Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Buffalo Sabres - The Rev

Tímy súťažiacich manažérov.

Vysvětlení k anketní otázku hledejte v dolní části textu. Děkuji.

1
18%
2
2
9%
1
3
Žádná hlasování
0
4
Žádná hlasování
0
5
Žádná hlasování
0
6
Žádná hlasování
0
7
Žádná hlasování
0
8
9%
1
9
9%
1
10
55%
6

WE LIVE HOCKEY

1. John Tavares - 4,000
2. Dion Phaneuf - 6,500
3. Ryan Miller - 6,250
4. Tyler Seguin - 3,550
5. Cam Fowler - 1,400
6. Jeff Skinner - 1,400
7. Toni Lydman - 3,000
8. Jordan Leopold - 3,000
9. Tyler Ennis - 0,875
10. Chris Kunitz - 3,725
11. David Clarkson - 3,000
12. Drew Stafford - 4,000
13. Robyn Regehr - 4,000
14. Martin Havlát - 5,000
15. Kris Russell - 1,300
16. Jonathan Bernier - 1,525
17. Tanner Glass - 1,100
18. Brad Boyes - 1,000
19. Matt Hendricks - 0,800
20. James Wisniewski - 7,000
21. Nathan Gerbe - 1,250
22. Patrick Kaleta - 1,250

Cap space: 0,065 mil.


Havlát-Tavares-Seguin
Kunitz-Skinner-Clarkson
Ennis-Boyes-Stafford
Glass-Hendricks-Kaleta
Gerbe

Phaneuf-Wisniewski
Fowler-Lydman
Leopold-Regehr
Russell

Miller, Bernier

Jsi osoba ženského pohlaví, máš zájem o hokej a speciálně pak o NHL? Zajímá tě, jak si povede GM The Rev v právě probíhajícím ročníku KD? Jsi zvědavá, kdo bude jeho další volba v draftu? Pak je právě pro tebe tato anketa! Jak bys oznámkovala svůj vzhled od 1 do 10? (1-nejhorší, 10-nejlepší)
diskvalifkovať ťa, si mi uje*al 1st line C :?
Heslo dne zní. Není důležité, jakou čučku vybereš, ale kolik svým výběrem nasereš lidí :jn:
Draftoval jsem 4 základní kameny, na kterých bude můj tým stavět. Do brány se postaví Miller, centr první lajny bude Tavares, kterého v první lajně doplní Seguin. Obranu pak bude tvrdit Phaneuf. Jak kvalitně GM The Rev nadraftoval v prvních čtyřech kolech? To už nechám na vás..
Oproti poslednímu ročníku vidím značný progres :hfman: :giggle:
zkusena obrana, mlady dravy utok, spolehlivy golman..hodne dobre muzstvo
Pohled na obranu mi stačil.... :jn:
Rád bych hodnotil, ale nemáš hráče zařazené, takže se v tom vyznáš leda ty. Zkus na grafické stránce zapracovat.
nemas to poskladane a mne sa to nechce robit takze hodnotit nebudem :giggle:
Tým takřka hotový, tak hodnoťte :hfman:
Cely tim je trochu premaslovany, kde je vela ci uz sucasnych alebo v minulosti hrajucich hracov za sabres :giggle: Ale tak ja to mam podobne a imo to je dobra cesta (urcite poznas viac tych, ktorych sledujes 70+ zapasov za sezonu, aspon ja tolko matchov sledujem) Uz ti tam chyba len Myers :D

No a k timu: Wiz je k Dionovi dobry pick, neviem nakolko ale oslovi porotu po nevydarenej sezone v bulumbuse. Ale zas kto tam mal naposledy vydarenu sezonu, ze? :D Mozno tak Nash v minulom mileniu... :psst: Obrana inak dobra a hlavne zohrana (2 a 3 pairing), v brane istota v podobe Millera a stale neprebudeny talent Bernier..

Vyhrady mam k utoku, kde mas sice skill (Havlat, JT, Skinner ci Seguin), ale az na Kunditza, Clarktarda a 4th linerov mi pride soft. Ale v podstate na tu casovu tiesen, s ktorou si musel superit kazde kolo solidne zlozeny tim :D
Skinner + Boyes + Hendricks na centru, to je těžkej kalibr :rev:
riadne si to zmasloval :cookies: ale mám dojem, že si to zložil lepšie ako vlani, len boh ťa chráň, ak zas skončíš o pár stotín predo mnou :bitka:

prvý útok síce mäkký, ale dobrý :hmm: Len nech sa Havlát naučí skákať na ľad zo striedačky :jn:

Ja osobne neviem prísť na chuť tej druhej obrannej dvojke :nervozny:
Vůbec to není špatně udělaný tým, pro mě překvapení co z toho nakonec vzniklo. Wizz a Phaneuf, to je dvojice, jež by budila respekt. Clarkie, Kaleta, Seguin :good: super picky na svých místech.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO