Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Sochi fantasy liga

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

prida sa niekto do fantasy ligy na olympiadu? V nhl bude prestavka, takze yahoo fantasy hraci by mohli mat o to zaujem (hlavne ti, ktori si potrebuju napravit reputaciu z nevydarenej yahoo sezony :jn: ). Kludne sa mozu pridat aj ne-yahoo hraci, medze sa nekladu.

Ide o fantasy ligu portalu http://fantasy.sport.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;. Je to o nieco jednoduchsie ako yahoo :) V skratke:
:arrow: na kazdy den si nastavite dve patky+golmana
:arrow: do vasich bodov sa pretavuju realne vykony vasich hracov na ZOH
:arrow: ste obmedzeny platovym stropom, na kazdy den je to 100 mil. dolarov
:arrow: pocet timov v lige je asi neobmedzeny, resp. nikde som o tom nic nenasiel
:arrow: cele pravidla najdete tu: http://fantasy.sport.cz/soci/docs/pravidla" onclick="window.open(this.href);return false; kratke, strucne, vystizne :)

Co musim urobit, ak chcem hrat :?:
:arrow: zaregistrovat sa (je to sucast seznam.cz, takze ak tam uz ste, asi sa nebudete musiet)
:arrow: prihlasit sa do HokejForum.com ligy, ktoru najdete tu: http://fantasy.sport.cz/soci/mini_leagues/8751" onclick="window.open(this.href);return false;

AKTUALNY POCET PRIHLASENYCH: 7

Prostredie hry vyzera takto:
Obrázek

NA VITAZA CAKA POVABNA EMMA STONE :!: (v pripade, ze vitaz bude zenac alebo zena, prenechava cenu veducemu ligy)

Obrázek
andy, z tych hracov, ktorych si si nastavil na 12.2., hra iba Steen :-D
jeste se nehraje, ne? Sem si to jen zkousel. :bee:
Obrázek
ohlund, ale trejdovat sa tam neda :sarcasm:

a aj mi piste sem, kto ste sa prihlasili a mate nazov timu, z ktoreho to nie je poznat. To aby som vedel, ze ten tim je z HF a mozem ho schvalit.
arek píše:ohlund, ale trejdovat sa tam neda :sarcasm:
Toto si nemal prezradiť, teraz sa odhlási. :doh:

Zatiaľ som nemal čas na to pozrieť, ale určite sa zapojím.
uz je nas 7 :!: Hlaste sa dalej :yes:

HC presov winners si ty anty?
A kto je Aussig Firebirds cz?
arek píše:kto je Aussig Firebirds
Sacuju to na Sergiona..
Obrázek
arek píše:HC presov winners si ty anty?
:ciga:
Arek, cakam na prijatie do ligy. :dup:
Zatial tam mam len brankara. :-D
uz je nas 10. Prida sa este niekto? :)
HC REVúca :rev:
zajtra zaciname. Takze ak mate este zaujem, prihlaste sa.
Da sa vam tam teraz prihlasit? Chcem nastavit zostavu na zajtra a furt to tajmautuje. :evil:
neda teraz je to tam pretazene
Tak hlavne, ze jsem na posledni chvili vymenil za Bobra Raska :slap:
Nechapem, preco sa uz nemozu menit hraci, ktory este nezacali hrat. Fuck
Fuck, shit, cock, ass, titties, boner, bitch, muff, pussy, cunt, butthole, Jeff Carter!!
FLYERS FAN píše:Nechapem, preco sa uz nemozu menit hraci, ktory este nezacali hrat. Fuck
Presne, rano som 2h cestoval domov a tak ma po ceste okrem iného napadlo aj to že tú zostavu mám vlastne úplne na riť a musím ten tím celý zmeniť, že ako môžem mať kapitána švéda ked hrajú proti betonu a nie kanadana čo hrajú s rakúšakmi.. Prídem domov 9:20 zapnem PC ale pepíci už hrajú a nezmením ani .... :hroza:
Víťaz tohto kola dal C Carterovi. A ja blbec som ho vyhodil v rámci poslednej zmeny a nahradil ho čučkou Crosbym, lebo som si na hfboards prečítal, že bude na tribúne. :hehe:
Tak po prvních třech dnech u mě vládne naprostá spokojenost. :frajer2: Snad se bude podobně dařit i dál.
A vám samozřejmě co nejvíc smůly. :jn:
Zatial tá tabulka vyzerá celkom pekne :frajer2: , dnes som nepostavil ani jedného slováka, ved mali až moc ťažkého súpera :giggle: . A kto hrá za tých Big Z, dnes v tíme s Filppulom...
Ohlund píše:Zatial tá tabulka vyzerá celkom pekne :frajer2: , dnes som nepostavil ani jedného slováka, ved mali až moc ťažkého súpera :giggle: . A kto hrá za tých Big Z, dnes v tíme s Filppulom...
Mas doma bombu! :evil:
Chcel som dať dnes do brány švédskeho brankára, len nikde som nevedel včera najsť kto bude chytať, očakával som že to bude konečne 2ka bud Enroth alebo Gusta.. ale kedže už o 9 ráno sa súpisky uzatvárajú tak som nechcel riskovať a dal som Hillera :cinka: , (ešte je 14 min dokonca, dúfam že mu nejinxnem zápas) . Keby bolo niekde potvrdené už včera že zas bude chytať King tak by som dal jeho a pekne by mi to po**** :jn:
:ban:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS