Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia, hecovacky, ohovaracky, cachre machre

26.12.2011, Petrik Team Vs. Dado Team.

Nazov hovori za vsetko :D
arek ty si nominovanych tiperov oslovoval so ziadostou o potvrdenie ucasti? takze ja uz nemusim? :)
petrik píše:arek ty si nominovanych tiperov oslovoval so ziadostou o potvrdenie ucasti? takze ja uz nemusim? :)
ano, tvoji potvrdili vsetci
Obrázek :hop:
:lol:
cepi píše:Obrázek :hop:
daj si ban, takto vytahovat naspat na svetlo bozie tuto ohavnost :ban:
vyhradzujem si pravo nominovat do svojho timu nahradnikov za vsetkych co nepotvrdia ucast do zajtra 12:00
to nebola otazka, to bol oznam ;) :D
ehm - arek mozem pocitat s tym ze budes ziadat potvrdenie ucasti aj od zvysnych ucastnikov, right?
petrik píše:vyhradzujem si pravo nominovat do svojho timu nahradnikov za vsetkych co nepotvrdia ucast do zajtra 12:00
to nebola otazka, to bol oznam ;) :D
ok sefe :hiding: aj dado mi poslal zoznam nahradnikov, takze mozme to dat do tej 12
ziadosti o potvrdenie som im rozoslal hned po drafte :yes:
kua toz sezonu nemam dobru ale nominaciu si vazim sefe a mam o motivaciu postarane v postave superovho GM, budem hrat tvrdo do tela mozno aj nejaka mela sa zomelie - samozrejme exhibicna :D
kua dado ale co je vela to je vela

vysvetli mi prosim ta co je na tomto nepochopitelne:
petrik píše: len pre info - zatial tito to uz maju iste:
ja, Ohlund, Minnesota1, phillipo_canya, Ivan, AndyF, Bluesfan, danchez, arek, cepi, Dean, Walt

na zvysnych par ludi sa este vyspim... kto sa chce zucastnit nech sa snazi ma nenasrat
:pravidla:
a koho z menovanych si si do timu vybral? Andyho a jeho pana Kostku
a kde su ostatni? ja som ti donominoval Bluesfana, ale co ostatni styria? :dup:
uz mam oficialnu staznost od isteho nemenovaneho modreho admina ze preco chyba v nominacii ked som mu to slubil...
takto teda ne kamarat, takto ne :nono: nie ze by si bol stastny ze sme ti umoznili dostat v tomto prestiznom dueli od mojho vyberu nakladacku, ty skratka musis byt za kazdu cenu black sheep of the KTL family... kedy uz konecne z tej vzdorovito-rebelantskej puberty vyrasties? :moj:
za trest KH tuto sezonu koncia v 1. kole PO :ciga:

a zajtra v zapase cakaj :hit2:
petrik píše: za trest KH tuto sezonu koncia v 1. kole PO :ciga:
to malo samozrejme byt HK :D
:slap: ja som to asi cele zle pochopil, resp. nepochopil :D u mna v pohode, o nic nejde ;) a nech je tak ci onak, pre tento rocnik, tam aj tak nemam co hladat :jj:
No,kedže túto sezónu mi to moc nejde,tak som si hovoril,že počas tohto duelu budem mať volno a budem si lebediť na gauči a hrať , :golf: :scare: ani som sem nepozeral preto,čo sa tu deje,teraz sa zapnem a kukám,že ma petrík nominoval :sok: :sarcasm: ,(čo si vážim kolega :wink2: ,nebyť toho,že si to ty,korčule neobujem :sarcasm:dakujem :klobuk_dole: o motivácii hovoriť nemusím,všetci zainteresovaný vedia,čo sa tu porobilo pred štartom KTL ,tak sa na súboj zvlášť teším :hit: a Dado tie tvoje tajné miesta a čachre machre s inkriminujúcimi fotkami na petríka ,môžu už len prekvapiť Rona,Lindena a spol,čo tu začínajú,my čo ťa už poznáme trochu viac vieme,že to všetko bude velké halo a výsledok bude :fifik: :skodoradostny:

Duel z rozprávky o dobre a zle môže teda začať. :fight: :pivo2:
:box: :bac: :bitka: :bitka2: :fight: :monokel:


škoda, že to tento rok nevyšlo mne, by som si zobral najtvrdšie chrániče a hral by som osobku na :dudo: :lol2:
takze ucast nepotvrdil uz len 1david8 :hmm:
GMs nezabudnite aj urcit poradie tiperov na najazdy :!: :!: :!: mozete priamo do tipovacej temy
arek píše:takze ucast nepotvrdil uz len 1david8 :hmm:
Je 12, cize nahradnik...
takze nahradnikom za davida bude...

chvilka napatia...

este jedna chvilka napatia... :D






zda sa ze zdravo nabudeny Joe S. ALEBO cerstvy tata Walt - kto v tejto teme skor potvrdi ucast vyhrava :)
petrik píše:takze nahradnikom za davida bude...

chvilka napatia...

este jedna chvilka napatia... :D






zda sa ze zdravo nabudeny Joe S. ALEBO cerstvy tata Walt - kto v tejto teme skor potvrdi ucast vyhrava :)
ehm - no tak teda uz nic no... sorry joe, mozno nabuduce :P
:protest: :protest:
Joe S. píše::protest: :protest:
neviem odkial :dudo: mal ze mi moze nahradnika donominovat on... unho sa stazuj :P
ked uz walt aj natipoval tak to uz nebudem silit...
však protestujem proti tomu, že :dudo: to určoval :lol2:
pride mi to OK - posledneho hraca vybera super, takze aj jeho nahradnika by mal vybrat.
ved to dava logiku, ze ked jeden dadov nepotvrdil, tak nahradnika vyberie tiez dado, nie? Bolo by nespravodlive, keby si posledneho napokon vyberal petrik sam, ked dado uz ma v time petrikom vybraneho tipera. :)
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS