Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Zaujimavosti

Majstrovstvá sveta v hokeji 3.-19.5.

Štvrťfinále bude opäť v rámci skupín alebo už konečne krížovo medzi skupinami :?:
Davvy píše:Štvrťfinále bude opäť v rámci skupín alebo už konečne krížovo medzi skupinami :?:
nevidim dovod preco by malo byt opat vramci skupin. IMO bude medzi (ale ziadnym oficialnym zdrojom to podoprete nemam)
o rok by to malo byť krížovým spôsobom
Joe S. píše:o rok by to malo byť krížovým spôsobom
Konečne :jupi: v tom prípade sme v dobrej skupine :lol:
ak sa vobec dostaneme do 1/4 finale. Nori, Dani a Francuzi budu neprijemni superi.
arek píše:ak sa vobec dostaneme do 1/4 finale. Nori, Dani a Francuzi budu neprijemni superi.
o tom nepochybujem, ale jednoducho ich musíme, musíme zdolať, ak chceme stále hrať hokej s najlepšími sme predsa hokejovejšia krajina ako vymenovaný.........ale zas na druhú stranu sa týchto nepríjemných súperov až tak neobávam od kedy máme na lavičke Laďu, neviem on ako keby on vlial do nášho tímu také väčšie sebavedomie zvládať takéto "ľahké" zápasy napr. ako tieto MS s GER, ja som nepochyboval o tom, že to vyhrajeme konečne nad nimi...on presne vie, že čo na nás platí ako máme hrať, my si môžeme po x rokoch povedať Slováci, že sme konečne našli poriadneho trénera!! :yes: bodaj by aj u futbale urobili takýto krok (vrba) :good:
Davvy píše:bodaj by aj u futbale urobili takýto krok (vrba) :good:
:lol: :lol: Toho premlouvame uz asi 2 roky :lol: :lol:
Kdyby vzal Slovaky, tak mu vypalime barak a votravime psa :cze: :cze: :cze:
on uz bol aj myslim s nami dohodnuty, len zo z plzne nepustili
http://www.ceskatelevize.cz/sport/fotba ... m-preboru/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vujtek ma ale kontrakt len do olympiady. Podla mna uz nebude chciet pokracovat.
AndyF píše:
Davvy píše:bodaj by aj u futbale urobili takýto krok (vrba) :good:
:lol: :lol: Toho premlouvame uz asi 2 roky :lol: :lol:
Kdyby vzal Slovaky, tak mu vypalime barak a votravime psa :cze: :cze: :cze:
Možno máš pravdu, netvrdím to s istotou, ale on sa pred nedávnom vyjadril, že c CZ repre ho nikto nekontaktoval a trénovať SK repre je veľmi naklonený. kiež by sme sa tu teraz o tom nenaťahovali ČSR :cze: :slovakia2: :frajer2: to by bol sen! by sme fackali každého rad radom :yes: :cinka:
švolco píše:on uz bol aj myslim s nami dohodnuty, len zo z plzne nepustili
presne tak, ale ešte túto tému neuzavrel sám to povedal! a asi je s kováčikom dobrý kamarát takže je to pravdepodobné aspoň trošku :wink:
arek píše:Vujtek ma ale kontrakt len do olympiady. Podla mna uz nebude chciet pokracovat.
Tak zmluvu má až do MS v BLR, ale "že vraj" sa niekde vyjadril, že keď mať bude úspechy tak ju rád predĺži lebo klub trénovať už nechce a na SVK sa mu páči :jupi:
Davvy píše:neobávam od kedy máme na lavičke Laďu, neviem on ako keby on vlial do nášho tímu také väčšie sebavedomie zvládať takéto "ľahké" zápasy napr. ako tieto MS s GER, ja som nepochyboval o tom, že to vyhrajeme konečne nad nimi...on presne vie, že čo na nás platí ako máme hrať, my si môžeme po x rokoch povedať Slováci, že sme konečne našli poriadneho trénera!!
Preto sme tento rok prehrali s Rakúskom a Lotyšskom :poklona:
(Apropo to je po prvý raz na MS, čo sme prehrali s tými ľahšími súpermi na tých istých MS - ak nerátam rok 2010, kde hovoriť o slabých Nemcoch, ktorí skončili štvrtí, je trochu hlúpe).
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS