Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Yahoo Fantasy - 2.liga - 1.rocnik

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Nie,mame nastavene presne ,ako v prvej lige,len s tym rozdielom,ze som ponechal aj goalie starts... :nono:
goalie starts :popi: kto to čo ta napadlo len tak zrazu?
Neely a Dawe nechali hrajucich hracov na lavicke a celkom dobre zabodovali
FLYERS FAN píše:Neely a Dawe nechali hrajucich hracov na lavicke a celkom dobre zabodovali
keby riadil druhu ligu cepi, uz by ich vyhodil :giggle:
Asi ešte nepočuli o Skorpiho zázračnom tlačítku
Dawe opät nechal dvojgoloveho Bollanda na lavicke ...
FLYERS FAN » Štv Okt 03, 2013 7:43 pm píše:Dawe opät nechal dvojgoloveho Bollanda na lavicke ...
dawe je hráč :good:
FLYERS FAN píše:Dawe opät nechal dvojgoloveho Bollanda na lavicke ...
hmm takze draftovat ten dawe vie :hmm:
A řekl mu někdo, že už se hraje? Na forum chodí, dnes tu byl.
Kuva Popvodník, zařiď si to! Dělá se ti v lize bordel.
FLYERS FAN píše:Neely a Dawe nechali hrajucich hracov na lavicke a celkom dobre zabodovali

Njn Lars Eller z Montreálu...se mi jako medvědovi asi nějak blbě nasazuje nebo co :lol2:
jinak jsem se prostě už ten den nedostal k PC - škody kopec :-)
danny111 píše:goalie starts :popi: kto to čo ta napadlo len tak zrazu?
Goalie starts su v kazdej lige,len v tej nasej "prvej" musia vymyslat :slap:
dejf píše:A řekl mu někdo, že už se hraje? Na forum chodí, dnes tu byl.
Kuva Popvodník, zařiď si to! Dělá se ti v lize bordel.
Ja som rad ,ze nas je 14 ,kde by som hladal nahradu ?a za rucicku nebudem nikho vodit :nono:

Vzdy v nedelu si to cele pozriem a managera upozornim na neaktivitu,to je tak vsetko co mozem urobit :bee:
toto pomôze urcite aj vam (skorpi :moj:
Skorpion píše:pri rosteroch tlacitko, kde automaticky nastavilo aktivnych hracov na ten den
My Team -> Start Active Plyers (vpravo hore nad hracmi. Konkretne nad statistikami SHP, GWG, SOG)
Obrázek
ak aj potom bude niekto benchovat :thumbsdown:
Vyhodil som Desharnaisa, 2 zapasy, 0 bodov, -1, 0 hits, 0 blocks. Skusim namiesto neho Goca, hraje v 1.lajne, neaky bod sa pritrafi dufa, je lepsi na FW a vlastne na vsetko :D
to je tak, keď žabožrútov zbieraš
:!: nějaký zájemce o obránce A.Goligosky z Dallasu? :)
Prosim vas,

co znamena hodnota OWNED v percentach?

Preco mozem niektorych hracov menit iba za niektorych a nie hocijako?

Je nejaky rozdiel, ked mam hraca na poste forwarda a utility, ci vsetci hraci su si rovni v zakladnej zostave?
Forvard a utility si jsou rovni. Je to jen z důvodů, když ti nastupuje víc hráčů a nevejdou se ti na všechny útočné nebo defenzivní pozice, tak utility je pro útočníky i obránce.
Tu výměnu jen za některé hráče nechápu. Rozveď to nějak.
Eurolanche píše:Prosim vas,

co znamena hodnota OWNED v percentach?

Preco mozem niektorych hracov menit iba za niektorych a nie hocijako?

Je nejaky rozdiel, ked mam hraca na poste forwarda a utility, ci vsetci hraci su si rovni v zakladnej zostave?
Logicky, ak mas plne posty C, LW a RW mas tam este poziciu F na utocnika a Utility, na doplnenie ak ti hra velmi vela hracov. Logicky na F nedas obrancu, ale na utility by ti malo chytat obrancov bez problemov. Osobne pouzivam swap mod, je to prehladnejsie, rychlejsie a hlavne hned vidim kde mam volne miesto. Utility ti na utocnika ponukne az vtedy ak mas vsetky posty obsadene, ono ja som na taky problem nenarazila. Ked mi hralo velmi vela hracov som asi dvadsat minut vyladovala zostavu tak, aby sa mi vsetci vosli na posty ktore mohli. Chce to len kusok trpezlivosti.
klikni na "start active players" a nic neries :ciga: . Len mrkni, ci nemas nikoho na BN ak by ti hralo viac hracov ako mas postov a pripadne prehod. To sa vacsinou stava v piatok a sobotu, ked sa hra vela zapasov
Skorpiho magicke tlacitko :dudo:
Eurolanche píše: co znamena hodnota OWNED v percentach?
Tusim to ukazuje, kolko % precent hracov ho vlastni. Teda skor v kolkych ligach je vlastneny.
To tlacitko je fakt magicky, misto 3 minut to nastavuju 5 sekund :jupi: :petrik:
ved preto som ho vymyslel
My si to DTD nepridame?
255 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS