Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Nashville Predators - GM ThrashersFan

Tímy súťažiacich manažérov.

Draft Višňovského a Grabnera možno považovať za...

...steal ako Coca-Cola za 20 Kč v Penny
33%
4
...excelentný, priam hodný veľmajstra
8%
1
...veľmi dobrý
25%
3
...priskorý
33%
4

. :cert: WELCOME TO SMASHVILLE :cert:

... DEPTH CHART ...

... OFFENSE ...

. Raymond Whitney "A" ..... Sidney Crosby ....... Michael Grabner ...
.... Evander Kane ......... Andy McDonald ...... David Backes "C" ...
.... Joshua Bailey ........ Rich Peverley ......... Bryan Little ....
.... Taylor Pyatt ......... Jay McClement ......... Joey Crabb ......
..... Jack Skille .....

... DEFENSE ...

.... Daniel Hamhuis ....... Daniel Boyle .....
. Timothy Gleason "A" ... Ľubomír Višňovský ..
.... Dmitrij Orlov ....... Francis Boullion ..
.... Iľja Nikulin .....

... GOALTENDERS ...

....... Cam Ward ......
... Michael Leighton ..


... Cap Payroll ....... .... 60,017 mil. $ ....
... Cap Space ......... ..... 4,983 mil. $ ....
... Above Cap Floor ... .... 11,071 mil. $ ....


... DRAFT ORDER ...

1st round (#4 overall) Sidney Crosbyovie – C (7,5 mil.)
2nd (#37) Daniel Boyle – D (6,667 mil.)
3rd (#44) Cameron Kenneth Ward – G (6,4 mil.)
4th (#77) David Backes – C (3,75 mil.)
5th (#84) Daniel Hamhuis – D (4,25 mil.)
6th (#117) Evander Kane – C/LW (3,1 mil.)
7th (#124) Timothy Gleason – D (3,5 mil.)
8th (#157) Raymond D. Whitney – LW (4,5 mil.)
9th (#164) Rich Peverley – C (3 mil.)
10th (#197) Dmitrij Orlov – D (0,9 mil.)
11th (#204) Bryan Little – C/RW (3 mil.)
12th (#237) Michael Grabner – RW (2 mil.)
13th (#244) Ľubomír Višňovský – D (3 mil.)
14th (#277) Andy McDonald – C/LW (4,2 mil.)
15th (#284) Jay McClement – C (1,5 mil.)
16th (#317) Taylor Pyatt – LW (1,45 mil.)
17th (#324) Joshua Bailey – LW/C/RW (1,3 mil.)
18th (#357)
19th (#364)
20th (#397)
21st (#404)
22nd (#437)
Vítam všetkých návštevníkov (okrem fanúšikov Tampy Bay) v kancelárii generálneho manažéra Nashvillu Predators. Prosím, vkročte do miestnosti za predpokladu, že sa vyzujete alebo si navlečiete návleky.
Naším prvým výberom, celkovo štvrtým v drafte, sa stal, podľa očakávania, rodák z Halifaxu, celým menom Sidney Patrick Crosby.

Sľubujeme si od neho pravidelný bodový príjem nad úrovňou sto bodov v základnej časti, schopnosť potiahnuť našich krídelníkov, rovnako ako aj pozíciu marketingového magnetu pre našich potenciálnych sponzorov. Zároveň okamžite po draftovaní Crosbyho vzrástol počet našich permanentkárov z 12 na 16.
za Smashville budú hrať samé smažky? :lol2:
Pomocou našej druhej pičky berieme obrancu Danyho Boylea. Kvalitného, skúseného obrancu, ktorý sa preslávil tým, že radšej zrušil svoju NTC, keď mu hrozilo, že by cez waiver šiel do Atlanty. Vítame ťa Dan.
Tretí výber – Cameron Kenneth Ward. Spoľahlivá jednotka, výborných kvalít, do pozornosti dávam najmä jeho štatistiky a výkony v play-off. Clutcheron Ward :poklona:
Nashville má kapitána. Jak sa patrí. Backes :wave:
prvá obrana hotová. Z dvoch Danielov. Boyle a Hamhuis. :hmm: A nová anketa :good:
Rozhodně zatím top5 team. Jen nevím, proč máš Boylea nalevo a Hamhuise napravo :sarcasm: Backes ještě hádám půjde na křídlo.
kisin píše:Rozhodně zatím top5 team. Jen nevím, proč máš Boylea nalevo a Hamhuise napravo :sarcasm: Backes ještě hádám půjde na křídlo.
Neviem či to vieš (aj ja som sa to dozvedel len prednedávnom), ale na Slovensku (predpokladám, že i v Česku) sa majú písať zostavy sprava (t.j. pravé krídlo - center - ľavé krídlo). Vraj je to tak tradične dané.

Skutočný dôvod je ale ten, že Boyle bol draftovaný ako prvý a jednoducho som začal zľava. I keď to čo som napísal vyššie je vraj pravda (ja to ale nedodržiavam :blah: )
Nové akvizície: Tim Gleason a Evander Kane.

Comment or die!
Evander je veľmi dobrá voľba, do druhého útoku :)

A prvý útok zatiaľ hráš na to, že vedľa Crosbyho dokážu hviezdiť aj hráči typu fínska čučka Miettinen a jemu podobní? :lol2:
Predpokladali ste, že Raymond Whitney bude v 9. kole voľný? Ja nie. A ani nebude! Lebo som ho vzal ja v ôsmom.

Comment or die!
Jeden z top podle mě, golma super, obrana taky, no a kdo ma Crosbyho, ten nemuze mit slaby utok, spolupráce Sid-Whitney uz pri predstave vypada velmi smrtelně pro soupere, jsem zvedav kdo k nim pribude, druhy utok uz ale pokulhává..
Little za 3M ti zostal až do 11. kola :sok: , další dobrý ťah, zatial sa mi u teba nepozdáva len ten Whitney v 1. útoku :neviem: , ale na jednu sezonu by ešte mohol byť platný.
Ohlund píše:Little za 3M ti zostal až do 11. kola :sok: , další dobrý ťah, zatial sa mi u teba nepozdáva len ten Whitney v 1. útoku :neviem: , ale na jednu sezonu by ešte mohol byť platný.
Whitney bol ten žebrák, ktorý Phoenix dotiahol v prvej lajne do play off s najväčším bodovým obnosom. V 1. útoku v pohode môže byť.. Len k nemu potrebuje Kubo dobrého strelca.
Aby sa niekomu nepozdával v prvom útoku člen posezónneho 2. All-star tímu? :noway:
yzy19 píše: Whitney bol ten žebrák
:eek2: napísal som snád niečo strašné o ňom? Yotes som nesledoval ale váš topic som čítal a videl kopu hajlajtov, ruky má stále vynikajúce a že mu to ide v takom veku, tak to je obdivuhodné a písal som že ešte 1 rok mu to môže vydržať, proste len nie som fanda takýchto mladíkov, na práve krídlo k nemu nech získa Jágra a bude :roll: .
Ohlund píše:
yzy19 píše: Whitney bol ten žebrák
:eek2: napísal som snád niečo strašné o ňom? Yotes som nesledoval ale váš topic som čítal a videl kopu hajlajtov, ruky má stále vynikajúce a že mu to ide v takom veku, tak to je obdivuhodné a písal som že ešte 1 rok mu to môže vydržať, proste len nie som fanda takýchto mladíkov, na práve krídlo k nemu nech získa Jágra a bude :roll: .
Nenapísal si nič strašného, ale ani ja. Len mi to začína už liezť pomaly na nervy, ako je každý jeden hráč Phoenixu pomaly zatracovaný. On už za nás hrávať nebude, ale keď si pozrieš aspoň jeho stats, nie je žiadne prekvapenie, že je v 1. lajne. Avšak asi nie nadarmo je Whitney najpodceňovanejší hráč v celej NHL, ktorý má na konte 1000 bodov..
V posledných dvoch kolách som vzal hráćov, ktorí majú za sebou horšiu sezónu.

Michel Grabner nenadviazal na 30-gólovú sezónu spred dvoch rokov, ale potenciál v ňom je stále obrovský. Jeho rýchlosť v súčinnosti s Crosbyho na milimeter presnými pasmi sa v prvej lajne celkom jednoznačne prejaví aj v jeho počte gólov.

O pár pičiek neskôr som vybral zabudnutého Ľuba Višňovského, najproduktívnejšieho beka spred dvoch rokov. Prieviedol som do tímu obrancu, ktorý je schopný to na presilovke roztočiť. Combo Boyle – Višňovský na PP unit je zárukou množstva gólov v sieti oponentov.

Zároveň je pridaná nová anketa.

Comment or die!
Obrana... Moc se mi líbí, Ward v brance ok, byť loni nebyl zrovna top, což asi komise bude brát v potaz a útok je ok. Little v druhé, proč ne :thumbsup:
To sa mi snad sniva...Jacob a Nashville :hroza: horcicakov,to uz si si nemohol vybrat nieco lepsie ... :slap:
Začal si dobře, ale nyní se přeci jenom začíná projevovat fakt, že si NHL rok nesledoval. Stále jeden z lepších teamů.
Crosbym nepokazis nic /ako tazko sa mi to hovori :? ) a Whitney+Grabner je lepsie ako hocijake kombo s akym kedy Sid hral. Tam by to fungovat malo, obrany superov by sa mali triast! Priznam sa, druha linka sa mi velmi nepozdava, chyba mi tam klasicky playmaker. Backesa mam sice velmi rad, ale nie je to ten typ hraca akeho by som medzi Kaneom a Littlom ocakaval..Peverley ako 3C luxus. Prvy obranny par vyborny, druhy tiez v pohode az na :?: Visnu. Orlov mi prisiel ako desperate pick (kedze si chcel "mojho" Kulikova :hehe: ), ale zas pokial je to hrac do bottom pairing, nevidim v tom velky problem. Nic to nemeni ale na tom, ze sa dalo brat lepsie. G preverena kvalita, tam nie je velmi co diskutovat. Uvidime ako to doplnis a hlavne ci este nerozhodis tu druhu utocnu formaciu. Zatial ale tiez jedno z lepsieho k videniu.
Najnovšie dve akvizície – Jay McClement a Andy McDonald. Ako ich hodnotíte? Prosím, vyjadrite sa písomne formou príspevku. (Or die!)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG