Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Tampa Bay Lightning - kisin

Tímy súťažiacich manažérov.

Obrázek TAMPA BAY LIGHTNING Obrázek


Gabriel Landeskog - Evgeni Malkin - Kris Versteeg
James van Riemsdyk - Joe Thornton - Chris Stewart
Jason Chimera - Brandon Sutter - Nikolai Kulemin
Justin Abdelkader - Jim Slater - Cal Clutterbuck

13.útočník: Tom Pyatt

Tobias Enström - Jason Garrison
Trevor Daley - Oliver Ekman-Larsson
Bryce Salvador - Steve Eminger

7.bek: Deryk Engelland

Miikka Kiprusoff - Richard Bachman


1.volba: Evgeni Malkin (C - 9M)
2.volba: Tobias Enström (D - 4.5M)
3.volba: Joe Thornton (C - 7 M)
4.volba: Oliver Ekman-Larsson (D - 1.75M)
5.volba: Jason Garrison (D - 5.5M)
6.volba: Miikka Kiprusoff (G - 5M)
7.volba: Gabriel Landeskog (LW-3.5M)
8.volba: Kris Versteeg (LW/RW - 3.6M)
9.volba: Brandon Sutter (C - 2M)
10.volba: James van Riemsdyk (C/LW - 2.5M)
11.volba: Trevor Daley (D - 3.5M)
12.volba: Bryce Salvador (D-3M)
13.volba: Cal Clutterbuck (RW-1.7M)
14.volba: Chris Stewart (RW - 3M)
15.volba: Jason Chimera (LW - 1.8M)
16.volba: Justin Abdelkader (LW - 0.825M)
17.volba: Deryk Engelland (D - 0.525M)
18.volba: Jim Slater (C - 1.6M)
19.volba: Colin Wilson (RW - 1.5 M) :ahoj:
(výměna: Nik Kulemin (LW/RW - 2.6M)
20.volba: Richard Bachman (G - 0.625)
21.volba: Tom Pyatt (LW/C/RW - 0.6M)
22.volba: Steve Eminger (D - 0.8M)

VÝMĚNA: Colin Wilson + 21.kolo za Nik Kulemin + 22.kolo.
První 2 volby: nejlepší hráč uplynulé sezony Evgeni Malkin a top10 d-man ligy Tobias Enström.
Další volba: Joe Thornton ze SJS.
V posledním kole jsem šáhl po top4 D Oliveru Ekmanu-Larssonovi.
1st pairing hotový: Tobias Enström - Jason Garrison.
Tak ked si kisin vybral pri tolkých možnostiach do prvého páru práve Garrisona, začínam sa na dalšiu sezonu tešiť čoraz viac...
Ohlund píše:Tak ked si kisin vybral pri tolkých možnostiach do prvého páru práve Garrisona, začínam sa na dalšiu sezonu tešiť čoraz viac...
Těch možností už zas tolik nebylo. V tu chvíli to pro mě byl best d-man available. Mnozí můžou říkat, že minulá sezona byla fluke, jenže on byl dobrý už o rok dřív, kdy ještě nedělal tolik bodů, ale byl součástí jednoho z nejlepších shutdown pairingů v lize. Má solidní all-around game, dostává top-pariring minuty, je důrazný, spolehlivý dozadu a má ránu jako z děla. Není to však klasický puck-mover, s Enstromem by se měl i proto vhodně doplnovat. Campbell (podobný typ jak Tobias) po jeho boku zažil jednu z nejlepších sezon v kariéře.
Doplnil jsem team o cedníka (top10 goaltender ligy) a jednoho z nejlepších PW ligy, Gabriela Landeskoga.

Malkin, Thornton, Enström, OEL, Garrison, Kiprusoff, Landeskog. I can't complain. Cap space: 28.75 M. Konečně začíná manažerování :jupi:
OK, top6 doplní Versteeg, který dokázal 4x po sobě nastřílet 20+ branek. Dále jsem raději neriskoval a sáhl po jednom z nejlepších centrů do 3.řady v lize a sice Brandonu Sutterovi.
Golman sazka na zkusenost a jistotu, utok nahani strach, ale obrana tam vidim nejslabsi clanek zatim, i kvuli nedostatku zkuseností z play off
Vidím to stejně martine :moj:
Útok doplní James van Riemsdyk, jenž by vedle Thorntona mohl nastartovat svou kariéru a nastřílet 25+ branek.

Top6 tedy zatím vypadá následovně:

Gabriel Landeskog - Evgeni Malkin - Kris Versteeg
James van Riemsdyk - Joe Thornton - xxx


Obranu doplní dnes již zkušený Trevor Daley, top3-top4 bek, jenž se v Dallasu proměnil v klasického defenzáka, ale stále v něm dříve ofenzivní talent z juniorských let. Může hrát 22 minut za zápas, dělá pravidelně 20+ bodů za sezonu. Těžce underrated.
kisin píše:Útok doplní James van Riemsdyk, jenž by vedle Thorntona mohl nastartovat svou kariéru a nastřílet 25+ branek.
JVR startuje svou karieru uz 4. rok. :hehe:
(ale bohuzel to rikam jen v ramci hry, jinak jsem jeho velky fanda a myslim ze ta vymena nas bude mrzet. Potrebuje si jen ujasnit, jak casto je treba dat do hry 100%. Holmgrenovi uz trochu dosla trpelivost. Ovsem kdyby se nam nezranil Pronger, jsme si jistej, ze by ho jeste nepustil. ta vymena byla bohuzel vynucena)
AndyF píše: JVR startuje svou karieru uz 4. rok. :hehe:
(ale bohuzel to rikam jen v ramci hry, jinak jsem jeho velky fanda a myslim ze ta vymena nas bude mrzet. Potrebuje si jen ujasnit, jak casto je treba dat do hry 100%. Holmgrenovi uz trochu dosla trpelivost. Ovsem kdyby se nam nezranil Pronger, jsme si jistej, ze by ho jeste nepustil. ta vymena byla bohuzel vynucena)
Neboj, Thornton dokázal udělat 50.golového hráče z Číča, co pak asi provede s JVR? :hmm:

Škoda, že nebyl JVR vyměněn do lepšího teamu, jinak až nápadně připomíná Neala před 2 lety.
Nejnovější doplnky: zkušený top4 bek Bryce Salvador a jeden z nejlépe hitujících hráčů ligy, Cal Clutterback.
Do teamu se připojil mladý powerforward Chris Stewart.
Kupodivu se mi podařilo získat i jednoho z nejlepších 3rd linerů v lize schopného zaskočit i v top6 :good: Jason Chimera :ahoj:
kisin píše:Kupodivu se mi podařilo získat i jednoho z nejlepších 3rd linerů v lize schopného zaskočit i v top6 :good: Jason Chimera :ahoj:
Ten 3. útok teraz vyzerá dokonale :slintac: , a vlastne ked tak pozerám aj zvyšok tímu tiež nemá k tomu daleko.
Team posílil Justin Abdelkader, jeden z nejlepších 4th linerů v lize. Důrazný, rychlý winger. Jak by řekl jeden nejmenovaný komentátor TSN: ''This kid competes, competes, competes...'' :jn:

Důraz do obrany přinese Deryk Engelland. Solidní 5./6./7.bek zůstane pravděpodobně na tribuně. Za 525k nebylo co řešit.

...poslední picky mi rovněž dávají patřičnou varialibitu do poslední fáze hry.
Další posily: zkušený Jim Slater, jeden z nejlepších 4th line centrů v lize a mladý křídelník Colin Wilson, jenž se v posledních dvou sezonách dostal nad 30 bodů. O jeho úloze v teamu ještě není jasno.
tu sa mi trochu nepacia len kridla druheho utoku inak velky favorit
Na první pohled velmi dobrý tým, ale jde vidět, že kisin je chytrolín a spolehá na pověst a první dojem z jednotlivých hráčů. Veerteg měl životní formu, takže si ho každý vidí v tom nejlepším světle, ale nevěřím že si stejnou formu udrží i další sezonu ( i když na Floridě se bude hrát hodně na něj, takže možná ano, pro mě je to jednooký mezi slepými). JVR a Stewart jsou papírově perfektní hráči, které by chtěl každý trenér světa, ale letos měli prachbídnou sezonu.. Big Joe už taky pomalu ztrácí svůj lesk, ale pořád je to neskutečný leader, ale myslím si že ve spojení s JVR a Stewart by mu to tak nešlo, protože ani jeden není čistý střelec, spíše jsou oba powerforvardi a tak trošku hluponi a on potřebuje hráče s chytrostí a né jen tanky. Obrana vyloženě průměr při slabším zdraví Garrisona a aktuálně mediálně naboostěnému Salvadorovi. Třetí lajna tvrdá a dobrá do zadu, tam není moc výtek. Kipr ok, ale taky není zárukou úspěchu, čísla má sice stále slušná, ale zdá se mi že už nechytá jako dříve. V útočném týmu jako mi příjde tento bych ho rád viděl chytat.

Zdá se mi že jsou tady lepší týmy, ale taky mi dost příjde že se nehodnotí týmy ale useři... Jsem zvědavý na výsledky...
Versteeg dokázal 4x po sobě nastřílet 20+ branek. Životní sezonu měl, ale podává vyrovnané výkony. Thornton je jako 2nd centr víc než OK, pokud by vedle něj JVR se Stewartem nedali každý 20+ branek, tak jsou asi postižení. Útok je složen dle známého pravidla ''střelec - playmaker - PW''. Nevím, kdes vzal, že JVR je PW :giggle:. Thornton vedle sebe nepotřebuje world class křídla, viz Cheechoo. A mám tam alternativy, např. Colina Wilsona, top6 útočníka Preds.

Obrana průměr? To mě dostalo. Předpokládám, že nevíš, že Enström je top10 bek ligy. Slabší zdraví Garrisona? V předchozích 2 letech nešel pod 73 zápasů. A jak už jsem zde zminoval, on byl dobrý už o rok dřív, kdy tvořil jeden z nejlepších shutdown pairingů v lize s Weaverem. Letos k tomu přidal top pairing minutes a body. Campbell vedle něj prožil bounce-back season. Daley je velmi solidní 3./4.bek a OEL patří k nejlepším mladým bekům v lize. Salvador hrál v PO v teamu, který se dostal do finále 1st pairing, já ho mám v bottom-pairingu. Takže o čem to meleš? Na oslabení je super a potřeboval jsem veterána.

Já jsem určitě ten typ, který se dívá jen na jména/stats :hroza: troll attempt unsuccessful.

Nejprve si zjisti fakta, pak hodnot, děkuji.
Obrana průměr je, když se tak dívám na ostatní týmy. Enstrom je možná TOP 15 ligy, ale není to typický vůdce a dozadu to taky není zrovna hvězda. Garrison má dobrou střelu a umí docela vše, ale jako druhý nej obránce? To si teda představuju jinak nadprůměrnou obranu. Salvador je nyní hodně nafouklý, ale do třetího páru proč né.. JVR není střelec, od svých juniorských let se hodně změnil hraje spíše silově, je hold na tom perfektně fyzicky a skillem, ale nemohl jsem se z něj zbavit dojmu, že hraje hloupě a zbrkle a taky to jeho lapálie se zdravím, ale potenciál má hodně vysoko.. Stewart hrával výborně, ale kdybych ho měl hodnotit za loňskou sezonu, tak nehrál pomalu ani na 3 pětku. Prostě mi tito dva příjdou jako zabíjáci potenciálu BIG J. Možná kdyby jsi vyměnil Verstega za Stewarta, tak by to mohlo být ok..

Nemyslel jsem narážku na tebe stím hodnocením userů, ale docela nechápu že tebe tady dává anty za top favorita a u martina napíše nejslabší tým, to je prostě zaujatost...
Enström není dozadu hvězda, Thornton ztrácí svůj lesk, Salvador je nafouklý a proto ho mám tak vysoko a sice jako bottom-pairing D a Garrison je pomalu injury prone... Raději nebudu pokračovat.

...asi jsem to loni vyhrál omylem :sarcasm:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS