Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Montreal Canadiens - Parda

Tímy súťažiacich manažérov.

Jak byste ohodnotili tým Canadiens? Hodnotí se jako ve škole, 1 nejlepší, 5 nejhorší.

1
Žádná hlasování
0
2
13%
1
3
63%
5
4
25%
2
5
Žádná hlasování
0

The Rev píše:Umberger je omyl, Hanzal by byl spíš do 3.útoku. Obrana taky taková divná, i když asi pořád lepší jak moje :giggle: Price v pořádku, počkám ještě na backup..
Pořád mi ale nikdo nevysvětlil co je na Umbergerovi tak špatného :lol2: Krom ceny mě nic nenapadá.
Obrana divná, rozveď to...
Backup už je a myslím, že velice kvalitní :wink2:
kajo píše:Potreboval by si urobit trade s Henym :giggle: jemu by sa jeden z tvojich bijcov hodil a tebe by zas nechybal :jn:

Brana osvedcena kvalita, tam v podstate nezalezi ani na tom backupovi, obrana slusna a ten utok? No, zly nie je, ale chyba mi tam skill. V podstate tam nie je ziadny playmaker, z tohto pohladu by som bol zvedavy ako by vyzerali utocne formacie na PP. Predpokladam, ze Streit by bol v oboch unitoch :giggle:
edit: ok, je tam ten Staal.
Backup přidán, myslím, že skvěle hvězdu Caryho doplnil.
Skill jsem se snažil řešit Gáboríkem, Ryderem a hlavně Staalem. V menší míře pak Ellerem.
Ano, na PP by asi Streit z ledu neslezl :lol2:
Na Henyho se hned kouknu.
20. volbou Canadiens byl náhradní brankář Thomas Greiss. Velice talentovaný Němec má již něco málo v NHL odchytáno a vůbec se za odvedené výkony nemusí stydět. Dává tak kouči Habs klid při odpočinku brankářské hvězdy Price.
Posledním do obrany byl vybrán Chris Butler. Americký mladík se bude ve formaci střídat s Jakem Gardinerem podle aktuální formy obou beků. Rozestavění ve dvojici s Schennem taky není definitivní, neb Luke umí hrát na obou stranách. V Canadiens tedy není jasně určený sedmý bek.
Posledním hráčem Canadiens se stal Nick Bonino, jež na křídle čtvrté lajny nahradí Wolskiho. Wolski se tedy stal 13. útočníkem, ale v případě zranění nemusí mít trenér Habs obavy.

Tým je tedy hotov a čeká už jen na zhodnocení. Podle ankety k mému údivu zatím dopadá jak sedláci u Chlumce, ale snad to ti odpovědnější vezmou lépe do ruk.
písal si, že chceš dať na tvrdosť, ale asi si to prešvihol, absolútne si nebral ohľad na skill, máš tam len troch, s prižmúrením oka 4 hráčov, o ktorých je technika prednosť. By som chcel vidieť, kto by u teba hral presilovky :jn:
Joe S. píše:písal si, že chceš dať na tvrdosť, ale asi si to prešvihol, absolútne si nebral ohľad na skill, máš tam len troch, s prižmúrením oka 4 hráčov, o ktorých je technika prednosť. By som chcel vidieť, kto by u teba hral presilovky :jn:
I takové koncepty fungují. Souhlas, není tam moc hráčů, u kterých by skills převažovaly, ale je tam hodně hráčů, kteří umí rozehrát, nahrát a dát gól a taky jít do těla, což je v dnešním hokeji mnohem důležitější, než hračičkování.
Sebekriticky ale musím uznat, že opravdu nemám koho z beků poslat do druhé útočné řady. Streit-Bieksa je jasná věc, ale druhá obrana by se asi tvořila těžko. To jsem podcenil.
V útoku jsem spokojen a až na vyjímky jsem picknul koho jsem chtěl.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS