Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Colorado Avalanche - Redy

Tímy súťažiacich manažérov.

Tento tým v příští sezóně.... :

zaútočí na :cup:
25%
3
2-3. kolo PO
58%
7
proklouzne do PO
17%
2
do osmičky se nevejde
Žádná hlasování
0
dno tabulky
Žádná hlasování
0

SESTAVA:


Matt Moulson (3,000) - Pavel Datsyuk (6,700) - Jeff Carter (6,250)
Brooks Laich (4,000) - Stephen Weiss (4,100) - Blake Wheeler (2,650)
Chris Higgins (1,900) - Ryan O'Reilly (0,900) - Troy Brouwer (2,350)
Nick Spaling (1,100) - Shawn Matthias (0,900) - Daniel Winnik (1,800)
Mark Olver (0,550)


Duncan Keith (8,000) - Brent Burns (5,760)
Marc-Edouard Vlasic (3,700) - Stephane Robidas (3,550)
Andy Sutton (1,750) - Justin Faulk (0,900)
Jared Spurgeon (0,535)


Varlamov (3,000)
Theodore (1,500)



CAP SPACE: 0,105 mil. USD
Hrát proti tomu prvnímu páru bude stát hodně moc sil, a bude to bolet. Utok solidní, golman snad taky, ale na play off bych si sehnal lepsiho
Redyho team upadl tak trochu do zapomnění, ale faktem je, že tohle je velmi solidní team. Kvalitní obrana, super 3.linka, top6 rovněž ujde. Škoda slabšího golmanského tandemu.
Ještě lepší jak minule, rozhodně top3 team.
utok sice nieje az tak podla mojho gusta (hoci Datsyuk :slintac: ) ale je kvalitny..obrana jedna z najlepsich..skoda toho Varlamova
Tym se blizi do finalni podoby, tak jsem pridal anketu. :wink:
Nezaujala mě moc levá křídla, brankáři taky vůbec.. Ovšem zbytek je velice dobrý, hlavně ta první obranná dvojka :slintac:
Redy opat dobre. Ale prekvapilo to vobec niekoho? Mna teda vobec, pretoze uz po minulych rocnikoch + nezabudam na redyho ani v yahoo manageri som vedel, ze nepostavi ziadny tim nazdarkov. A nesklamal.

Prvy utok sa mi samozrejme paci, az na Kratera, ten sa mi tam typologicky velmi nehodi...Druhy je solidny, treti moze konkurovat kisinovmu :good: K obrane nemam vyhrady, jedine co ta drzi spat je brana. :hmm: Aj ked Theodore bol dobry tah, no ten Varlatov. Musi este presvedcit.
Tady lze vytknout maximálně golmany+4.lajnu, která je celkem soft a v porovnání s některými ostatními zaostává. Jinak Redy pickoval stabilně velmi dobře, jeden z top teamů.
tím ako celok :good: mínusy sú brána, 4. útok a Sutton, ale to je skôr osobné :jn:
V bráně jsi to prostě pokazil prvně tahaným Varlamovem a kdysi hvězdným Theodorem jsi to moc nevylepšil, bohužel.
Obrana velice silná, tam není co vytýkat, zejména dva velice kvalitní ofenzivní beci ji zdobí. Ty ti já můžu jen závidět.
Útok zdobí centří, kdežto křídla jsou bez velkých jmen, až na Cartera, což ale není někdy na škodu.
:thumbsup:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS