Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

VOLBY DO KOMISIE - KAMPAN A DISKUSIA

kandidati do volieb hlaste sa v nasledovnej teme: http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=36&t=7999" onclick="window.open(this.href);return false;

v tejto teme prosim miesajte svoje volebne gulase, zverejnujte volebne programy, diskutujte, hadajte sa (vramci slusnosti), agitujte, presviedcajte, slubujte, podplacajte, ohovarajte...
Verejne vyhlasujem svoju podporu voči martinovi83, verím, že keď nebol prijatý do správnej rady fóra, tak uspeje pri voľbách do komisie KTL.
Sunbeamova kampan:
Sunbeam píše:Rozhodol som sa kandidovať, lebo určite spravím pre Komisiu a pre KTL
viac ako niektorí súčasní členovia. Každý dobre vie, že sa niekto
doslova na to vysral a väčšinu práce robil arek. Samozrejme, pomohli
mu a stále mu pomáhajú nečlenovia Komisie ako napríklad janik, dejf,
Ohlund a tak ďalej. Nebudem tu písať siahodlhé programy, lebo to nikdy
nemalo zmysel. Vyzvem vás, aby ste nevolili na základe sympatií alebo
nesympatií. Chcete, aby to opäť záviselo všetko na arekovi, prípadne
na nečlenoch? Ja budem robiť to, čo bude odo mňa arek požadovať a
prídem s vlastnými návrhmi.

Aby som bol v niečom konkrétny, tak Komisii ponúkam:

1. jazyková korektúra článkov (gramatika a štylistika)
2. písanie vlastných článkov
3. vyhodnocovanie
4. zvyšok závisí od pokynov areka a dohôd členov Komisie

Ak nebudete voliť mňa, tak vás vyzývam, aby ste nevolili falošných
ľudí, ktorí nikdy nič pre KTL nespravia. Nevoľte opäť tých, ktorí si
jeden rok a možno aj viac váľali gule. Voľte tých, ktorí si to svojou
prácou zaslúžili, aj keď vôbec neboli v Komisii. Ak nebudete voliť
mňa, voľte areka, janika, Ohlunda alebo dejfa (sorry, ak som zabudol
na niekoho, kto pomáhal a nebol v Komisii).
ak by som sa rozhodol kandidovat tak tu je par veci o co mam zaujem

- znizenie poctu typov kol v zakladnej casti
- skratenie PO pripadne zrusenie vyradovacej casti - momentale podla mna zbytocne dlhe PO a serie na 5 vitaznych su prilis, a teraz vidiet aky maly zaujem je o sutaz pocas PO a cim menej timov mame dalej tak podstatna cast KTL fora je mrtva a aj temy PO su takmer nulove rivalita je tiez mala mozno na nejaky cas vhodne vyriesit to inym sposobom pripadne len velmi kratke PO
- rad by som bol keby sa vytvorila skupina pisatelov clankov - priprava nejakej schemy clankov atd.
- snaha vyladit beh sutaze, vacsie zapojenie KTL komunity do diania aj do procesu tvorby a upravy pravidiel
- dalsie veci ako clanky, pomoc s vyhodnotenim, snaha predist chybam ako tomu bolo v All star game ci dalsich cinnostiach

- pomerne obsiahle no nie nemozne vsetko je to o dohode ale toto su podla mna dolezite body a ak sa chce len pokracovat v tom co momentalne bezi tak nieje potrebne aby som sa uchadzal o komisiu KTL

preto vyzyvam kazdeho aj nekandidata aby predstavil svoje myslienky aby sme videli aka kombinacia komisie ma cenu a co ma cenu presadzovat , bokom vsetky sympatie ci nesympatie lebo sme videli ze to nestaci
zmeniť sa dá viacero vecí, chce to aj troška viac odvahy, či porozumenia, no podstatné je, že musí byť súhlas väčšiny... komisia má dobrý predpoklad v tejto sezóne niečo zmeniť, no je potrebný konsenzus. Držím im palce, nebudú to mať ľahké... :yes:
Moju podporu v dobrých veciach budú mať určite.
inak vyzyvam aj Ohlunda aby kandidoval, podla mna ma velke predpoklady byt v komisii :!:

nebolo by zle mat v komisii - arek, schwolco, Ohlund

Sunbeam unho je to z mojej strany opatrne ale aktivitou by sa tamnadruhu stranu hodil

petrik mozno na moj vkus trosku prilis viditelny ale skoda ze menej v praci pre KTL ako clanky atd kde si myslim by bol velkym prinosom

Wild obcas trosku nestaly a poslednu dobu dost kriticky ale skor sa bojim aby sa na to v polke nevykaslal (nic v zlom Wild)

tot moj pohlad na podla mna najvacsich kandidatov , ked by aj neboli v komisii ja by som bol rad keby sa zapojili do pisania clankov a celeho PR pre KTL a HF
no ja praveze na take casovo narocnejsie ulohy (pisanie clankov, ranne vyhodnotenie, atd) neviem garantovat dostatok volneho casu. preto aj zvazujem ci vobec budem vo volbach kandidovat - preto som konieckoncov nekandidoval ani vlani, mal som doma cerstvy prirastok do rodiny a netusil som ako na tom budem s volnym casom. dnes po roku viem sice slubit tych par minut denne na vyjadrenie svojho nazoru k organizacnzm problemom, prip. predlozenie nejakeho vlastneho napadu/navrhu, ale ako casto by som si nasiel nejaku polhodinu-hodinu na napisanie clanku to vazne netusim. dost mozne ze nikdy :D a na vyhodnocovanie nemam ani zakladne kyberneticke know-how :D

btw kolko clenov je vlastne planovanych do novej komisie?
petrik, pocet clenov ostava nezmeneny... mozno v pripade maleho mnozstva kandidatov, by to bolo treba upravit, ale ja verim(napriek tomu ze minulu sezonu vsetci videli ake je to tazke byt v komisii :D ), ze sa dost ludi este prihlasi

janik, ja osobne znova kandidovat nebudem, od maja odchadzam na 5 mesiacov prec, na nete budem, ale budem mat velmi malo casu, pricom vtedy bude najviac roboty, aby komisia pripravila dokladne pravidla pre novu sezonu

moj nazor na kandidatov je taky(ak to nikoho nezaujima, dalej nemusi citat), ze dado moj hlas raz dostal, odstupil.. pred rokom mu ludia preto neverili, no tuto sezonu robil(podla mna) este vacsie cirkusy, preto je pre mna stale riskantne aby som mu hlas daval. Samozrejme program ma pekny, konecne realny, ak bude bude zvoleny, budem mu drzat palce, aby ho aj dodrzal.

Wildovi budem drzat palce, aj ked tiez sa bojim, ze kvoli svojej urazlivosti neznesie kritiku inych(ktora sa posledne roky len zacina stupnovat), preto je pre mna tiez riskantne ho volit, no nakolko uz vela dobreho urobil, viem ze to momentalne nemysli zle, hlas mu pravdepodobne dam, no rozhodnem sa podla ostatnych kandidatov

Rayiner je pre mna zatial neznama, no ak mi slubi, ze bude mat dostatok casu, spravi aj nejaku tu ciernu robotu co nikto nevidi navyse a posobenie v komisii si bude vazit a bude aktivny, tak preco nie. Nemusi mat kazdy v komisii velke skusenosti s ktl. Tam staci par vacsich osobnosti s dobrymi napadmi a k tomu ludia co radi pomozu.

Samozrejme dufam ze sa este prihlasi arek, janik, ohlund, ale aj dejf... kazdy z nich(ak nebude mat nejake moc blbe napady v kampani :D ) ma moj hlas ... petrik by mozno bol fajn ako tvrda opozicia, kedze casu tolko nema, ale problemy pozna..
este som to nepozeral, ale rayiner asi ani nesplna podmienky prihlasenie, teda aspon 2 odtipovane kola.

k petrikovi. No na rovinu petrik, napriek tvojim povinnostiam s ratolestou si bol v tejto sezone aktivnejsi ako niektori komisari. Snad sa nikto neurazi, ale je to tak. Nemusis pisat clanky atd, postaci vyjadrovat sa k navrhom alebo nejake predkladat. Urcite budes prinosom pre komisiu, podla mna by si mal kandidovat. Kedze som v komisii uz roky, tak toto, ze petrik bude isto prinosom, oznamujem ako fakt a nie ze by som mu robil kampan :D

inak podla mna ani netreba tlacit na komisarov v pisani clankov. Clanky moze kludne pisat hocikto, resp. sa moze zlozit nejaka "redakcia" dobrovolnikov. Keby ich bolo aspon 5 a kazdy by napisal jeden clanok za tyzden, tak by to bolo fajn a jeden clanok za tyzden je podla mna zvladnutelne.
presne tak arek - preto navrhujem vytvorit skupinu prispievatelov (nie komisiu)

inak dovolim si este navrhnut aby arek nebol zaradeni na kandidatku a nebol voleny clen komisie ale staly zastupca komisie z radov Adminov kedysi tak ungoval eman ako taky poradny hlas a ja tiez nevoleny raz.

myslim ze je zbytocne teda areka volit proste zastupca adminov tam ma byt uz z principu a mal by mat samozrejme minimalne rovnaky hlas a ak sa admini rozhodnu nieco vyslovene vetovat tak isti by mali mat tu moznost i ked si myslim ze k tomu by nedoslo (aspon nie pri komisii aka by sa crtala teraz)


a co sa tyka poctu clenov komisie mozno by tiez nebolo odveci to trosku zmenit a nedat pocet clenov ale dat minimalny pocet hlasov potrebnych na zvolenie a kazdi kto tuto hranicu prekroci by v nej mal byt - ak by ich bolo menej ako 3 tak by sa zobrali dvaja s najvacsim nepostupujuim poctom hlasov :) cie by bola len dana minimalna hranica poctu clenov komisie

viem ze niekto namietne ze cim viac ludi tym tazsie na druhu stranu by stacilo urcite ze staci aby navrh schvalilo 51% clenov komisie a to snad by bolo realne - ak by sme neriesili to ze kazdi jeden musi vzdy vyjadrit nazor...

p.s.: este poznamka ku schwolcovi - je to skoda ale je to pochopitelne, mozno nabuduce budu okolnosti privetivejsie ;)
a este jedna vec rad by som videl kandidovat aj dejfa a tak isto Sellyho :thumbsup: a uz mlcim lebo toto nieje diskusia ale prezentacia slubov :D
neviem janik, ak menit pocet clenov, tak skor nadol, ale zas 5 (3 ako nadpolovicna vacsina) uz je malo... ono my sme mali tento rok niekedy problem najst styroch ludi na schvalenie pri akutnych problemoch, neviem si predstavit ze by ich malo byt este viac.. casto sa stavalo ze sa komisari vyjadrovali az neskoro.. fakt by som viac clenov neodporucal
ja nechapem naco ma komisia 7 clenov

kedysi mala 5 a stacilo to a aj to bolo mozno uz vela

bolo to a aj teraz to je o tom, ze to najdolezitejsie robia len 2-3 ludia (hlavne tu ciernu robotu)

ved v tejto sezone a nech sa nik neuraza, viac pre KTL robili ludia mimo komisie ako v komisii :!:

ak v 7 clennnej komisii je 4-5 takych co len pripomienkuju, tak na co to je

to uz by bolo lepsie, keby to riadi 2-4 ludi a funkciu pripomienkujucich mozu zastavat vsetci GM
ja suhlasim s janikom ze arek by mal byt clenom (predsedom ak chcete) komisie automaticky. tak ci tak robi mimo vyhodnocovania 90% zvysnej roboty co sa organizacie tyka, predstava (akokolvek malo pravdepodobna) ze by nahodou vo volbach neziskal dostatok hlasov a nemal by tak byt v novej komisii je absurdna.

co sa tyka poctu clenov, ten podla mna nie je az tak dolezity ako "kvalita" clenov komisie. t.j. ci budu v komisii traja, piati alebo patnasti ludia, jej fungovanie bude len natolko efektivne nakolko to vsetci jej clenovia budu brat seriozne. v tej komisii zase nie je pre radovych clenov az tak vela nevyhnutnej roboty bez ktorej by fungovanie KTL bolo ohrozene, ale standardom pre komisarov by malo byt minimalne vyjadrit svoj nazor na aktualne problemy/riesene veci/navrhy atd najneskor do 24 hodin od ich vzniku. kto by na to kadil a na jeho vyjadrenie by sa muselo cakat XY dni ten je v komisii uplne zbytocny a nech sa radsej do volieb ani nehlasi.

ja osobne teda budem volit kandidatov, ktori su v KTL aktivni aj co sa beznej diskusie tyka, u nich je totiz najvacsi predpoklad ze budu porovnatelne "aktivni" aj v komisii.
napr. dejf by moj hlas urcite mal ak by sa prihlasil, Selly tiez, alebo aj AndyF (to by bola zaujimava komisia kde by boli spolu s dejfom :D ) ale samozrejme aj dalsi - kajo, Azizek, Baffy, atd (menujem len tych co nie su v aktualnej komisii)
petrik píše: dejf by moj hlas urcite mal ak by sa prihlasil, Selly tiez, alebo aj AndyF (to by bola zaujimava komisia kde by boli spolu s dejfom :D )
Ty me chces znicit? To ti nestaci tyhle letosni bezesny noci?? To zkalmani z potupne porazky?? Kdyby mi neodrizli lano, tak uz tady nejsem!!
A ty si me jeste vymyslis do komise :evil:
((mňa baví ako vážne to tu všetci beriete))
rousis píše:((mňa baví ako vážne to tu všetci beriete))
tak na to aby to 80 ludi mohlo brat ako dobru zabavu to tych par ludi co su zodpovedni za organizaciu a hladky priebeh musi brat aj vazne... :D
rousis píše:((mňa baví ako vážne to tu všetci beriete))
ide predsa o vela, bez KTL by nas zivot nemal zmysel :-O
uz som sa zlakol ze rousis ide kandidovat :D
janik píše:uz som sa zlakol ze rousis ide kandidovat :D
haha, haa :D nahodou ja mam vymyslenu poziciu len este nenastal vhodny cas, a idem so svolkom na dovolenku dlhu takze tiez nebudem mat cas :D ..ale mozem za teba hlasovat :lol:
tak vy takto paktujete :lol2: len nech si na sezonu spat a bez prirastku :D
Ja dekuju chlapi za duveru, ale nevim co bude za pul roku takze ted bych neco slibil, situace se zmeni, nebudu mit cas atd... Proto to radeji necham na tech kterym verim ze se do toho poradne oprou a jsou si jisti ze KTL muzou posunout zase o neco vys, par kandidatu uz v hlave mam :)
kedze sa chystam kandidovat, tak to automaticke miesto v komisii by som pri vsetkej skromnosti bral :jn:
pri vsetkej skromnosti si ho tam aj zapis, pretoze ak ta aj nezvolia, budes sa tam musiet trapit rovnako.. nemyslim si ze na toto je potrebne nejake hlasovanie, asi je to pre vsetkych pochopitelne.. a pre ostatnych komisarov len vyhoda ze tam budu mat aj areka automaticky..
a k arekovi stacia 2 ludia a KTL slape, nic viac netreba
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS