Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HLADAM TIM

Zmluvy tipérov na skrátenú sezónu KTL.

tu si volni tiperi mozu hladat tim.
hladam si tim, tipujem zadarmo
Ja si tiež hladám tím, mal som už niečo vyhliadnuté ale ten GM sa tu neobjavil už vyše 2 mesiace...
Dlhsia pauza ma opat namotivovala na dalsiu sezonu takze kto ma zaujem ma moze kontaktovat cez PM.
Ohlund píše:Ja si tiež hladám tím, mal som už niečo vyhliadnuté ale ten GM sa tu neobjavil už vyše 2 mesiace...
smad si mechcel ist k ixovi... ? :doh: :giggle:
Hladam si tim,zaujemcovia kontakt cez ,pm.
petrik píše:
Ohlund píše:Ja si tiež hladám tím, mal som už niečo vyhliadnuté ale ten GM sa tu neobjavil už vyše 2 mesiace...
smad si mechcel ist k ixovi... ? :doh: :giggle:
:psst: Aspoň by bola sranda
ak teda nebude FB pokračovat v tejto sezóne tak aj ja som free.. (len v prípade že fb tuto sezonu vynecha )
medik911 píše:ak teda nebude FB pokračovat v tejto sezóne tak aj ja som free.. (len v prípade že fb tuto sezonu vynecha )
tuto sezonu mas povolene najst si iny tim (ale len na tuto sezonu :) )
hledám si nový tým zajemce ať mi napíše :) Zezy
Zezy píše:hledám si nový tým zajemce ať mi napíše :) Zezy
Vela stastia zezy. Nezabudneme na tvoju pomoc z posledneho play-off, ktora nam zabezpecila triumf :good:
díky Sunbeam snad si mě někdo vybere :)
ja som novacik, ale keby bol zaujem rad sa k niekomu pridam
Po ročnej prestávke v KTL by som sa rád pripojil k nejakému týmu. Takže aj ja hľadám tým. Píšte SS.
tak vyzerá to tak, že aj legenda môjho formátu je pre túto sezónu voľná :D
Aj ja hľadám tím.
Som nováčik ale verím, že nesklamem :klobuk:
No nič nakoľko sa GM Stars za hral na veľkého managera a vyhodil terajšieho "ťahúňa" tímu, rád by som sa pridal k niekomu :D
som pripraveny sa vratit. V pripade zaujmu sukromna sprava. Budem vdacny za kazdu sancu :))
od4 kola jsem volnej, tak se GMs hlaste, ocekavam ponuky..
Hladám si nejaký tím :)
skus sa ozvat michalovi http://www.hokejforum.com/member/michal225/" onclick="window.open(this.href);return false;
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG