Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Dallas Stars - Dawe4

Tímy súťažiacich manažérov.

Tým je?

Famózní
Žádná hlasování
0
Supr čupr
18%
2
Dobrý
45%
5
Ujde
27%
3
Noo, nic moc
9%
1

kisin píše:Krásný průměrný team.

Brána průměr až podprůměr, sázce na Masona moc nerozumím, nemá za sebou zrovna nejpovedenější období. V obraně máš v podstatě 7 top4/top5 beků, což nemůže být asi nikdy špatně, ale přijde mi až moc ofenzivní a celkově zvláštně složená. Za ty prachy se dalo líp. V útoku celkem slušná top9, 4.linka je v rámci hry spíš podprůměr.
Áááá pan chytrolín přišel. :giggle: Jsem čekal a těšil až tvoje hodnocení přistane v topicu. Ale myslím, že mluvíš z cesty. :wink2:
Myslím, že anketa/finální hodnocení mi dává/dá za pravdu. Toho chytrolína si pro příště odpust :hroza:
kisin píše:Myslím, že anketa/finální hodnocení mi dává/dá za pravdu. Toho chytrolína si pro příště odpust :hroza:
Za prvé mi jako chytrolín přijdeš takže si nemám co odpouštět.
Za druhé na tom týmu nevidím nic průměrného.
Jestli je Pavelec s Masonem průměrná dvojice tak já jsem asi papež. Na úplnou špičku (Lundqvist, Quick, Rinne) Ondra nemá, ale ihned po těchto třech je dalších 10/13 brankářů, kteří si jsou rovni a Pavelec mezi ně patří jednoznačně.
Obrana? To že mám TOP4/TOP5 beků jak si sám napsal přeci zanmená jedno - Nemůže to být průměrné a že mám hodně ofenzivních obránců? Johnson, Wideman, Petry a z toho čistokrevný ofenzivní bek je jen Wideman. Takže tě moc nechápu.
A útok? První lajna je dle mého naprosto bezkonkueční. Tihle tři k sobě pasují jako vejce k vejci. V reálu by šlapali v jako hodinky. Druhá a třetí lajna je jasně nadprůměrná a v plno týmech by i moje třetí lajna mohla hrát druhou. A znovu na tom nevidím nic průměrného a to jsem ještě zapomněl zmínit, že jak obranné dvojice, ale i útočné trojice k sobě pasují jedna báseň.
Ale tak ty si pan chytrolín a pán, který všechno ví. Takže máš asi pravdu, ale tvůj názor mám víš kde.
:fucker2: :fucker2: :fucker2:
Dawe4 píše:Jestli je Pavelec s Masonem průměrná dvojice tak já jsem asi papež.
Obrázek

Pavelec je v rámci jedniček v NHL průměr a Mason v rámci dvojek podprůměr. To už vychází líp i Kubův Leighton :giggle:

dál jsem to raději ani nečetl

Je to jen můj názor, nezávisle hodnotím všechny teamy, takže se nemusíš hned rozbrečet a dělat ze sebe blbce. Nechtěl jsem nikoho urazit, jen hodnotím teamy, proboha :hroza: není můj problém, že nejseš schopen přijmout kritiku.
Já kritiku schopnej unést jsem. Ale tady s tebou prostě nesouhlasím v žádném bodě a tak nevidím důvod proč bych měl mlčet.
Ale to je jedno. Všeználkům se těžko odporuje a něco vysvětluje. :wink2:
jedna vec je zaujímavá. V tejto hre sú až dva brankárske tandemy, ktoré svojho času cyhtali v Atlante.

V tej Atlante, ktorá spravila za 11 rokov existencie jedno play-off.

Skutočne to tak chcete?
ThrashersFan píše:jedna vec je zaujímavá. V tejto hre sú až dve brankárske tandemy, ktoré svojho času cyhtali v Atlante.

V tej Atlante, ktorá spravila za 11 rokov existencie jedno play-off.

Skutočne to tak chcete?

:serus: východniar TF


a ako dopadlo duo Pavelec-Mason v Atlante aj Pegu? istotne nie úspechom :good: a toto prvý útok nech je akokoľvek dobrý, nezachráni
:blabla: :blabla: :blabla: :blabla:

To je sice hezký co tady všechno píšete, ale zamysleli jste se za kým ti dva chytali? Za tím matrošem by měl každý gólman problémy.

A že to 1. lajna nezachrání? No však taky nemusí. Tři perfektní obranné dvojice, tři perfektní útoky a výborné brankářské duo. Zkrátka není co zachraňovat. :wink2:
Pavelec s Masonom chytali za tromi 1st round draftpickmi (Bogosian, Stuart, Hainsey) či dvomi top obrancami v NHL (Enström, Byfuglien).
V brance si vzal osvědčenou dvojici, která byla zvyklá na velký zápřah pod díravou obranou Jets, takže :thumbsup:
Obrana solidní, sedmý bek vynikající.
V útoku mám námitek ke křídlům v druhé lince, Pleky by měl ve tvém virtuálním týmu asi stejné problémy, jako měl reálně loni u nás. Burrows ani Gagner by si s ním podle mě nesedli. Třetí linka paráda, čtvrtá slabší.
Dohromady se mi ten tým líbí, top 10 na rozhraní.
ThrashersFan tohle fakt myslíš vážně?
Byfuglien? Ten si s defenzivní činností moc nerozumí. Jediný kdo tam za něco opravdu, opravdu stojí je Enström. Jets měli minulý rok tak 5 nejhorší obranu v lize a o Pavelce se vždy mohli opřít a to on jim vyhrával zápasy!

Parda si to myslím vystihl nejlépe. S těmi křídly k Plekymu souhlasím, ale bohužel ty co jsem chtěl už nebyli k mání.
A Wanic můj tým taky popsal dobře.

Takže ta kritika předtím zase tak horká není. :)
Dawe4 píše:ThrashersFan tohle fakt myslíš vážně?
Byfuglien? Ten si s defenzivní činností moc nerozumí. Jediný kdo tam za něco opravdu, opravdu stojí je Enström. Jets měli minulý rok tak 5 nejhorší obranu v lize a o Pavelce se vždy mohli opřít a to on jim vyhrával zápasy!
Pavelec vie vyhrať zápasy, o tom nepochybujem a viem to z vlastnej skúsenosti. Ale aj tak to nie je špičková jednotka. Je tragický v nájazdoch, stále tá vyrovnanosť výkonov u neho nie je najlepšia. Mason je tragický a najhorší backup v tejto hre. O tom ma nikto nepresvedčí.

Apropo. Hainsey sa pretransformoval na výborného shut-down D-mana, Stuart je top bottom2 bek v lige. Bogosian očividne vlani chytil durhý dych (konečne) a Byfugliena podceňuješ. Enström by nebol taký úspešný bez Buffa. Samozrejme, to platí aj naopak (a ešte výraznejšie), ale je tam vzájomný vplyv. Buff potrebuje Enströma a Enströma Byfugliena.

V tomto sa budem hádať s tebou donekonečna. :nono2:
ThrashersFan dobře já už se do dalších rozmíšek pouštět nebudu. Ty más svůj názor a já mám svůj. Každý ho vidíme trošku jinak a tím to pro mě končí.
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS