Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Volby do Komisie KTL 2013/14 - prihlasovanie kandidatov

spustame prihlasovanie kandidatov - kto ma zaujem o miesto v komisii KTL pre sezonu 2013/14, do volieb sa moze prihlasit v tejto teme
zatial poprosime iba prihlasky, na volebny program a diskusie o nom bude tradicne zalozena samostatna tema
termin ukoncenia prihlasovania zatial nie je, dame ho vcas vediet (aj podla zaujmu a poctu prihlasenych kandidatov)

volby s najvacsou pravdepodobnostou prebehnu v priebehu maja, volit sa pravdepodobne budu traja clenovia komisie - definitivnu podobu a terminy volieb oznamime neskor.
Hlásím se!
Hlasim sa.
Dobre tak sa aj ja hlásim do komisie.

Upozorňujem však neprajníkov, že mi je jedno v akom tíme bude pokračovať a ak by som bol v komisii nebudem uprednostňovať nikoho :wink:
Hlásim sa

není mi jedno,ako a akým smerom sa bude vyvíjat další osud KTL a ak ste chalani podobného názoru,pridajte sa k nám. :wink: Teraz treba prejaviť a povedať svôj názor na pravidlá na budúcu sezonu,kým je na to čas a priestor,nie to len tak nechať na pleciach tých pár chalanov čo sa do toho pustia a potom podla vývoja situácie,našich tímov už len obvinovať všetkých naokolo petríka,komisiu že nič nerobí,či toto a toto zanedbala ,na toto a toto nemyslela ...Nechajme tie žabomyšie vojny bokom a pokúsme sa aj niečim ku skvalitneniu KTL prispieť. :wink:
po dlhej uvahe sa opat hlasim ale vopred upozornujem ze pre mna je nepriatelne aby bol v komisii eurolanche als. dado... ak by doslo k situacii ze by sme sa do nej dostali obaja moje miesto neprijmem, viac k volbe nemam co dodat
svoju kandidaturu som sa rozhodol stiahnut, prajem novej komisii hodne stastia
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES