Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Ottawa Senators - Nightwolf

Tímy súťažiacich manažérov.

Obrázek
OTTAWA SENATORS

ÚTOK 38.48M cap hit
Hartnell - Spezza - Iginla
Marchand - Krejčí - P.A. Parenteau
Sýkora - Bozak - Hörnqvist
Shaw - Zack Smith - Craig Smith
Condra

OBRANA 22.81M cap hit
Bouwmeester - Karlsson
Cowen - Meszároš
N. Schultz - Franson
Larsson

BRÁNA 3.63M cap hit
Anderson
Holtby
__________________________________________
cap hit: 64.92m
Nwm zda se pletu.. ale i ve výběrech to je, Karlssona si vybral na draftu Rono ne?

EDIT: Už mi bylo vysvětleno :)
Prvé dva útoky skoro hotové, ešte obranu, brankára a pár drevorubačov a je to vybavené :sarcasm:
Top 6 hotová :ciga:
tak bež draftovať beka :dup:
Heh, zacal si dobre...brat v prvych siedmich kolach utocnikov :hmm:
kajo píše:Heh, zacal si dobre...brat v prvych siedmich kolach utocnikov :hmm:
8 z 8 dokonca :lol2:
Velice nebezpecne a vyvazene první dva utoky, navic na zapasy play off jako dělané, otazkou je jak ted bude vypadat obrana, velka jmena pomalu zm zmizela, to same golmani
ešte čučky do 3-4. útoku a tretí obranný pár dáko domyslieť a hotovo :jupi:
9 hráčov ti treba a máš cap hit 7,72 mega? :sok:
:kajo:
to vychádza na 857k za hráča, tak kde je problém :ciga:
Já mám taky s tímhle problém, ale oproti tobě jsem ve vatě :D Jsem na tebe zvědav.
Sýkora ve 4.lajně, ani jeden checking line centr :samovrazda: bránit bude kdo? Bozak? :jn:
brániť? a koho? :lol2: ale priznávam že dozadu nemá veľmi kto hrať :jn:
prvy utok veeelmi pekny..obrana nevyzera zle hoci su mna urcite pochybnosti..brankari ok...dobry tim
Útok je v podstatě jak dělaný pro all-stars game. Obrana není zas tak strašná vzhledem k faktu, že jsi ji začal tvořit až někdy v 8.kole. Ten tvůj team postrádá nějakou filozofii, útok je jednosměrný, chybí bojovníci a hráči na oslabení.
Jo, ta obrana není vůbec tak zlá na to, kdys ji začal tvořit :giggle: Brankáři :panika:
Cca. to co napisal kisin. Bouwmeester+Karlsson by som ja osobne rozdelil, na top pairing su softies...Skusil by som Cowena k Erikovi (nakoniec s Cowenom sa, ak sa nemylim, rata aj v reale ako s partnerom k Erikovi na 10+ rokov..) A J-Bo s ...no co ja viem? :D
Ako posledného hráča som si vybral Codyho Fransona, Larssona som presunul na miesto 7. beka, tú obranu som zoradil podľa minút, ktoré by mal Karlsson najvyššie a po ňom J-Bo
osobne radšej dávam mix veteran( :giggle: )+mladý hráč, podľa mňa by dvojica Cowen-Karlsson ešte horela :neviem:
Dost máslový team. Hodně ofenzivní, asi by bylo často k vidění vysoké skore :giggle:. V útoku máš podstatě 12 top6 útočníků, velmi zajímavá strategie, která však nemá šanci na úspěch. Nicméně všechny řady (offense-defense-G) jsou v rámci hry průměrné či lehce nadprůměrné, to ti dává naději na vcelku dobrý výsledek. Umístění v top10 však nečekám.
kisin píše:naději na vcelku dobrý výsledek. Umístění v top10 však nečekám.
:matika:
AndyF píše:
kisin píše:naději na vcelku dobrý výsledek. Umístění v top10 však nečekám.
:matika:
Každej není favorit jak ty :nono:
obranná dvojka Suckmeester-Karlsson :nervozny: to aby sa Erik začal učiť aj brániť a veľmi rýchlo, inak druhá a tretia dvojica sa dá, len Franson .... ten sa nepresadil ani u Waflí :doh:

Prvé dva útoky veľmi dobré, bottom 7, to vidno, že si bral čo najlacnejšie, tam mi chýba nejaký veterán, možno dvaja.

Brankári, tam si tím nepokazil
Na to ako si ten tím skladal (t.j. bez logiky, že berieš osem útočníkov a jedného pseudoobrancu v prvých deviatich kolách a po 15. kola máš priemer na hráča pomaly 0,75 mil.) to nie je zas až také zlé.

Totálny opak od Andyho, ktorý to skladal s čo najlacnejšími hráćmi a pekne odzadu. Zaujímavé porovnať si tieto dve taktiky. Myslím si však, že niet pochýb o tom, ktorá je úspešnejšia.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG