Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Montreal Canadiens - Parda

Tímy súťažiacich manažérov.

Jak byste ohodnotili tým Canadiens? Hodnotí se jako ve škole, 1 nejlepší, 5 nejhorší.

1
Žádná hlasování
0
2
13%
1
3
63%
5
4
25%
2
5
Žádná hlasování
0

Obrázek MONTREAL CANADIENS Obrázek

BRANKÁŘI

Carey Price

Thomas Greiss


OBRÁNCI

Mark Streit - Kevin Bieksa "A"

Roman Polák - Shane O'Brien

Luke Schenn - Chris Butler/Jake Gardiner

Chris Butler/Jake Gardiner


ÚTOČNÍCI

Milan Lucic - Eric Staal "C" - Marián Gáborík

R.J. Umberger - Martin Hanzal - Michael Ryder

Travis Moen - Lars Eller - Todd Bertuzzi "A"

Nick Bonino - Gregory Campbell - Derek Dorsett

Vojtek Wolski


Moje dosavadní volby:
1. (14.) Carey PRICE - G (5,500)
2. (27.) Eric STAAL - C (8,500)
3. (54.) Mark STREIT - D (4.100)
4. (67.) Kevin BIEKSA - D (4,500)
5. (94.) Milan Lucic - LW (4,250)
6. (107.) Marián Gáborík - RW (7,500)
7. (134.) Martin Hanzal - C (2,500)
8. (147.) Jake Gardiner - D (1,087)
9. (174.) Michael Ryder - RW (3,500)
10. (187.) Luke Schenn - D (3,350)
11. (214.) R.J. Umberger - LW (5,000)
12. (227.) Roman Polák - D (2,450)
13. (254.) Lars Eller - C (1,150)
14. (267.) Travis Moen - LW (1,850)
15. (294.) Shane O'Brien - D (1,800)
16. (307.) Gregory Campbell - C (1,400)
17. (334.) Derek Dorsett - RW (1,500)
18. (347.) Todd Bertuzzi - RW (1,950)
19. (374.) Wojtek Wolski - LW (0,600)
20. (387.) Thomas Greiss - G (0,625)
21. (414.) Chris Butler - D (1,200)
22. (427.) Nick Bonino - C (0,700)

Cap hit : 64,987mil.
Cap space : 0,013 mil.
Hraju letos poprvé a za koho jiného než za Canadiens. Tým bych chtěl poskládat tvrdý a úderný, se silnou hrou v oslabení, s výborným brankářem, s hráči, kteří se nebojí sundat rukavice, ale zároveň s dostatkem hokejového umu= schopností dávat góly.
První volba Carey Price, pro mě top 5 brankář NHL a srdcová záležitost, kterou jsem musel mít.
Druhá stále top center NHL Eric Staal, navíc hráč, kterému tvrdá hra není cizí, což se mi líbí.
Třetí Mark Streit. Ofenzivní bek, skvělý rozherávač a velký srdcař. Ideál do každého týmu.
Čtvrtá Kevin Bieksa. Nekompromisní bek, který je zároveň i schopný zahrát vepředu a hlavně vystřelit. Švýcarského rozehrávače jistě dobře doplní.
Páta volba Milan Lucic. Hráč, jež je svým nepříjemným stylem hokeje známý a taky patřičně úspěšný. Ideální křídlo ke Staalovi.

Dál by to chtělo střelce... :hmm:
Vybrán střelec k pohledání- Gabby. Sám jsem se divil, že byl volný... Co k němu? Zdobí ho samozřejmě skvělá střela, chytrost a ta správná hokejová vyčůranost. Do první lajny jasná volba.
Gaborika nemam rad, ale kdyz si odpustim svoje antipatie k nemu tak je ta 1.lajna paradni, skvele namichana :good: Lucice jsem chtel brat, musim holt popremyslet nad jinym pickem.
Mám to stejně, hraje za Suckers, ale tady jsou osobní pocity stranou :thumbsup: Jinak díky
Do týmu jsem si dále vybral českého hitera a skvělého defenzivního centra Martina Hanzala. Svým stylem hry do mého pojetí krásně zapadá.
Nevim, tady se mě líbí golman, ale obrana a utok ně nijak neoslovili, ani nezaujali
Komu by se Price jako brankář nelíbil :roll: :thumbsup:
Celý tým skládám jako úderný a tvrdý. To asi ne každého osloví, v pořádku.
Další vybraný byl megatalent Jake Gardiner. Přichází od hlavního rivala Toronta, kde se mu úvodní sezona maximálně vydařila. Ale bídná forma Maple Leafs jej přeci jen drž v rozletu. U nás se to změní :thumbsup:
Skvělé pravé křídlo do druhé lajny- ex montrealský Michael Ryder se vrací na místo činu. Střelec k pohledání se jistě ujme.
Parťáka mladému Gardinerovi bude dělat jako za starých torontských časů hiter Luke Schenn. Nekompromisní bek se s ním skvěle doplňuje a k jeho chytrosti přidává důraz.
ešte si urob na súpiske miesto pre 7. beka a 13eho útočníka :jn:
Do týmu dále přibylo levé křídlo do druhé lajny- nebojácný R.J. Umberger a skvělý defenzivní bek Roman Polák. Vítejte.
Další volbou je Lars Eller. Centr třetí řady, jemuž není cizí bránění, útočení ani hra v oslabení či přesilovce. Koneckonců se učí od mistra v oboru Tomáše Plekance. Lars tedy nemění dres a zůstává v nejúspěšnějším týmu historie NHL.
Travis Moen- zkušený harcovník a známý z Montrealu od Larse Ellera. Je znám tvrdou hrou, nebojí se shodit rukavice, ale jak dokázal loni před zraněním, tak góly dávat rozhodně nezapomněl.
Obranou šestici uzavírá Shane O'Brien, jež se s kolegou Polákem posunul nahoru do druhého páru a dvojice Gardiner -Schenn tak bude tvořit sice až třetí, ale neméně kvalitní obranný pár.
Došlo je změnám v třetí útočné řadě. Mladý Lars Eller přenechává místo ve středu útoku zkušenějšímu Gregu Campbellovi. Do čtvrté brázdy přibyl první člen- ostrý hoch Derek Dorsett.
V týmu Canadiens proběhly další změny. Lars Eller se vrací na své původní místo třetího centra a na pravé křídlo míří nová posila- velezkušený Todd Bertuzzi. Tvrdý a stále produktivní winger bude jistě velkou posilou třetí linky. Na pozici čtvrtého centra se posouvá Greg Campbell.
priemerny tim
Anty píše:priemerny tim
Díky za stručný komentář nejen tobě :thumbsup:
Základní sestava hotová. Uzavřel ji svým příchodem stále talentovaný střelec Wojtek Wolski, jež v poměru ke svému umu bere směšný plat.



Upřímně jsem trochu zklamaný z prozatímního hodnocení :eek2: , hodně trojek je pro mě překvapení. Budu rád, když se svému hodnocení přihodíte i komentář co se líbí/nelíbí.
známku som nedával, ale mne osobne sa nepáči druhý útok, určite sa dalo vybrať na pozíciu centra niekoho lepšieho ako Hanzal a taktiež ťahať predraženého Hamburgera do druhej linky, bolo prehnané. A určite tam chýba nejaký TOP bek.
Nevím, já Hanzala do centra chtěl. Možná jsem tuhle hru zpočátku špatně pochopil a bral to moc reálně, nebo jak to mám říct. Takže jsem možná mohl volit někoho jiného. Umberger byl jeden z posledních dobrých wingerů na trhu, kdosi mi vzal před nosem Ladda. Semina jsem nechtěl. Taky nevím proč je tady Umberger tak neoblíben, když se podíváš na jeho stats, tak je to ofenzivní jistota. Kdyby bral o mega míň, tak je to ideál.
Umberger je omyl, Hanzal by byl spíš do 3.útoku. Obrana taky taková divná, i když asi pořád lepší jak moje :giggle: Price v pořádku, počkám ještě na backup..
Potreboval by si urobit trade s Henym :giggle: jemu by sa jeden z tvojich bijcov hodil a tebe by zas nechybal :jn:

Brana osvedcena kvalita, tam v podstate nezalezi ani na tom backupovi, obrana slusna a ten utok? No, zly nie je, ale chyba mi tam skill. V podstate tam nie je ziadny playmaker, z tohto pohladu by som bol zvedavy ako by vyzerali utocne formacie na PP. Predpokladam, ze Streit by bol v oboch unitoch :giggle:
edit: ok, je tam ten Staal.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES