Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PODPISOVANIE ZMLUV V TIME ICE CATS

Zmluvy tipérov na skrátenú sezónu KTL.

ponukam zmluvy tiperom :arrow: medik911, Ohlund a (pred par rokmi nieco nepredstavitelne) maro
oprava guillaume
podepisuju
Im IN !
:serus:
ku koncu kola rusim zmluvu s guillauemeom, zaroven od noveho kola ponukam zmluvu canesmanovi

a na konci kola menim Ohlunda za janika
WildCelt píše:ku koncu kola rusim zmluvu s guillauemeom, zaroven od noveho kola ponukam zmluvu canesmanovi

a na konci kola menim Ohlunda za janika
suhlas s vymenou janika za Ohlunda :serus:
Obrázek
ak dnes canesman neskonci v KH a nezaviaze sa IC, ponuku na zmluvu stahujem s rusim zrusenie zmluvy s guillaumeom

uz som ako dado :slap:
WildCelt píše:ak dnes canesman neskonci v KH a nezaviaze sa IC, ponuku na zmluvu stahujem s rusim zrusenie zmluvy s guillaumeom

uz som ako dado :slap:


:lol2:
prije*any ko*otsky system
WildCelt píše:prije*any ko*otsky system
:nono:
lebo vy sa neviete podla neho vcas zariadit? co vam v tom akoze branilo?
ked dostanes pokutu za nezapnuty bezpecnostny pas tak budes nadavat na zakon ktory prikazuje zapinat pasy? vzdy su na vine vsetci okrem mna?
dobre si to vymyslel :good:
WildCelt píše:dobre si to vymyslel :good:
ved preto :moj:
kedze zda sa canes neprestupi do IC tak davam este moznost obom GM a Ohlundovi aby sme vymenu stopli, dohoda bola len za podmienok ze prestupi a canes, okrem toho teda kedze tato podmienka zrejme splnena nebude mi pride hlupe zabrat Ohlundovo miesto v time ktory ma PO v iste a on ho pomohol vybojovat a nechat ho ist do potapajucej sa lode, okrem toho nechcem utekat kedze ja som k tomu nezdaru prispel ...
janik píše:kedze zda sa canes neprestupi do IC tak davam este moznost obom GM a Ohlundovi aby sme vymenu stopli, dohoda bola len za podmienok ze prestupi a canes, okrem toho teda kedze tato podmienka zrejme splnena nebude mi pride hlupe zabrat Ohlundovo miesto v time ktory ma PO v iste a on ho pomohol vybojovat a nechat ho ist do potapajucej sa lode, okrem toho nechcem utekat kedze ja som k tomu nezdaru prispel ...
ja nemam problem s ani jednou alternativou... dohodnite sa vy :neviem:
Ono bolo by dobré ak by sa k temu vyjadril aj sám Ohlund :)
vsetko zruste do povodneho stavu, ziadne zmeny, nemam cas to uz dnes dalej riesit
Mne by tá výmena nevadila, a že by som prišiel o PO ku ktorému som dopomohol? :giggle: Ten tím tam dotiahol Wildo skoro sám a ja som mal na tom asi najmenšiu zásluhu, takže to PO si ani nezaslúžim :jn: . Sa len veziem a raz za kolo prihodím neaký akceptovatelný výkon ked sú :dudo: výsledky .
tak ako chcete mozme sa vymenit ale neviem ci aj vymeny su uz zakazane alebo nie...
janik píše:tak ako chcete mozme sa vymenit ale neviem ci aj vymeny su uz zakazane alebo nie...
Trade deadline uplynula, vsetky transakcie su uz az do konca sezony zakazane. Takze uz nevymyslajte :nono:
no fakticka namietka este kedze TDL skoncila uderom 12:00 z 12.3. na 13.3. a vymena sa rusila az 13.3. tak vymena uz zrusena nemohla byt tym padom treba spravit napravu a ja by som mal byt clenom IC a Ohlund FA, kedze som cely tyzden makal overtimy a nemal som cas to nejak sledovat tak som sa k tomu poriadne dostal az teraz a pri pisani s Wildom sme dosli k tomu ze podla platnych pravidiel nemozme dojst k ziadnemu inemu vysledku ako to ze vymena bola platna :!:

je tak komisia?
:slap:
robte co chcete, umyvam si nad tym ruky :D je mi to fuk
:dudo:
nechapem to plieskanie do cela, na jednu stranu ste tvrdohlavy a nechcete ani len diskutovat o predlzeni TDL pre kazdeho a na druhu stranu porusenie pravidiel alebo ich nedodrzanie je podla vas teda ok, nebol doteraz cas to riesit nejak a ako som ujz pisal inde je mi divne ze to nikomu nevadilo :thumbsdown:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS