Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Zopakovanie zapasu ASG

26.12.2011, Petrik Team Vs. Dado Team.

Zopakovat?

Ano
29%
10
Nie
71%
25

Vyjadrite sa, ci chcete zopakovanie tohto zapasu. Ak bude vacsina za, tak komisia nebude mat dovod ist proti tomu a na zopakovanie zapasu pristupime.
Hlasovanie do zajtra 20:00.
naco? ved vyhral ten co mal...
:D
Dado píše: Je podla vas normalne, aby sa do tipovania zaratavali tipy, ktore neboli nacas uverejnene na mieste, kde boli vsetky ostatne?
Keby bola vytvorená téma boli by tam aj tipy, téma nebola tak napísal tipy arekovi do "ich fora", arek bol aj vyhodnocovatel a ked boli tipy v poriadku nie je dôvod ich neuznať a arek je asi ten posledný kto by tipy zmanipuloval len preto aby si prehral :roll: , navyše ked tie jeho tipy výsledok ani neovplyvnili tak to nemá zmysel ani riešiť.
Dado píše:Je podla vas normalne, aby sa pravidla hry oznamovali az po skonceni hry?
Tak toto bola väčšia chyba ako kajove tipy, ale v KTL sa nikdy ani len pri ASG nerátali do vyhodnotenia body všetkých tipérov, takže ráno som sa len čudoval prečo už oslavuješ výhru a pritom si napísal že u vás mali top tipéri po 12b a u petrika mali tušim až traja po 14, hned som vedel že ťa ten úsmev prejde. Ale tiež som to nikde nenašiel tak som myslel že tie pravidlá asi upravili :ja_neviem: . V minulých sezonach to tiež bolo 5-7 naj tipérov.

ASG by som určite neopakoval, ved tu nešlo o výsledok, keby sa niečo podobné stane pri PO tak to by bolo o inom.
Dado ty si proste nevieš vážiť veci čo máš ! Stále tu kydáš na areka a na komisiu a pritom práve arek ti dovolil rozlosovať konferencie, takže si dostal možnosť do velkej miery ovplyvniť priebeh celého ročníka a teraz ti dal aj možnosť viesť svoj vlastný tím pri All Stars Game. Mal by si byť vdačný zato a nie riešiť každú malú somarinu. Lebo ja keby som admin/šéf KTL tak za tie tvoje výstupy by som ti určite ani jednu z tých vecí nedoprial!
(škoda že sa nedá upraviť príspevok a musel som to poslať ešte raz)
Dado píše:
petrik píše:naco? ved vyhral ten co mal...
:D
Petrik, nejde o miliony, nie som cu*ak, ktory by robil pi*oviny, ak by sa dodrzali pravidla normalne a vyhral by si... Chcem, aby si pochopil, ze ale vobec si tu nerobim srandu zo vsetkych, ako to zvyknem robit, ale pokusam sa to riesit. Chcem pocut aj tvoj nazor - ale bez akejkovek srandy... Normalny pohlad na vec...

Mohol by si mi prosim ta odpoved na tieto otazky? Staci len ANO/NIE, nic viac...

Je podla vas normalne, aby sa do tipovania zaratavali tipy, ktore neboli nacas uverejnene na mieste, kde boli vsetky ostatne?

Je podla vas normalne, aby sa tipy niektorych userov zverejnovali a niektore nie?

Je podla vas normalne, aby sa pravidla hry oznamovali az po skonceni hry?
co uz teraz vyriesis? ta cast komisia ktorej na tom aspon ako-tak zalezi si je velmi dobre vedoma ze to nebolo stopercentne a uz sa za to aj ospravedlnili. co viac chces este doriesit?
Vysledky All-Star zapasu neakceptujem a vsetci vieme preco. Myslim, ze dovody su zrejme a logicke. Su pravidla a mali by sa dodrziavat. Prijimam ospravedlnenie komisie, kazdopadne nic to nezmenilo. No KTL beriem v prvom rade ako hru a zabavu, takze nevidim dovod zapas opakovat. Verim, ze v buducnosti sa podobne fopa nezopakuje. Howg :pivo3:
OMG, WTF, LOL

[li]ako radovy tiper, mimo akehokolvek pôsobenia v KTL komisii, preposielam tie "kontroverzne" tipy od kaja, ktore ako bolo spominane, aj tak, v konecnom uctovani nehrali ziadnu rolu, ale paci sa
kajo píše:Inak arek, ja uz pomaly odchadzam, mozno by som sa vedel pripojit na net cez mobil, ale ak by sa dalo, napisal by som ti moje tipy na all stars a potom by si preposlal ...

MIN-COL 1
BUF-WAS X
CAR-NJD X
NYR-ISL 1
STL-DAL 1
NAS-DET 2
CHI-CBJ 1
LAK-PHO X
VAN-EDM 1
SJS-ANA 1
[/li]

[li]arek, ako predseda komisie a "dusa KTL", sa za celu komisiu verejne ospravedlnil, vzal to v podstate na seba a je viac ako iste, ze podobne nedorozumenie, sa v buducnosti urcite nezopakuje[/li]

[li]ak by clovek tusil, ze poniektori vezmu ASG tak "principialne smrtelne vazne", 2x by si asi rozmyslel, ci do toho ist....zabava, zabava a este raz zabava, to je podstata ASG + KTL...ano, ano, ano, ten princip, ale sme len ludia, nie stroje, takze uz len z toho principu to treba tak brat, zobrat ospravedlnenie, ci pochybenie? na vedomie a ist dalej, ved KTL neumiera, tym padom ani AGS, ved o rok je tu zas a znova[/li]

[li]co sa tyka vyjadreni v topicu HK, toto uz nie je o HK, o KTL, ci o HF, toto uz smeruje niekde uplne inde a sotva k tomu nieco dodavat[/li]

btw: "Neberme zivot prilis vazne,aj tak z neho nevyviazneme zivi" :wink2:
Dado píše:petrik, nic sa nevyriesi, len chcem poznat tvoj nazor a odpovede na tie otazky...
ked len to ti chyba ku stastiu tak ja ti moj nazor na tie otazky milerad poviem: su uplne zbytocne. z toho dovodu ani nepovazujem za potrebne na ne odpovedat. asi kazdemu sudnemu cloveku vratane mna je jasne ze organizacia ASG nebola na postacujucej urovni, nebol to standard aky by sme si vsetci predstavovali - ani ti co sa ASG nezucastnili, ani ti co sa jej zucastnili, ani komisia, teda organizatori. vsetci su si toho vedomi a ti co sa za to citia zodpovedni sa uz aj ospravedlnili, dalsie rozpitvavania su uplne ale uplne zbytocne...
neskutočne sa mi uľavilo, tá správa že :dudo: už nebude strašiť svojou prítomnosťou na tomto fóre je skvelá... :yes: :good:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES