Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

New Jersey Devils - Martin27

Tímy súťažiacich manažérov.


NEW JERSEY DEVILS
Obrázek

Fleishmann -Toews - Callahan

Cole - Ribeiro - Pominville

Korpikoski - Berglund - Setoguchi

Carter - Letestu- Langenbrunner

Boll

-----------------------------

Ehrhoff - Volchenkov

Šmíd - Ference

Demers - Harrold

Lovejoy

------------------------------

Lehtonen

Hedberg


Cap Hit - 64,9 mil.

Cap Space - 0,1 mil

Picky:
1. Jonathan Toews 6 mil. )
2. Christian Ehrhoff ( 8 mil. )
3. Ryan Callahan ( 4 mil. )
4. Jason Pominville ( 5.5 mil. )
5. Kari Lehtonen ( 4.25 mil. )
6. Tomáš Fleischmann ( 4.5 mil. )
7. Anton Volchenkov ( 4.25 mil. )
8. Mike Ribeiro ( 5 mil. )
9. Erik Cole ( 4 mil. )
10. Patrik Berglund ( 2.4 mil. )
11. Ladislav Šmíd ( 2.25 mil. )
12. Jamie Langenbrunner ( 1.5 mil. )
13. Andrew Ference ( 2.25 mil. )
14. Lauri Korpikoski (1.850 mil.)
15. Jason Demers ( 1.4 mil. )
16. Devin Setoguchi ( 3.mil. )
17. Ryan Carter ( 0.750 mil. )
18. Johan Hedberg ( 1.4 mil. )
19. Peter Harrold ( 0.525 mil. )
20. Mark Letestu (0.6 mil. )
21. Ben Lovejoy ( 0.525 mil. )
22. Jared Boll ( 0.950 mil. )
Snažím se postavit komplexní tým ve kterém se hráči nebudou bát špinavé práce a budou všichni pracovat pro tým.
Jako svoji jedničku draftu jsem vybral na svůj věk neskutečně vyzrálého hráče, lídra jak na ledě tak v kabině, hráče který už vše co mohlvyhrál. Hráče kterého mužu poslat na led při každé situace. Tím hráčem je Jonathan Toews
Ve druhém kole jsem byl nucen vzhledem k tomu jak ostatní GM šahají po ofenzivních becích taky jednoho vybrat. Nerozmýšlel jsem se dlouho a vybral jsem německého zadáka Christiana Ehrhoffa. Ehrhoff je pro mě osobně jeden z nejlepších PMD v lize. Ve svém působení ve Vancouveru spolu s Edlerem tvořili jeden z nejlepších defenzivních párů celé ligy! Získal jsem skvelého rozehravače, na PP jistotu na modré která umí skorovat.
Nad svou třetí volbou jsem poměrně váhal. Chtěl jsem tahat Kovyho ale vzhledem k jeho platu následující sezonu jsem sice s těžkým srdcem ale přece draftoval Ryana Callahana. Do meho týmu bude tento typ hráče skvěle pasovat. Dříč který na ledě nechá vše. Postavil jsem ho vedle Toewse do 1. brázdy. Callahana budu samozřejmě využívat jak na PP tak hlavně na PK kde je jeho práce výborná.
Čtvrtá volba byla pro mě vícemeně jasná a divím se že tento hráč ještě byl k dispozici. Možná pro někoho nenápadný ale pro mě výborný hráč a další lídr v týmu Jason Pominville. Komplexní hráč který umí skorovat. V mojem týmu zastane pozici 2nd RW
V dalších kolech se zaměřím na výběr golmana a levého křídla do 1 brázdy ( nějaký sniper který bude těžit z práce Callahana a Toewse )
v 5. kole jsem se zaměřil na golmanskou situaci a vybral jako jedničku svého týmu Kariho Lehtonena. Dle mého nejlepšího golmana který byl k dispozici. Golmana v ideálním věku, který je ovšem náchylný na zranění a z toho důvodu se budu muset později podívat po adekvátní dvojce. Lehtonen když je zdravotně v pořádku patří mezi golmanskou špičku v lize.
Ehrhoff jako 1.bek se mi nezdá, ale zatím jeden z lepších teamů :thumbsup:
Toews byla skvělá volba :good: Lehtonen je v Dallasu celkem zakopaný, takže se o něm nemluví, ale kvalitativně je na tom líp jak přeceňovaný Flower.
Zkušeně prášíš, Jirko :klobuk:
Kari je super pick, aj ja som nad nim rozmýšľal, ale vybral som sa inou cestou :neviem: nemohol som mať 3 hráčov Dallasu :panika:
:klobuk:
V 6. kole jsem zkompletoval moji 1st line. Přivedl jsem do týmu střelce, technika a hráče do kombinace Tomáše Fleischmanna. Flash sice neodehrál předminulý ročník kompletní kvůli zranění a to konkrétně plicní embolii ovšem tohle zranění vyléčil a je nyní 100%. Své umění naplno předvedl v minulé sezoně kde válel. Já od něj vedle dříčů Toewse a Callahana očekávám pravidelný přísun okolo 30ti golu za sezonu.
7. kolo se neslo ve znamení hledání partnera k Ehrhoffovi. Sáhl jsem po Antonu Volchenkovovi - Zkušený stay at home D, jeden z nejlépe hitujících obránců, mezi jeho hlavní přednosti patří blokování střel, do PK nenahraditelný.
Kromě Toewsa ten utok neni nijak hvezdny ale o to vic by mohl byt nebezpecnejsi, obrana evropská, ale zrovna tyhle dva jsou zarukou kvality, proverene v play off, golman ok, celkově mě to vychází na nebezpecny celek pro zapasy play off
8. kolo bylo ve znamení hledání centra pro 2 brázdu. Rozhodl jsem se pro Mika Ribeira, vynikajícího technika, hráče který umí překvapit vše nezjištnou přihrávkou, svými kousky bude bavot diváky v Prudential Center, skvěle využitelný do PP.
9. kolo - Erik Cole. Forward co se umí prosadit. Vynikající wrist shot, perfektní zrychlení, vedle Ribeira bude sbírat mnoho bodů. Tímto je moje top6 hotová.
10. kolo - Patrik Berglund - Získal jsem skvělého C do checking line. Bojovník, neštítí se pracovat směrem do zadu, na svůj věk dosti vyzrálý hráč
11. kolo - Ladislav Šmíd - Stay at home D. Společně s A-trainem budou tvořit na PK dvojci přes kterou neproletí ani moucha.
12. kolo - Jamie Langenbrunner - Zkušený harcovník, který ví jak se vyhrává SC. Zastane post pravého křídla ve 3 lajně.
13. kolo - Andrew Ference - Parťák Šmída v obranné dvojci. Budou tvořit spolehlivý 2nd pair.
Top6 vypadá na papíře dobře, Langen byl ovšem tah mimo. To už je spíš jen soldier do 4.linky. Obrana vypadá slabě, čekal jsem větší kvalitu.
Tvůj názor který ti neberu :) Jestli byl Lags tah mimo o tom se dá polemizovat. Borec s nepřebernými zkušenostmi. 2 krát vítěz SC. Bodů udělá stejně jako tvůj 3rd RW Clutterbuck který si Play Off pravidelně zkouší na xboxu.
Byl to tah mimo, pakliže s ním počítáš do top9. Pakliže do 4.linky, pak :klobuk:

...Clutter tam je dočasně :psst:
Dobry tim, ale nikde tam nevidim "wow" efekt. Proste poctivo zlozene a ma to hlavu aj patu, prvy utok sa mi pozdava nesmierne, kde kombo Toews/Cally je dobre doplnene Flashom. Obrana a brana tiez solidna. Celkovo priemer az nadpriemer, daju sa vidiet lepsie aj horsie vybery.
obrana jedna z tych slabsich...dobry brankar...utok ma az tak neoslovil ale nieje zly
Asi bych se jen opakoval, co tu už bylo napsáno.. Brankáři :good:
Takže tým je dnešním dnem kompletní. Snažil jsem se poskládat komplexní tým, tým co má v Play Off šanci uspět. Jestli se mi to povedlo nechám na posouzení komisi. Co se týče toho jak říká kajo "wow" efetku na to se u Devils nikdy nehrálo. Organizace Devils si vždycky zakládala na týmovém pojetí a fungujícímu celku kde všichni pracují pro tým a podle toho jsem vybíral hráče.
Lehtonen s Hedbergom už kedysi chytali za podobnou obranou...
Souhlas s TF. Harrold v top6 a slabší top4 tě budou stát cenné body. Útok vypadá dobře, ale chybí klasická checking line.
:neviem: pre mňa taký nemastný, neslaný tím, kde vynikajú najmä brankári, inak sa mi páči duo Callahan-Toews a tretí útok. Niektoré picky boli ale vyložene zlé, jeden príklad za všetky: Lovejoy
Jirko good job :cool:
V brance severská paráda, obrana se dobře doplňuje, jen bys měl možná podobný problém jako já a to že ti schází beci do druhé přesilovkové obrany.
Útok je mixem dravého, ale prověřeného mládí a zkušenosti, takže by tenhle tým měl mít úspěch zaručen.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES