philadelphii. Inak pred fans Chicaga :klobuk:
dejf » Sob Jún 29, 2013 2:01 am píše:Obrázek
Tak to je brutus. :cool:
:sok: kolko bandwagonerov
WildCelt » Uto Júl 02, 2013 1:46 pm píše: :sok: kolko bandwagonerov
Už sa neviem dočkať ako im to natrie St.Paul a "the state of hockey" Minnesota. :giggle:
218 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO