Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Anaheim Ducks - mountain

Tímy súťažiacich manažérov.

Obrázek ANAHEIM DUCKS Obrázek

(total salary: ~64.1 M)

Nash - Backstrom - Oshie
Clowe - Couture - Williams J.
Smyth - Brodziak - LaRose
Miller - Malhotra - Halischuk
Foligno M.

Gorges - Pietrangelo
McDonagh - Boychuk
Phillips - Gunnarsson
Ellis R.

Backstrom - Lindback

Pozn.: Předpokládá se rotace v sestavě, tj. Foligno s Ellisem nemusí nutně sedět.
Jednoznačně zatím jeden z nejlepších teamů.
tak tento tym sa mi paci velmi..TOP 3
Brankáři se mi nepozdávají, jinak moc pěkný :good:
Top tim! Obrana mi pride, ak nie lepsia minimalne vyrovnana s tou, ktoru ma Andy. Ale co, kedze je tam Pietro, radim ju vyssie...Backstrom-Couture-Brodziak-Malhotra :good: vyborne. Slabinu vidim asi vo wingeroch, kde okrem Nasha "nevidim" nic. To bude asi tym, ze Clowa, Williamsa a Smytha nemam prilis rad a Oshie je sice dobry, ale neviem ci je to uz 1st line winger :neviem:

Ak neskoncis ale v prvej patke (minimalne), tak to bude pre mna obrovske prekvapenie..
Pittsburgh GM Ray Shero is one of the good guys in the NHL business. I always look forward to seeing him whether at a youth hockey tournament or during an NHL game. He’s been impressed with the season the Blues have had and calls T.J. Oshie an “awesome player.”
Oshie je téměř kompletní hráč, tak jako je kompletní team mountaina. Nechám si rezervu a skromně řeknu "Top3".
Shero bude vediet asi viac ako ja :ninja:
Díky za (zatím) pěkné komentáře :wink2:
Sleduji jen Letce a ty zadneho nemas. Zadneho tveho hrace tudiz neznam. No a kdyz ho neznam, ma u me 0 bodu.
Cely tvuj tym ma u me tudiz 0 bodu.
Mel by ses stydet :nono2:
Tak jo, tým je hotový. Předpokládá se rotace v sestavě, tj. Foligno s Ellisem nemusí nutně sedět.
EDIT: přidal jsem anketu
Tady lze vytknout snad jen soft 4.linku. Osobně mi moc nevoní Smyth ve 3.lajně, ale to už je spíš otázka vkusu. Jednoznačně jeden z favoritů na celkové vítězství.
Malhotra je sice bran jako FO GrandMaster, a stale jeste :klobuk: , ale pak uz dle zvesti nema hokejove moc co nabidnout... (nebudu predstirat, ze si nejak vybavuju jeho hru, beru jen co jsem se docetl)
Jak již bylo řečeno, tak tohle je velice solidní mančaft. Rozhodně top 5. Backstrom loni nepřesvědčil a byl zraněný, ale Lindbackem ses pojistil. Takže na první pohled slabina týmu taky mizí. Paráda :good:
Možná bych vytkl absenci důrazu v bottom 6, což by v PO mohlo bolet.
Díky za čas při hodnocení :)
S tím důrazem to myslím není tak špatné - LaRose, to je jistota, Brodziak s Millerem (navíc dobrý na forechecking) jsou hráči co mají 80 hitů a mám ještě Foligna, od kterého čekám povedenou sezonu, kdy už letos stihl (mimojiné) 44 hitů ve 14 zápasech, v čemž kdyby pokračoval, tak má za sezonu nakročeno na cca 260 hitů a to by ho řadilo mezi špičku mezi útočníky v téhle činnosti.
Jako jsou to jenom čísla a hity nejsou všecko, určitě by to mohlo být lepší, ale osobně v tom nějakou výraznou slabinu nevidím.
Tak na pohled tam někdo opravdu důrazný + bitkař chybí, ale to už jsem fakt hledal chyby. Jinak je to velice schopný a komplexní tým :thumbsup:
Skandál! 10.místo je jednoznačně největší překvapení/šok celé hry. Ten team byl objektivně top5, pro mě i top3, nevím, kde soudruzi z NDR udělali chybu... :hmm:
Pro mě osobně tvůj team jednoznačně lepší než Antyho, TFho, Joea, Rona i můj byl objektivně horší. No, ale je to jen hra, ty si z toho věřím nic dělat nebudeš :serus:
Cloveka tohle nasere , ale nas ogary ze Vsetina v zadnem pripade. My vzdycky makame na sobe a delame dynastie :thumbsup:
Jo, mě šlo o to se hlavně zabavit a ten účel to splnilo :-)
Ale výsledek jsem čekal o dost lepší, to je fakt. Getzo s Ohlundem psali v noci do chatu, že mě měli mezi nejlepšíma (nejhůř top3), Atlantik psal i sem pochvalný post, takže jestli mě tihle měli vysoko, tak potom ostatní mě dali mezi nejhorší a nějak se to zprůměrovalo do toho středu :-)
No co, nevadí, budu to brát tak, že jsem zůstal nepochopený (+ jsem pickoval poslední) :-D Dík za podporu.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS