Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PRIPOMIENKY, OTAZKY, NAVRHY A VSEOBECNA DISKUSIA

neviem proste celkovy balik bodov je rovnaky proste v tomto nevidim problem, a nie nieje to prvy tie breake, je az druhy, prvy je vzajomny zapas keby napriklad EI s nami vyhrali oba a na zaver by sme mali rovnost bodov tak su vitazi oni
pribudol nam na stranke clanok od dreamera http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... del-sezonu" onclick="window.open(this.href);return false;
a takisto tradicny, zrejme uz posledny :D wildov special o vitazoch.
k systemu tohtorocneho play off - vobec ale vobec sa mi nepacilo, ked som videl akym sposobom sa ma PO hrat, po skonceni uznavam, ze to bol velmi dobry krok, nebolo to zbytocne natiahnute, bolo dost sledovane, trosku bolo spravodlovejsie a i tak dost atraktivne..

sezona bola ovela lepsia skratena, keby sa da hlasovat za skratenie ktl sezony, ze by sa zacinala az trocha neskor - urcite som za

k dreamerovym navrhom -
1. nechapem presne co sa tym chce vlastne dosiahnut;
2. 7 timov v PO je akurat, to ze do finale idu 2 timy z kazdej konferencie je lepsie a trochu spravodlivejsie, napr. my sme boli 3. najlepsi tym a nedostali sme sa do FF, tak nech sa tam zas nedostavaju nejaki uplni luckeri, len za to ze maju lahku konferenciu.. tak ako to bolo v minulych rokoch napr.
3. zbytocne, max tak o 3. miesto, to mame aj teraz vo FF
4. tiez cele zbytocne
5. volni tiperi maju moznost stale az do deadline.. takze zas zbytocne

ci sa tyka tiebreakerov, tie su tiez dobre ako su

zaver: nesnazme sa zbytocne menit veci ktore funguju, pekne leto a uzite si play off
a mne sa veru nepacil pred, pocas a ani po sa mi nepaci :D dufam, ze sa vratia serie :pray: lebo toto bola strasna nuda, ako v ZC :oops:

arek :nono: este budu 3 clanky :rtfm:
ake? :sok: predpovede do buducnosti?
komisia do naha

ako som spoznal medika

a zaverecny special o ixovi

:cookies:
a co tak zaverecny special: ako som spoznal medika do naha? :D
taký tu nikdy nebude ! :D
WildCelt píše:komisia do naha
:nervozny: :D
http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... azi-diel-8" onclick="window.open(this.href);return false;

kochajte sa a zavidte :D

:klobuk:
Zdravim,
dnes som objavil tuto stranku. Nieco take som hladal uz davno.
V praci obcas len tak pre zabavu organizujeme tipovacie sutaze pri prilezitosti MS alebo ZOH.

Preto mam otazku: Je v KTL mozne vytvorit tim s lubovolnym poctom ludi (este nie je iste kolko sa nas prida - asi 15-20) tak, ze kazdy time bude tipovat vysledky a tieto vysledky bud vyhodnotene v ramci tohto timu? Ak by to bolo mozne, tak by to bolo super a minimalne 1 ludi by sa pridalo (bohuzial aj Nemci su medzi nimi :? )
graver píše:Zdravim,
dnes som objavil tuto stranku. Nieco take som hladal uz davno.
V praci obcas len tak pre zabavu organizujeme tipovacie sutaze pri prilezitosti MS alebo ZOH.

Preto mam otazku: Je v KTL mozne vytvorit tim s lubovolnym poctom ludi (este nie je iste kolko sa nas prida - asi 15-20) tak, ze kazdy time bude tipovat vysledky a tieto vysledky bud vyhodnotene v ramci tohto timu? Ak by to bolo mozne, tak by to bolo super a minimalne 1 ludi by sa pridalo (bohuzial aj Nemci su medzi nimi :? )
každý tím má max. 4 členov
graver píše:Zdravim,
dnes som objavil tuto stranku. Nieco take som hladal uz davno.
V praci obcas len tak pre zabavu organizujeme tipovacie sutaze pri prilezitosti MS alebo ZOH.

Preto mam otazku: Je v KTL mozne vytvorit tim s lubovolnym poctom ludi (este nie je iste kolko sa nas prida - asi 15-20) tak, ze kazdy time bude tipovat vysledky a tieto vysledky bud vyhodnotene v ramci tohto timu? Ak by to bolo mozne, tak by to bolo super a minimalne 1 ludi by sa pridalo (bohuzial aj Nemci su medzi nimi :? )
ahoj. MS tento rok bohuzial netipujeme. Liga sa orientuje viacmenej iba na tipovanie NHL. Je ale mozne, ze pocas najblizsich ZOH urobime aj timovu tipovacku, tak potom sa tu skuste zastavit :wink: timy su 4-clenne.
ludia, KTL zije aj v offseason :)

http://ktl.hokejforum.com/subdom/ktl/in ... azi-diel-9" onclick="window.open(this.href);return false;
chystá sa niečo v komisii počas off season, alebo ani nie?
resp. plánujete aj interakciu s ostatným, či ani bohovi?
Joe S. » 19 Aug 2013 11:29 pm píše:chystá sa niečo v komisii počas off season, alebo ani nie?
resp. plánujete aj interakciu s ostatným, či ani bohovi?
do oktobra cas. Ale coskoro to rozbehneme.
Napadlo mi, keďže som to už pre pár tímov spravil, či by sa do tých profilov tímov na KTL nemohli zaviesť aj dresy. Viem, že je to prakticky zbytočné, ale podľa mňa celkom príjemné spestrenie súťaže. Ja sa ponúkam, že by som ich spravil, ale pokiaľ si niekto chce sám, pokojne sem hodím prázdny dres, cez, ktorý to robím. Tak to môžete zvážiť ako komisia.
zaujimava vec, som za. Hlavne,ked to chce niekto spravit sam a dobrovolne :D
arek » Pon Aug 19, 2013 11:44 pm píše:
Joe S. » 19 Aug 2013 11:29 pm píše:chystá sa niečo v komisii počas off season, alebo ani nie?
resp. plánujete aj interakciu s ostatným, či ani bohovi?
do oktobra cas. Ale coskoro to rozbehneme.
lebo mám isté nápady, ak sa mi ešte tie PM nevymazali, tak či je o to záujem
Joe S. » 20 srp 2013, 09:59 píše:
arek » Pon Aug 19, 2013 11:44 pm píše:
Joe S. » 19 Aug 2013 11:29 pm píše:chystá sa niečo v komisii počas off season, alebo ani nie?
resp. plánujete aj interakciu s ostatným, či ani bohovi?
do oktobra cas. Ale coskoro to rozbehneme.
lebo mám isté nápady, ak sa mi ešte tie PM nevymazali, tak či je o to záujem
Ty nápady rozhodně můžeš poslat. Zájem o ně je. :yes:
Dawe4 » úte 20 8, 2013 14:38 píše:
Joe S. » 20 srp 2013, 09:59 píše: lebo mám isté nápady, ak sa mi ešte tie PM nevymazali, tak či je o to záujem
Ty nápady rozhodně můžeš poslat. Zájem o ně je. :yes:
Copak, dosly na komisi hajzlpapiry?
171 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS