Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PODPISOVANIE ZMLUV V TIME HOCKEY KENT

Zmluvy tipérov na skrátenú sezónu KTL.

...
Ponukam zmluvu dejfovi a Ronovi.
Podepisuju.
Když jinak nedáš.
Ponukam zmluvu Linden16.
Beriem.
Rusim zmluvu s Linden16.
Ponukam zmluvu ThrashersFan.
Súhlasím.
Rusim zmluvu s ThrashersFan.

Ponukam zmluvu MinonkySK.
nejaky dovod na tieto caste zmeny Dado?
ved to uz vacsia telenovela ako ja, to nemozem takto nechat, musim nieco spravit :giggle:
Pre pokoj vasich dusi a paranoje.

Rokoval som s dvoma tipermi este predtym, nez som oslovil TFa. Bohuzial, kvoli technickym problemom sme vcera nemohli dotiahnut dokonca ani jedno rokovanie, nebol som doma, co som nepredpokladal. Ked som prisiel, ani jeden z tiperov nebol online a hrozilo nam, ze budeme traja. Tak som poprosil TFa, aby na jednu noc na pomohol. On viac nechcel, nechce byt v KTL.

Teraz som zas o dve hodiny zmeskal ponuknutie zmluvy MinonkySK, lebo pisem diplomovku, tak cas trochu viac leti. Snad sem este dnes pride. Musel som "vyhodit" TFa, lebo tak to chcel. Takze ak sem MinonkySK dnes nepride, tak bohuzial budeme tipovat traja, ale od zajtra sa k nam uz urcite pripoji. Snad to dnes stihne.
Kedze MinonkySK to dnes nestihol aj kvoli mojej chybe, tak oapt musime riesit hostovanie na jednu noc. Ale uz viem, ako to vyriesim.

Rusim prvu ponuku MinonkySK.

Ponukam zmluvu Finch182, ktora bude po vzajomnej dohode platit iba na dnesnu tipovaciu rundu.

Po jej skonceni ponukam zmluvu MinonkySK.

Snad to uz vyriesime.
suhlasim
Dakujem za ponuku - podpisujem zmluvu.
Rusim zmluvu s Minonky SK.

Ponukam zmluvu Heny.
Rusim ponuku pre Heny.

Ponukam zmluvu Veronika.
súhlasím :)
Veronika, vela stastia a trpezlivosti :lol2:
Jdu se umýt a oholit. :jn:
dejf, ale makaj, aby si to stihol do dalsieho: "rusim zmluvu s Veronika.."
kajo píše:dejf, ale makaj, aby si to stihol do dalsieho: "rusim zmluvu s Veronika.."
aby najblizsie nebolo: "rusim zmluvu s dejfom.."
cepi píše:
kajo píše:dejf, ale makaj, aby si to stihol do dalsieho: "rusim zmluvu s Veronika.."
aby najblizsie nebolo: "rusim zmluvu s dejfom.."
:nervozny:
pred niekolkymi mesiacmi: "evil insiders nie je ziaden tim, striedaju sa v nom tiperi ako prostitutky.." :slap:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS