Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Nashville Predators - GM ThrashersFan

Tímy súťažiacich manažérov.

Draft Višňovského a Grabnera možno považovať za...

...steal ako Coca-Cola za 20 Kč v Penny
33%
4
...excelentný, priam hodný veľmajstra
8%
1
...veľmi dobrý
25%
3
...priskorý
33%
4

Dobré volby :yes:
Dúfal som, že McClement ešte 2 kolá vydrží, žiaľ, prerátal som sa :?
Zdravý McDonald je velmi dobrý pick do top 6, ale jeho príchod odsunul Little-a do 3. formácie, no neviem či sa tam hodí s tou jeho postavou, ale ty ho určite poznáš najlepšie a vieš či ho tam nie je škoda... Jay Cement :thumbsup:
Little je v tretej lajne risk, ale má fantastickú defenzívnu hru, veľmi dobré čítanie z hry a vysoký počet TkA pri nízkom počte GvA. Navyše je vhodný emergency call do 2.lajny
jeden z tych lepsich timou ale nevyhra to
Cos fetoval? Před začátkem hry jsi byl jasný top5 locked, ale po posledních volbách (Nikulin, Leighton...) mám pochybnosti.
Kuba byl asi pěkně sjetej, když sestavoval tenhle tým.. Jeden z horkých favoritů sestavil (pouze) nadprůměrný tým. Nemůžu překousnout v první lajně Whitneyho a Grabnera.
4.lajnu doplní Joey Crabb, luxusní 4th liner za super cenu.

Dle mých propočtů zbývá vzít 2 hráče při cap spaceu 2.38 M.
ThrashersFan píše:[(#4 overall) Sidney Crosbyovie – C (7,5 mil.)
Toto som si vsimol len teraz :cool:

Inak uz som sa ti k timu vyjadril, ale musim zas...ak sa ti zrani Ward, si v <> pretoze si zobral MFLa ako svoju dvojku! Ako keby mi nestacilo, ze bude robit cednika za Bryzom :nervozny: :panika: Neveril som, ze niekto po nom siahne uprimne. Takisto ako si myslim ze Orlov by bol stale volny, pokial by si ho nebral. Reach ako svina. Vypadavas z mojho interneho top5 listu :bee:
Dále jsem sáhl po zkušeném bottom pairing D - Francisu Boullionovi. Zbývá 880k na 1 hráče.
Vysvetlí mi niekto kam patrí hráč, ktorý bol v posezónnom druhom all-star tíme ak nie do prvej formácie? Plus, Grabner nie je špička, ale je to solídny strelec, tkorý by vedľa Crosbyho mohol zažiariť (veď 30 gólov dal aj za Isles :!: :noway: ). Prvá lajna nie je poskladaná podľa špičkových mien, to je pravda. Ale načo? Načo by som mal dávať vedľa Crosbyho nejaké špičkové krídla, keď Crosby je schopný spraviť špičkové krídlo z takmer hocikoho. Skôr mám pocit, že som pri tejto hre až príliš premýšľal :hmm:
Vysvetlí mi niekto kam patrí hráč, ktorý bol v posezónnom druhom all-star tíme ak nie do prvej formácie?
to nieje ziaden argument..ja mam trebars hraca z prveho allstar a ten je v 2.utoku
A vieš mi povedať prečo ho tam máš? Lebo presne z toho istého dôvodu mám Whitneyho ja v prvej :hroza:
Whitney je v 1.řadě víc než OK, loni 13.nejproduktivnější hráč ligy, dokázal udělat 77 bodů v defenzivním Phoenixu. Věk ho (zatím) nedohnal. Místo Grabnera je tam x alternativ (Backes, Kane, Little, Bailey...) - tady problém nevidím. V útoku celkově zásadní problém není, bottom6 je kvalitní, ale 3.linka je dost malá a soft. V obraně svítí 2 jména a sice Orlov+Nikulin. Za backupa taky příliš bodů nedostaneš. Myslím, že ty 3-4 slabší volby tě připravily o místo v top5.
Mať ako backupu jedného z troch brankárov, ktorý mal v jednej sérii PO 3 shutouty je luxus :ciga:
jeden rok si mal parádnu obranu, jeden rok parádny útok, tento rok je to na tvoje pomery priemer aj vpredu, aj vzadu a aj v bráne si to zabil Leightonom
Leighton není adekvátní backup, ale to je celkem malý problém.
V obraně jsi sázel na jistotu, Višňa už není co býval, ale přesilovku pozvedne.
Útok je krom první lajny dost vyrovnaný kde není moc co vytknout, ale na druhou stranu je to bez emocí.
Dle mého solidní tým na rozhraní desítky.
Keď už všetci vo veľkom zhodnocujú, tak by som to mal srpaviť aj ja.

Konečné 8./9. miesto ej sklamanie, ale keď sa pozriem na to triezvo, odzrkadlenie reálneho stavu. Takže k tomu nemám čo dodávať. To, kto je predo mnou a kto za mnou (a kto je aj so mnou :sarcasm: ), je bezpredmetné riešiť. Podstatné je moje umiestnenie a s ním spokojnosť nie je.

V každom prípade, gratulujem kajovi k víťazstvu, môj predpoklad sa naplnil, za čo som aj rád, aspoň môžem masturbovať nad sebou, aký som úžasný tipér a prorok :sarcasm:.

Možno sa o rok zúčastním, možno nie. Uvidíme ako sa mi bude dariť v yahoo, ktoré beriem za akýsi reperát, že toto ôsmie miesto neodzrkadľuje môje schopnosti. Ak tam uspejem, tak týmto hrám asi dám nadobro koniec, pretože, ako sa hovorí, v najlepšom treba skončiť :good:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG