Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Diskusia, hecovacky, ohovaracky, cachre machre

26.12.2011, Petrik Team Vs. Dado Team.

kajo píše: Tak ci vyhrame/prehrame oficialne mi je jedno, lebo viem, ze vitazi sme tak, ci onal :wink2:
To je, asi jako když sprinter příjde hodinu po závodě, zaběhne si to sám pro sebe a pak řekne, že je vlastně vítěz, protože jeho čas je rychlejší než těch, co ten závod stihlli. :giggle:
kajco nemaj boja, vyhrali by sme aj tak - mali by sme o dva bodiky menej ak dobre premyslam kedze nakoniec sa bralo len prvych 7 tiperov i ked aj to asi bolo oznamene az neskor :D hold petrik taha za nitky vsade ja ako stara seda eminencia som sa takymto veciam vyhybal :lol:
dovolte mi vyslovit zasluzene podakovania:

- celemu mojmu timu za vykon zodpovedajuci vysokemu standardu aky som od nich aj ocakaval - well done
- specialna pochvala kajovi za jeho prezieravost ked preventivne poslal svoje tipy na tajne adminske forum este predtym ako ho dudovci unisli a znemoznili mu tak standardnu ucast v ASG. kajo - :thumbsup:
- celemu organizacnemu vyboru za profesionalne zvladnutu organizaciu a z nej vyplyvajuci bezproblemovy priebeh celej ASG. specialne ocenujem to ze z tak samozrejmej formality akou od zaciatku bolo nase vitazstvo dokazali urobit dramu, presvedcit dudovcov ze maju nejaku nadej na vitazstvo a na chvilu dokonca aj o tom ze skutocne vyhrali :hehe: :lol3: moja poklona pani organizatori, sam by som to lepsie nevymyslel :poklona2: :D
- no a na zaver ale urcite nie v poslednom rade dakujem sam sebe za to ze som a ze som taky dobry :respect: :ciga:

dovidenia v buducorocnej ASG :)
Pokud dobře počítám tak i kdyby se nepočítal kajo, tak Petrikovci mají o dva body míň, místo 10ky by byla 8ka, a stejně vyhrajou, tak co se řeší?
Azizek píše:Pokud dobře počítám tak i kdyby se nepočítal kajo, tak Petrikovci mají o dva body míň, místo 10ky by byla 8ka, a stejně vyhrajou, tak co se řeší?
Ok, to je potom jiná. V tom případě asi tady někdo řeší, kolik lidí se mělo hodnotit. že to nebylo dané :ja_neviem:
Pro příště musí Dudo unést samotného areka a ne nějakého ušmudlaného moderátora. :!:
:rofl:


no Dudo sa zameral na zlý cieľ :sarcasm:
odporucam zamerat sa na arekovho macika :D :jn:
AndyF píše:Vyvodil jste z toho, pane kolego, nějaké závěry?
No, já jsem to tady celé pozorně vyslechl a vyvodil jsem z toho ten závěr, že bude–li ještě příležitost a budu–li ještě
požádán o nějakou další účast, že se vám na to vyseru.

No,jsem z toho hodně zklamán....těšil jsem se na prestižní souboj,po dlouhé době jsem měl možnost si zase zahrát s velkými hvězdami KTL ,petrikem,Deanem nebo kajčem.....no a nakonec to celé skončilo takovou fraškou....se ani :dudo: nedivím,že je tak nasraný
:(
ja som povodne myslel ze sa budu brat vysledkych vsetkych tiperov kedze nebolo vopred povedane inak a mam pocit ze sa to tak kedysi spominalo - po spocitani to je 102 - 102 ak by sa brali kajove tipy, tam je to zas na vazkach kedze spravne mali byt zapisane v na to urcenej teme, to ale zial asi nebude chyba kaja ale organizacie ktora temy vytvorila dost neskoro - myslim ze taka udalost mala byt aspon tyzden vopred prichystana, oznamene zostavy a tak dalej.

takze ak by sa uznalo ze spravila chybu organizacia a nie kajo tak je to 102-102 a po najazdoch uz neviem to som nepocital a ani to pocitat nebudem - ani presne neviem ako to je tam pocitane

ak by kvoli tomu mali byt nebodaj hadky tak ja navrhujem zapas zopakovat pripadne to cele zorganizovat znovu s dostatocnym predstihom, aspon tyzden vopred urobit zostavy, pripravit temu, pripadne nejake clanocky, kludne skratenou podobou prestavit kazdeho clena timu atd. v tejto podobe to bolo skor len aby sa nieco udialo miesto naozaj profesionalne zvladnutej propagacie a organizacie niecoho co bola vzdy spicka a zabava :scare: Dada rad nemam kedze sa zvykne prezentovat sposobom akym to robi ale davam za pravdu ze su tam niektore veci hodne nejasne a nedoriesene v pravy cas a i ked ide o zabavu malo by to mat nejaku formu a styl inak to nema cenu robit :klobuk_dole:
priznavam, ze sme urobili chybu tym, ze sme neoznamili pocet zaratavajucich sa vykonov ako aj odoslanie kajovych tipov. Nebolo to vsak zamerne. Nemam problem sa za to ospravedlnit. Ospravedlnujem sa vsetkym ucastnikom ASG :klobuk_dole: Nebudem sa vyhovarat, proste som na to zabudol. Preco to neoznamil niekto z ostatnych komisarov? No zrejme preto, ze tieto oznamovacky vzdy robim ja a netusili, ze ja to neurobim. Ak chcete, kludne svoj post v komisii prenecham sikovnejsiemu uchadzacovi :klobuk_dole:
Nechapem vsak ten zmatok, co tu kvoli tomu vznikol. Ako keby uz vacsina z vas zabudla, ze ktl je o zabave. Svet sa predsa nezrutil...ci niekomu hej? :sok:
Opakovat ASG? No prosim, ale ja uz nebudem pisat dalsie clanky, ani to organizovat. Uz takto toho bolo dost.
tak zial, musime sa ospravedlnit cela komisia(aspon ta aktivna cast), v tom vsetkom zhone, nevedel som ze sme vam neoznamili ze sa zaratava len 7 tipov.. je to chyba.. zial..
opakoval ASG v tomto rocniku ale neplanujeme
:roll: tak, ako sa na novej KTL stranke postupne vychytavaju, ci vychytavali vyhodnoc. muchy, tak nieco podobne plati aj pre ASG, clovek nie je stroj, tobôz nie arek :giggle: stalo sa co sa stalo, ale robit z toho zas taku vedu :sisi: ako spomenul janik
janik píše:ide len o osviezenie sutaze tak budiz hor sa spat na ligu
a nasledne arek
arek píše:Ako keby uz vacsina z vas zabudla, ze ktl je o zabave. Svet sa predsa nezrutil...ci niekomu hej? :sok: .
co viac k tomu treba dodavat.....
opakovat ASG?, urcite nie, organizator ASG, teda komisia KTL (aj ked co vieme, cast z nich, to ma vo vseobecnosti dost na salame... :thumbsdown: sa poucila a buduci rok to zebezpeci bez akejkolvek chybicky, tak take tie kadejake :blabla: reci okolo toho :thumbsdown:
a nezabudajte este na jednu vec, ak by ste prisli vo vseobecnosti o areka, teda o "dusu KTL", môzete sa s KTL v jej vsetkych podobach rozlucit :hi:
Aha, nevedel jsem, ze to tu berete tak vazne :hehe:
Arekovi som poslal tipy, lebo som si myslel, ze ich tam urcite da. Len som zrejme pozabudol na "malickost", ze ten mal toho dost uz aj bez toho, tak som si to mal este nejako poistit. Len vtedy ked som odchadzal, som bol rad, ze som to stihol napisat vobec jemu. Ano, organizacne to nebolo zvladnute najstastnejsie, ale toto by som na areka urcite nehadzal. Co taka Cathy, ci dawe, prilozili ti ruku k dielu? :hmm:

Kazdopadne som rad, ze som sa zucastnil (aj ked to je otazne :D :jn: ), nech uz ten vysledok dopadne akokolvek.
Chcem sa aj ja ospravedlniť,bola to aj moja chyba,beriem na seba podiel na vašej kritike a máte pravdu zaspali sme,takúto naoko maličkosť,mohol zverejniť ktokolvek z nás a nenechať zase všetko na arekovi ,ktorý odvádza obrovské penzum práce,za ktoré mu treba podakovať :yes: a dnes by sa tu toto neriešilo. :-( Ako tu uviedol cepi,ak by to zabalil arek môžme celú tipovačku zabaliť. :ja_neviem: :scare:Preto miesto neustáleho kritizovania,skúste sa chalani zamyslieť,či by z vás sa nechcel podielať na riadení komisie a pomáhaní arekovi,švolcovi,Joeovi a dalším aktívnym členom komisie aby sa tomuto do budúcna vyhlo a robota sa rozložila na viac členov komisie. :wink: Kritizovať je lahké,ale ak sa tomu chcete do budúcna vyhnúť,skúste popremýšlať,či by ste sa nechceli aj podielať na tom,aby sa takéto veci neopakovali,aj činmi,nielen kritikou. :wink: Ja na to bohužial nemám dosť času,aby som mohol pomáhať chalanom z komisie v robote,aby chod KTL bol bezproblémový a tomuto sme sa vyhli. :wink: Preto som sa rozhodol,že zo svojej "funkcie" v komisii odstupujem a ponúkam ju tomu,kto na to bude mať dosť času a chuť,priložiť ruku k dielu. :wink:

Dado teraz môžeš aj skutkami,nielen kritikou dokázať,že by si chcel určite veci zmeniť a posunúť k lepšiemu,aby sa takéto veci do budúcna neopakovali,miesto vyhladávania vnútorných nepriatelov v komisii a trucovania za každú chybičku,na ktorú arek v tom návale povinnosti,ktoré tu ležia na jeho hlave zabudol. :slap: Tým sa nevyrieši nič,ked sa tu len budeme deliť na skupinky,miesto práce na spoločnom diele,aby KTL neležala len na pár ludoch,ale rozložila sa na viac ludí a arek mal viac času aj na seba a svoje koníčky. :wink:
Dado ty všetko kritizuješ,každý člen komisie podla teba stratil dôveru,ten a ten pohnojil to,ten a ten sa spikol proti tebe,ale čo vlastne si ukázal ked si bol zvolený chalanmi za člena komisie ty?Bol si tam a za pár dní si zdrhol,ved si mal možnosť,reálne veci ovplyvniť,mohol si sa snažiť zmeniť podla teba veci tak,ako si myslíš ,že by mali fungovať.To,že bola celá komisia proti tebe a nič,by si tak nepresadil,bola blbosť,keby si prišiel s dobrými vecami a presvedčil chalanov,boli by ťa podporili.Ono kritizovať,je lahké,ale ja som ti dal reálne možnosť dokázať,že to nie sú len bla,bla,bla reči,ale ozaj máš predstavu a víziu ako to posunúť tým správnym smerom.A výsledok?Zase len hladáš možnosti,ako rozvíriť vodu,než ta udajne zabanujeme,čo síce neviem,kto by ako a prečo mal spraviť,ale ki,tak smelo do toho,ked si myslíš,že to je ten správny prístup ako veci zmeniť tak,ako by mali podsla teba fungovať. :ja_neviem:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES