Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

ZREBOVANIE KONFERENCII KTL

uz dnes priblizne o 21:30 :) . Zrebovanie prebehne prostrednictvom live textoveho prenosu.
zaciname. Zrebovanie sa uskutocni na tomto linku:
http://hokejforum.com/chat/" onclick="window.open(this.href);return false;
DERRYLOVA KONFERENCIA

01. Drexel Dragons
02. Blue Flyers
03. Knights
04. Hockey Kent
05. Mighty Bulls
06. Evil Insiders
07. F4F Killers
08. Prievidza Turtles
09. Hungry Piranhas
10. Wild Horses
11. Stars

OPENFIREOVA KONFERENCIA

01. Falcons
02. Blue Angels
03. Red Devils
04. Spiders
05. Ice Cats
06. Steelers
07. Army Men
08. Killer Hornets
09. Master Gremlins
10. Cruel Prisoners
11. Hrošíci
:cool: pekné :oslava:
dvaja rivali aj to v druhej konferencí,oničom rozdelenie :thumbsdown:
Za to my sa stretneme s DD... Plus do toho Evil Kent na cele s nebojacnym Deanom, ktory privodil od zahuby Mighty Bulls - no a prave aj s Bulls.
S losem absolutní spokojenost. :yes: Všechny sympatičtější soupeři v Derrylově konferenci. :good:

A jeden bonbónek za který jsem sakra rád. Hockey Kent! Chci ten tým na kolenou! Takže Knights nabroušit meče a hurá do nich! :box:
Dawe4 píše:S losem absolutní spokojenost. :yes: Všechny sympatičtější soupeři v Derrylově konferenci. :good:

A jeden bonbónek za který jsem sakra rád. Hockey Kent! Chci ten tým na kolenou! Takže Knights nabroušit meče a hurá do nich! :box:
My vyhrame opat...
Sunbeam píše:
Dawe4 píše:S losem absolutní spokojenost. :yes: Všechny sympatičtější soupeři v Derrylově konferenci. :good:

A jeden bonbónek za který jsem sakra rád. Hockey Kent! Chci ten tým na kolenou! Takže Knights nabroušit meče a hurá do nich! :box:
My vyhrame opat...
Jedině přes moji mrtvolu! Udělám absolutně vše abych vás zadupal do země!
Dawe4 píše:
Sunbeam píše:
Dawe4 píše:S losem absolutní spokojenost. :yes: Všechny sympatičtější soupeři v Derrylově konferenci. :good:

A jeden bonbónek za který jsem sakra rád. Hockey Kent! Chci ten tým na kolenou! Takže Knights nabroušit meče a hurá do nich! :box:
My vyhrame opat...
Jedině přes moji mrtvolu! Udělám absolutně vše abych vás zadupal do země!
Kto si vlastne?
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO