CZECH HOCKEY GAMES 2013 - Brno
poslední turnaj EURO HOCKEY TOUR 2012/13
PROGRAM
Čtvrtek 25.4. 2013
18:00
Česko - Finsko 3:2 (Hubáček, Tenkrát, Irgl)
19:00 Švédsko - Rusko 4:2 (hráno v Jönköpingu)
Sobota 27.4. 2013
14:00
Česko - Švédsko (ČT sport)
18:00 Rusko - Finsko (2.+3. třetina ČT sport)
Neděle 28.4. 2013
14:00 Švédsko - Finsko (ČT sport)
18:00
Česko - Rusko (ČT sport)
Průběžná tabulka CZECH HOCKEY GAMES 2013 (k 26. dubnu):
Průběžný tabulka EURO HOCKEY TOUR 2012/13 (k 26. dubnu):
NOMINACE
Česko
Brankáři: Kovář (České Budějovice), Francouz (Litvínov), Salák (Färjestad)
Obránci: Mojžíš (Slovan Bratislava), Kubát (Litvínov), Linhart (Zlín), Trončinský (Chanty-Mansijk), Kolář (Doněck), Čáslava (Čerepovec), Voráček T. (Vítkovice), Kutlák (Ambri-Piotta), Nakládal, Krejčík (oba Lev Praha)
Útočníci: Novotný, Rachůnek T., Sekáč, Vrána (všichni Lev Praha), Rachůnek I., Tenkrát (oba Sparta), Hubáček (Jyväskylä), Kašpar (Doněck), Irgl (Minsk), Koukal (Nižněkamsk), Kovář (Plzeň), Pech (Karlovy Vary), Gulaš (Magnitogorsk), Vondrka (Slovan Bratislava), Hertl (Slavia)
Rusko
Brankáři: Barulin (Kazaň), Košečkin (Čerepovec)
Obránci: Nikulin, Medvěděv, Kornějev (všichni Kazaň), Birjukov (Magnitogorsk), Rjasenskij, Děnisov (oba CSKA Moskva), Bělov (Omsk), Zajcev (Novosibirsk)
Útočníci: Radulov (CSKA Moskva), Těreščenko, Petrov (oba Kazaň), Pěrežogin, Popov (oba Omsk), Kuzněcov (Čeljabinsk), Kokarev, Sojn (oba Dynamo Moskva), Svitov (Ufa), Mozjakin, Kazjonov (oba Magnitogorsk), Tichonov (Petrohrad), Šipačjov (Čerepovec), Plotnikov, Averin (oba Jaroslavl)
Švédsko
Brankáři: Gustafsson (Lulea), Eriksson (Skelleftea), Backlund (Oulu)
Obránci: Kronwall (Jaroslavl), Fransson (Lulea), Granberg (Skelleftea), Fälth (HV´71 Jönköping), Viklund (AIK Stockholm), Nilsson (Mora), Andersén (Čerepovec), Ahnelöv (MODO), Rahimi (Linköping)
Útočníci: Danielsson (Lev Praha), Martin Thörnberg, Jonas Andersson (oba Nižnij Novgorod), Pettersson (Doněck), Persson (CSKA Moskva), Lundqvist, Axelsson (oba Frölunda), Rosén ( Växjö), Klasen (Lulea), Ericsson, Lindberg (oba Skelleftea), Hjalmarsson, Pär Arlbrandt (oba Linköping), Fasth, Jämtin (oba HV´71 Jönköping), Järnkrok (Brynäs Gävle), Ömark (Zug)
Finsko
Brankáři: Engren (Turku), Järvinen (Hämeenlinna), Ortio (IFK Helsinky)
Obránci: Lepistö, Mäenpää (oba Lev Praha), Laakso (Čerepovec), Hietanen (Nižnij Novgorod), Kousa (MODO), Melart (IFK Helsinky), Väänänen (Jokerit Helsinky), Kukkonen (Rögle), Lajunen (Färjestad), Jalasvaara (Dynamo Moskva)
Útočníci: Hagman (Jaroslavl), Osala (Nižněkamsk), Pesonen (Kazaň), Hytönen (Chabarovsk), Wirtanen (Doněck), Pihlström (Ufa), Kontiola (Čeljabinsk), Aaltonen (Rögle), Anttila (Turku), Vittaluoma, Sallinen (oba Hämeenlina), Salminen (Kuopio), Lahti (Jyväskylä), Haataja (Oulu), Jormakka (Lahti)