Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Columbus Blue Jackets

Tímy súťažiacich manažérov.

Ako sa vam pozdava tim? (zmena hlasu povolena)

vyborny, SC contender
7%
1
PO tim
29%
4
priemer, bude mat problemy dostat sa do PO
57%
8
bude utocit na prve miesto draftu
7%
1

Ako osemnasty bol brany tvrdy utocnik Derek MacKenzie
Obrázek
C/LW
11.6.1981
180 cm
82 kg
Ako devatnasty bol brany obranca Marc Methot
Obrázek
D
21.6.1985
191 cm
102 kg
Ako dvadsiaty bol brany kvalitny utocnik Artem Anisimov
Obrázek
24.5.1988
193 cm
92 kg
Popravdě mt, čekal jsem, že to sestavíš hůř, tohle není tak zlý. I když sázka na Michálka nebo Semina, to bych radši šel hrát ruletu černá 23.. A tragická brána na můj vkus :thumbsdown:
Columbus Russian Senators! Obrázek

tak po poriadku: prvy utok soft ako vreckovky z Lidlu, top kridlo z celeho timu je Semin (co v takejto hre je nepredstavitelne), treti utok da gol tiez len do empty net. Smith sa mi zda ako produkt systemu yotes a obavam sa, ze pod Arnielom to bude stary dobry Smiiity z Tampy :wave:

No a aby som len nekritizoval :D , druhy utok sa mi velmi paci az na Anisimova prirodzene, obrana tiez fajn, kde boli Letang a Bogo dobre picky. Nikitina nepoznam skoro vobec, ale mas ho odsledovaneho iste viac ako my vsetci dohromady (az na dawa), takze to ti beriem. Lehner ak je taky talent, ako sa vravi Smitha casom vytlaci z pozicie jednotky, pretoze ja sa rozhodne nepo.eriem z jednej vydarenej Smithovej sezony, tak ako to urobili viaceri.

Mozno to vyznelo, ze som ta zviezol pod ciernu zem, ale nie je to celkom tak. Na zenu ( :jn: :psst: ) si obstala dost dobre, no su tam este velke medzery a je co zlepsovat. Pre zaciatok by mozno stacilo nebrat vsetky tie darceky z columbusu a ottawy.
Prvy utok sa vam mozno zda soft, ale tak Zetterberg, ako aj Michalek vedia zahitovat, ked treba, plus vsetci traja vedia vyborne branit (ano, aj Sjomin, ked chce). Taktiez maju vsetci vybotny forceking.

Tretia lajna nie je na goly, ale je to lajna tvorena na doslednu obranu a tvrdy forceking.

Anisimov je hrac, ktory vyborne, brani, forcekuje a ku Staalovi s Vorackom sa mi hodi idealne.

Obrana je konzistentna na vsetkych postoch. No a to, ze som brala najma hracov CBJ a Sens, mam ich najviac odsledovanych, plus ak si vsimnes, nachazaju sa az od druhej lany nizsie, kde su velmi platni.

Smith mal dobre sezony aj v Dallase. Preco som brala Lehnera som vysvetlila a berte to ako moju malu slabost. :D
Tym jako takovy mi neprislusi hodnotit, protoze valnou vetsinu hracu znas mnohem lepe nez ja, ale muzes mi vysvetlit jak muzes vybrat hrace na ktereho 2 roky kydas jenom hnuj :sok: Me osobne to hlava nebere, opravdu.
Selly8 píše:Tym jako takovy mi neprislusi hodnotit, protoze valnou vetsinu hracu znas mnohem lepe nez ja, ale muzes mi vysvetlit jak muzes vybrat hrace na ktereho 2 roky kydas jenom hnuj :sok: Me osobne to hlava nebere, opravdu.
To je trosku scestne. Klesla nezapadol do systemu Arniela, ktory vyzadoval forceking obrancov aj v strednej zone a nie len pasivvne branenie, nestihal sa vracat. Preto som ho v time nechcela. A nebolo to dva roky, ale rok, pretym som naavala na hru celeho timu, Klesla sa len zviezol s ostatnymi. :D

Inak, chcem sa ospravedlnit za nedraftovanie, nefungoval mi poriadne net, niektore stranky mi neslo poriadne nacitat, takze som nemohla poslat ani spravu facebookom, aby za mna draftovali. Teraz je to lepsie aspon v tom, ze mozem co to napisat, ale aj tak sa mi stranka zle zobrazuje a ja nemozem do chatu. :(
Ako dvadsiaty prvy bol brany defenzivny utocnik Jay Beagle
Obrázek
C/RW
16.10.1985
191 cm
95 kg
Columbus Senators je kompletní! Ten team není úplně zlý, rozhodně nepatří k nejhorším. Když už ses rozhodla draftovat hráče mimo Ottawu/Columbus, byla to zpravidla velmi dobrá volba (Letang, Staal, Bogosian, Bergenheim, McQuaid, Beagle...) - zbytečně se podcenuješ, příště tolik sázek ''na jistotu'' v podobě Blue Jackets/Senators absolvovat nemusíš.

:plus:
Velmi kvalitní bottom6 a zejména 3.linka (Bergenheim - Vermette - Neil) - Vermette je solidní two-way 2./3.centr, umí buly. Bergenheim patří k nejlepším 3rd linerům v lize a Neil ještě vylepšuje už tak solidně zastoupenou tvrdost a ugly goals. Tady není co vytknout, rozhodně jedna z nejlepších 3.řad ve hře. Hard to play against.

:minus:

Brankářský tandem. Smith má za sebou dobrou sezonu, ale je psychicky labilní a v té době byli ještě ve hře lepší golmani. Lehner je zatím neprověřený prospect, který stráví ještě minimálně rok v AHL. Tohle asi komisi příliš neohromí.

Obrana je vcelku kompaktní, ale chybí jeden 1st pairing d-man + nějaký zkušený veterán. Top6 mě příliš neoslovila, dost soft, ale najde se tady x horších. Osobně očekávám umístění v rozmezí cca 10.-15.místa, takže good job.
Poviem to cestne, niektore z draftov Sens/Jackets boli istota, aj ked zase tych hracov poznam, takze viem, ze su casto podcenovani, no a pri niektorych hracoch z inych timov som si nebola ista, nie som zase az taky znalec NHL ako ty, kisin, zato hracov, ktorych poznam, poznam dokladne. :) K Letangovi som chcela kvalitneho, defenzivneho obrancu, ale zase nie draheho, kedze kvoli jednemu obrancovi som nechcela oslabit ine pary. :)

K vytke "soft". Ano, v prvom utoku nemam "hitterov", ale zato su tam vseti hraci, ktori vedia vyborne branit a taktiez vyborne forcekovat, plus, a to je dolezite nielenze maju dobru pozicnu hru, ale neboja sa tvrdej hry a su rychli. :) Plus v obrane je v kazdom pare minimum jeden tvrdy obranca, takze sa to vynahradi. :)

Co sa tyka Lehnera, viem, ze to nebol spravny draft, ale Robina som proste chcela mat v time, takze to berte ako moju slabostku... :oops: aj ked mi to ublizi v hodnoteni. :)

Inak, vsetkym dakujem za hodnotenie timu. :)
Ako posledny, dvadsiaty druhy bol tahany tvrdy kridelnik Colton Gillies
Obrázek
C/W
12.2.1989
193 cm
93 kg
spočiatku to vyzeralo dobre, ale potom ako keby pre teba existovali len dva kluby a tým si to pokazila, až primoc si vsadila na svoje kone. V obrane ti chýba jeden top pairing D, Methot mi v tej prvej obrane vadí :neviem: + v bráne dať za one season wonder Smitha absolutného zelenáča, to je skok do močiara
Joe S. píše:spočiatku to vyzeralo dobre, ale potom ako keby pre teba existovali len dva kluby a tým si to pokazila, až primoc si vsadila na svoje kone. V obrane ti chýba jeden top pairing D, Methot mi v tej prvej obrane vadí :neviem: + v bráne dať za one season wonder Smitha absolutného zelenáča, to je skok do močiara
Možná jsi měl taky vsadit na hráče, o kterých něco víš, pak by ten tvůj tým nedopadl tak strašně. :frajer2:
Joe S. píše:spočiatku to vyzeralo dobre, ale potom ako keby pre teba existovali len dva kluby a tým si to pokazila, až primoc si vsadila na svoje kone. V obrane ti chýba jeden top pairing D, Methot mi v tej prvej obrane vadí :neviem: + v bráne dať za one season wonder Smitha absolutného zelenáča, to je skok do močiara
Radsej vsadim na istotu, no a Lehnera som snad jasne vysvetlila niekolkokrat, nechapem, preco sa to tu stale opakuje. Jedine on bol homer pick. Co sa tyka Methota, je do defenzivny, ale pritom pohyblivy obranca, do obrany k Letangovi mi pasuje, je urcite lepsi ako Orpik a snad mi nechces tvrdit, ze Orpik hra nejako extra zle, presnejsie v minulosti. :)

Okrem toho, a to je hlavne, ja som robila TIM a nie ZOSTAVU HRACOV :!:
Reeper.89 píše:
Možná jsi měl taky vsadit na hráče, o kterých něco víš, pak by ten tvůj tým nedopadl tak strašně. :frajer2:
troll attempt unsuccessfull
Samozřejmě, že ten vliv OTT a CBJ je nepřehlédnutelný, ale nic proti. Žádná pravidla jsi neporušila a prostě si vsadila na jistotu.
Branka bych řekl poměrně slabá, Smitha mám rád, ale nevěřím, že se z něj z ničeho nic v tolika letech stane top golman NHL. Další Thomas to nebude. Lehner solidní backup, ale z takto mladých talentovaných brankářů šlo volit i trochu zavedenější (Greiss :jn: :giggle: )
Obrana ucházející, třetí pár aka wall se mi líbí, dál je to až na Letanga průměr a Methot v prvním páru trošku úlet.
Útok je nejsilnější zbraní tvého týmu, tam není moc co vytýkat. Neil byl steal, já ho strašně chtěl :x
Nakonec kladný dojem, ale na top 10 to stačit asi nebude.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES