Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Ja tiež nemám pocit, že by môj Crosby trejd bol odrb. Crosby je Crosby, ale na druhú stranu ide Malkin, ktorému to tam padá skoro rovnako, väčší rozdiel je tam akurát vo FW. Potom je tam Stone a Nylander. Stone viac boduje, má vyšší ice-time, lepšie +/-, lepšiu formu. Nylander akurát viac strieľa na bránu, aj to neplatí pre tento mesiac, tam je Stone lepší v každej jednej štatistike okrem PPP. Ďalej Jokinen a Hartmann. Jokinen prd hrá, stále je ale na ľade cez 18 minút, hrá PP a v TOP6. Je tam stále možnosť, že sa rozbehne. Hartman hrá tak 11-14 minút, na presilovky nechodí, v zostave behá hore dole, ale zvykne byť v správny čas na správnom mieste, takže boduje o niečo viac ako Jokinen. Jokinen mi už neskutočne liezol na nervy. To isté Goligoski. Hrá cez 20 minút, chodí na PP, ale ani poriadne neboduje, ani nemá až tak dobré HIT a BLK (aj keď tu patrí k tomu lepšiemu v lige). Ku mne ide Carlo, ktorého hneď dropnem a zoberiem nejakého drevorubača.

Keď si pozriete ten yahoo „predpovedač“, strácam A, P, PPP, SHP a BLK. Získam G, +/-, SOG, FW a HIT.

Možno by sme naozaj mohli prejsť na keeper ligu. Mohlo by to viac motivovať hráčov, ktorí sú mimo PO. Posilovanie tímov pred PO by malo zmysel pre obe strany, kde jeden by sa síce „nabalil“, ale na úkor draftov v ďalšej sezóne a vzhľadom na obmedzený počet keeperov by celý ten tím neudržal. Predávajúci má zase lepšiu pozíciu do ďalšej sezóny. Možno to nastaviť tak, aby bolo menej keeperov a draft hral stále výraznú úlohu. Na druhú stranu, ak by sme dali keeprov napríklad iba 6, bolo by to vôbec k niečomu? :neviem: V HF keeper lige sa keepuje 12 z 24 hráčov. Plus tá minihra s prospektami je tiež celkom zábavná vec.

Inak protest prišiel na trejd Subbana a spol., inak nič. Ak teda nepočítam diskusiu tu. Ja osobne tam nejaký zásadný problém nemám ani pri jednom trejde.
V ďalšej sezóne sa môžeme vrátiť ku komisii, povedzme 5 ľudí. Traja budú proti, stopne sa to. Prípadne sa do toho až vtedy zatiahnu všetci manažéri a dá sa hlasovať.
jaaj pani.. ale ja nekritizujem vase ponuky a vas pohlad na konkretne trejdy.. napisal som ze vsetky su nefer.. nie z vasej strany..ale z petrikovej.. jasnejsie ako v tom dlhom poste to vyjadrit neviem. su nefer, lebo by za standardnych okolnosti v ziadnom pripade nevznikli v takej forme akej su.. nereflektuju petrikove potreby,alebo strategiu, ci snahu nieco ziskat atd atd..
:giggle: možno by som sa nakoniec dal aj na toho keepera, keď tak premýšľam :jn:
dunim píše:jaaj pani.. ale ja nekritizujem vase ponuky a vas pohlad na konkretne trejdy.. napisal som ze vsetky su nefer.. nie z vasej strany..ale z petrikovej.. jasnejsie ako v tom dlhom poste to vyjadrit neviem. su nefer, lebo by za standardnych okolnosti v ziadnom pripade nevznikli v takej forme akej su.. nereflektuju petrikove potreby,alebo strategiu, ci snahu nieco ziskat atd atd..
Mne je to jasné, išlo mi skôr o to ukázať, že aj pre petrika to je výhodný trejd. :-D Problém je v tom, že pre človeka bez šance na PO nemá žiadny trejd v podstate zmysel a svojim spôsobom ani hra ako taká. Ten keeper tomu dá trochu iný rozmer. Otázka je, či by všetci chceli prejsť na tento formát, prípadne hrať 2 HF keeper ligy naraz.

Ideálne by bolo vyriešiť všetky tieto veci teraz, kým je okolo toho hádka. :-D V lete ľudia zase zabudnú kde bol problém, polovica bude mimo HF a stane sa to isté ako tento rok.
Méně hráčů, vznik konferencí, zrušit util posty, podívat se i na ty stats, které rozhodují a trochu je poupravit. Na yahoo už jsem hrál kdejakou fantu a ten hokej mi přijde až moc o náhodě a málo o taktice, obzvlášť v tomhle nastavení. Draftem počínaje - měla by být aukce. Ano, trvá sice déle, ale to by se vykompenzovalo nižším počtem hráčů a menší sestavou. A zase o tolik déle to netrvá, stejně tam x hráčů vystřílí dolary hned na začátku a hned to jde rychleji. Přidává to však do hry poměrně zásadní strategický prvek, protože nezáleží na pořadí a každý si může svobodně zvolit způsob, jakým chce sestavovat tým, a ne čekat, co mu přihraje RNG.
12:2 s máslami, mohlo byť aj lepšie, i keď taký týždeň som v yahoo ešte nezažil, 21+42 (63 bodov) za klasický týždeň, to je hádam rekord :neviem: 2 SO + ešte 3. benchnutý :lol2:

z hráčov samozrejme :plus: Greiss s tými dvomi SO v rade, Sheary za 9 bodov (6+3) a jeho parťák Rust so 7 bodmi (2+5), 5 bodových hráčov som tam mal tentokrát po ch*j

:minus: benchnutie kondóma v zápase, kde vychytal nulu (42 saves) a nechať ho chytať vtedy, keď dostane sedmičku

normálne budem mať problém vybrať niekoho na dropnutie, keď sa mi vrátia zranení hráči :scare: keďže FA moves na zalepenie zostavy Rust a aj Burak sa uchytili :panika:

apropo trejdy :lol2: celú sezónu čakám body od Toewsa a Johansena, nechodia, tak ich idem vymeniť a čo urobia? 5-bodový týždeň s tým, že Toews včera 1+3 a Johansen 1+2 (no cement :dudo: )
dunim je mi vazne luto ze ta moje vymeny takto znechutili. naozaj je pravda ze ich nerobim s cielom bezpodmienecne posilnit svoj tim. na druhej strane ich vsetky povazujem za ferove (samozrejme okrem toho toewsa ktoreho ste zvetovali :giggle: ) a v tom pripade je podla mna uplne jedno z akeho dovodu tu vymenu robim. oznacenia "odrb" ktore ste niektorym (a niektori aj vacsine) tych vymien prisudili su podla mna poriadne silno pritiahnute za vlasy :neviem:
(ale na druhej strane ja som znamy liberal co sa posudzovania trejdov tyka :giggle: )

sak si zoberme napriklad len toho Nielsena za Gagnera ktoreho si konkretne spomenul.
pri tom trejde stracam: 35 hitov, 23 blokov, 321 FW a 2 SHP (4 z 11 hracskych stats)
ziskavam: 4 goly, 3 asistencie, 7 bodov, 22 +/- bodov, 7 PPP, 11 striel a 1 GWG (7 z 11 stats)
nielsen uz odohral o 2 zapasy viac a ma vyssi TOI a aj tak je vo vacsine kategorii "horsi". navyse sa neda predpokladat ze by si vo zvysku sezony este nejak vyrazne zlepsil ci uz svoju poziciu v time alebo osobne avg. stats.
oproti tomu gagner ma teoreticku sancu posunut sa v zostave columbusu aj vyssie a v tom pripade by sa jeho avg. stats mohli este vylepsit. ale ak aj nie a len by si udrzal doterajsiu vykonnost, aj tak nemam pocit ze som tych par FW, hitov a blokov pustil "zadarmo" alebo ze by sa niekto mal citit odrbany :roll:
Argument, ze se 4th liner muze posunout v sestave nahoru, to je zajimava, neprustrelna myslenka.. :-D

Ale abych nebyl nefer, jsem ochoten pripustit, ze Gagner urcitej potencial ma.

Nakonec to od toho trejdu potvrzuje.. :neviem:

(jen jestli to nebude ta devka karma :lol2: )
ale ja som nikde nepisal ze ocakavam gagnera v top6 ... :roll: aj s tymi stats ake ma v doterajsom priebehu sezony z pozicie bottom 6 hraca mi to nepride ako nevyvazeny trejd. ak by sa z nejakeho dovodu este posunul v zostave vyssie a vylepsil si doterajsie avg. stats tak by som to uz povazoval za win pre mna. aj ked to neocakavam, sanca na to existuje.
oproti tomu nielsen sa uz v zostave nema velmi kam posunut, sanca ze by sa jeho doterajsie avg. stats v dalsom priebehu sezony zlepsili je IMO mensia ako u gagnera.
prinajhorsom mi ten trejd pride ako plichta s tym ze mam dokonca teoreticku sancu ho v konecnom dosledku aj vyhrat. za jasny win pre henyho by som to povazoval iba ak by sa gagner zranil, ale to sa predpovedat neda :neviem:
win to je pre toho, komu ten trejd pomoze vyhrat viac statistik a nazbierat viac bodov.. o to tam ide a nie ze si zvysim priemer -priklad: ,,8 ,,golov na 8,2 ak maju ostatní 10+a pritom si sundam markantne hity fw a budu mi nakladat este viac.. :thumbsdown: (to nie je fer trade nech to opises akokolvek). podla mna 15 managerov z tejto ligy by malo radsej nielsena ako gagnera.. k tomu ako pisal heny ti ponukal este aj obrancu. takze tak.. nepoviem jeden trejd, mozno dva na premiesanie.. ale xy? a pritom nemas poziadavky na nejake timove potreby.. preto su tie trejdy pre mna nerealne, podvodne a nefer.. lebo by si nedostaval naspet hracov akych dostavas a tie trejdy by boleli druhu stranu o dost viac.. naoko sa mozu hrat na vyrovnane ale niesu.. zvyhodnuju druhu stranu, lebo ich to stoji to coho su najviac ochotní sa vzdat..bodka..

neseriem sa s tym 4 mesiace denne, vyslovene pedantne, aby som bol na pozicii kde som, aby si tu hru takto ovplyvnoval, rozhodoval (aj ked urcite nie cielene), komu umoznis si prilepsit a zasiahnes tak do priebehu ligy, len preto, ze mas slaby rok a zabavas sa tym..

Uz z toho nemam radost, akurat som z toho frustrovany a nasieram sa pri tom, len co na to pomyslim.. Je to moj nazor, pre mna sa ta liga stala zdeformovana.. takze tím NoBa Witchers k 3tretiemu, 8memu, 2hemu a 5temu miestu to prve neprida :-D uz nebudem hrat, najdite si nahradu (zostavu som nastavil cez arekovo tlacitko do konca tyzdna).. dik za super sezony a zabavu, ale bez radosti to nejde..
dunim píše:...
Zas neblazni... Ber to jako kdyz te zarizne sudi.. Jeden trade nebude mit takovej vliv..
Samozrejme ze mas plne pravo sa na to takto divat… tak ako ja mam zase pravo urobit s timom to co som urobil. Nepovazujem to za nejake unfair ovplyvnovanie priebehu ligy, aj ked ty zjavne ano… nejdem sa ta pokusat presvedcit, kazdy ma pravo na vlastny nazor aj na nesuhlas s nazorom niekoho ineho :neviem: ze ta to tu kvoli tomu prestalo bavit mi je luto, ale ja nemam pocit ze som urobil nieco “zle”… :neviem:

Len jedna vec ma zaujala - ak tomu spravne rozumiem tak by ti ten trejd s nielsenom bol vadil menej keby som bol prijal tu alternativu v ktorej by ku mne okrem gagnera bol prisiel aj beauchemin?

Ten beauchemin ktoreho anty potom co som ho v tom trejde odmietol dropol a teraz si ho mozem stiahnut z FA trhu ak by som chcel? Nehovoriac o tom ze ak by som bol prijal tu ponuku 2 za 1 tak by som musel zase niekoho dropnut cim by sa ta “vacsia vyhodnost” ponuky s beaucheminom do velkej miery znegovala… ale to je uz aj tak jedno :roll:
petrik píše:Nehovoriac o tom ze ak by som bol prijal tu ponuku 2 za 1 tak by som musel zase niekoho dropnut cim by sa ta “vacsia vyhodnost” ponuky s beaucheminom do velkej miery znegovala.
Raději on, než např. Ladd. Čistý non-factor. Pouze jméno. Nádech minulosti. Vlna nostalgie. A takových hráčů tam máš víc.
Beuchemina jsem prostě už musel vyhodit, potřeboval jsem místo, a on byl nejslabší. Věřím ale, že drtivá většina managerů by takto neučinila, když teď začal i bodovat. Důkaz buď, že si rychle našel nový domov. PO domov.
Heny píše: Beuchemina jsem prostě už musel vyhodit, potřeboval jsem místo, a on byl nejslabší. Věřím ale, že drtivá většina managerů by takto neučinila, když teď začal i bodovat. Důkaz buď, že si rychle našel nový domov. PO domov.
kiež by tomu tak bolo aj v realite :lol2:
Co to budu dlouho opisovat. Řítim se do pěkný prdele.

Neboduje mi už skoro nikdo a jestli přestanou i Oshie s Williamsem, tak to můžu zabalit..

Golmani jdou spíš do hajzlu a jestli nedojde k zázraku, tak můžu doufat tak v body za zákroky.
Lol všetci sa zrante.. Prečo nie
konecne som sa k tomu nejako dokopal, aby som sa este ja svojou troskou vyjadril k tej vypredajovej afere, ktora nakoniec viedla k znechuteniu poniektorych GM, co mna osobne mrzi, ak sa jedna o hracov, pre ktorych sa tato hra stala „zavislou“ asi ako u mna:) hadam to da cas nejako dokopy a do novej sezony s novou chutou pri urceni istych pravidiel
s dejfom aj dunimom viac menej suhlasim
v tom svojom uvodnom poste pri tom odrb trejde Crosby-Toews som hned vyprskol "nemam sancu na PO, tak rozpredavam tim ako lacna stetka za drzkovu pri stanici v Kosiciach??, to ako pointa?? posilnit superov v boji o PO? ved ku°va dohram sezonu s tym co mam a hram o to, aby som zabojoval a zbieral body PO superom a stazoval im poziciu, nie takto lolovsky ulahcoval"

pamätam si na nejaky rok spät, ked som zostal mimo PO (jaaj ta to ako davno bolo:D vdaka odrbkanterovi :bitka3: no hru som hral, tak ako na zaciatku....PO bolo pase, ale nevybodol som sa na to, samozrejme, uz to stratilo tu stavu, motivaciu, ale roster som riesil pravidelne, aj FA a motiváciou bol pre mna super, ktory bojoval este o to PO, ale aj super na tych najvyssich prieckach, ktorym som svojou aktivitou stazoval boj o PO, resp. boj o co ich najvssie umiestnenie; a tiez som vtedy spomenul, ze mam hracov k mani a kto ma zaujem paci sa, jasne s tym, ze nikomu nebudem ulahcovat situaciu, riesit easy trejdy, ako sa to poukazovalo na petrika
ale takato moznost tu stale bola, si spominam, ze vtedy toho casu Anty aj dalsi GM´s tiez riesili takuto moznost, preco nie, zakazane to nie je a ak za tym nepostupujuci GM´s nehladaju nekale umysly (petrikovi je fuk puk kto vyhra) ok, v tych zaciatkoch, com som presiel z hokejportal liugy sem, sa tu riesili ine loloviny, vid. Kanter toto boli mega odrby

beriem, nechal som sa nakoniec aj ja zlakat vidinou ziskania hraca, nazvime to easty trade, co na pohlad Shaw–Lindholm tak pôsobi, ale nazyvat to totalnym odrbom to ako jako prrrrr
neriesil som ks za ks, ziaden 2-3-4 trejd, jeden hracik ma predsa k titulu nedotlaci, to nie je McD,ROR,,Crosby,Malkin atd; ano v celkovom porovnani Shaw-Lindholm asi nie je co riesit, ale pohladom realnej statistiky to na nejaky mega odrb nevyzera
Shaw - 38Z – 7+12=19 (1+5 pp) 70sog - 133fw - 82hit – 19blk - (+9
Lindholm - 39Z – 5 +17 = 22 ( 0+5 pp) -85sog - 194fw - 48hit - 35 bks - (-7
yahoo current stats podobne, yahoo % je na tom Shaw vyssie (23x4), na hity je to u mna luxusna zalezitost, aj preto som sa Shawa vzdaval a chcel o nieco malicko viac produktivneho
ale beriem, Lindholmov odchod nepostupujuceho petrika nezabolel, u mna Shaw detto, ak by bol petrik v PO v hre, asi by som sotva uspel (a o to tam ide), na stole mal napr. aj Cammaleriho

co sa zvysnych trejdov, za mna v pohode, bez vyhrad, ani na Gagnera a Nielsena, nemyslim si, ze ten Nielsen je kauf ako svina a ja som sa nad tym vonkoncom nepozastavoval
podobne ako u Crosbyho, ak niekto obetuje Malkina (smola ze zraneny), asi nie je co riesit a napr. aj tie Joeiho trejdy v pohode, dokonca si myslim, ze na niektorych môze prerobit:)

sme si zvykli na to, ze bez Ohlunda sa tu total zakuklime, ved v priebehu rocnika je tu stale motnost trejdovat, obzvlast by sa mohli cinit ti, ktori o to PO bojuju, v tomto pripade sa petrik mohol a mal zobudit skôr, par tyzdnov pred PO, ked mu uz pohorievalo a hned by bol iny pohlad na vec, ako tak, ze tak nemam sancu na PO, podme si zahrat inu hru
ja som v trejdoch dost konzervativny, opatrny, najmä ak mi ide karta (tak ako teraz klop klop klop) skôr sa snazim vytazit z FA vyberov, ale minuly rocnik, kde som to PO tiez vybojova, som tusim 2 trejdy zriesil
rozhodol sa ist takouto vypredajovou cestou, chcel asi zazit nejakoto ciastkove vzruso:) ani za mna nic moc, ale tak mohol zvolit inu formu, bez PO, tak salam parky a same benche, ale stale ma aku taku waiver fa aktivitu a to sa u mna pocita
mna totiz daleko viac, ako tieto trejdy vytaca neaktivita hracov, ktori sa pomaly na to vyseru od zaciatku sezony a nedaju ani vediet, sorac chalani nestihacky, najdite nahradu, mna nebavia easy vitazstva, radsej prizmurim oko nad easy trejdom, ako nad benchujucim GM
taky FF, ma solidny tim, chyta druhy dych, total nulove moves, aby sa mozno nepovedalo, tak raz za mesiac a ti brankari lol..dlhodobo off Plesoun,Ranta akurat s Lehtonovskym ementalom, na co samozrejme doplacal, kedze nielen ze G stats dovi dopo, ale ani pocet 3 nastupivsich G nehrozil a to stacilo urobit nejake zmeny, poriesit zakazdym nejakeho G za FA a hned je to o inom
tu nejde o to, ze sprtam do nejakeho timu, GM, je mi to fuk puk, ale ak niekto nema chut tu hru hrat, tak kna aky onen ju hrava, hlasit sa, toto nepochopim a do buducna ak este nejake bude, neriesit automaticke prihlasovanie cez predsedov email

sice bez suhlasu, ale nic takeho osobneho, sem podsuniem nazor jedneho z GM, ktory asi ma nieco do seba

....v podstate sme to poriadne hrali 9ti..(aj to z toho hra jeden vo svojom svete). a je to vidno-prvych 9 miest... a aj medzi nimi nie je dostatocna aktivita.. nie som sam koho to stve, ze ako je mozne ze si stiahnem zo 4teho waiver miesta henriqua? cez toho gm, toho gm a neviem koho? ako je mozne ze si nasledne zo 14teho miesta stiahnem spurgeona? pol bodu na zapas, pp, shp, strely plusky a masina na bloky? (a to som kopu dobrych hracov musel odignorovat, lebo som uz nemal na nich miesto). k easy vyhram pribudli aj easy tahy na fa a waiveri, a teraz uz aj extremne easy trejdy.. pre mna posledna kvapka plus to ako sa vsetci k tomu postavili, ze ved noaco..
zas k tym trejdom, nejde mi o to ci je akoze ciselne vyrovnany, ale o to ze v takej podobe akej su by nevznikli za normalnych okolnosti.. ked som chcel minuly rok vymenit svojho greissa za neuvirtha s uplne identickymi cislami, len preto aby som mal duo flyers koli startom(lebo hrozilo ze nebudem davat ani dva tyzdenne). a stalo ma to perrona. ked nieco chces musis platit, malokedy to je trejd, ze si to sadne 1 za 1 a obaja su spokojny..
toto tu s petrikom su easy trejdy, kde on realne nic nechce a nepotrebuje.. nepotrebuje hity shawa a je to presne ta vec ktoru mozes bez problemu postradat.. mas lindholma a vobec to nezabolelo, lebo petrikovi je to fuk..sakra easy trejd..(pred mesiacom by nebol mozny, alebo keby je petrik na pozicii pre PO aj teraz- to je to co mi vadi).. a to nie je jeden nie dva nie tri... ale x takych trejdov.. riesi sa to kazdy rok a vzdy sa to v nejakych mantineloch stoplo, alebo to skoncilo pri jednom dvoch trejdoch. netvrdim ,ze mimo PO nemaju trejdovat..ale ak uz tak trejd by uz len v ramci fair play nemali iniciovat a ked pride ponuka, zobrat to vazne.. nie sami iniciovat vypredaj.. trejduju v podstate vsetci konkurenti s petrikom.. moj nazor je ze po zrusenom trejde, mala dat nejaka autorita petrikovi jasne najavo, ze aj ked to nie je v pravidlach, tak by sa mal spamatat a nechat to tak(nie mu poslat ponuku na trejd).. mohol trejdovat mesiac predtym aj riskantne trejdy na zvratenie sezony.. neurobil nic a teraz si nieco kompenzuje.. po*ral sezonu, tak by mal riesit preco a nie ovplyvnovat priebeh sezony ostatnym pre vlastne potesenie.. a nie ze ho v tom este podporim a kazdy si snazi urvat kusok pre seba...
drazba crosbyho?? wtf?... pre mna nech vyhra najlepsi, co najlepsie draftoval, co robil naj tahy na fa, nech ziska vyhodu super vymenou a nie lahkou vyhrou, lahkym waiverom a statistikami ziskanymi z petrikovho vypredaju. som sakra sutazivy, ale toto je cez moju hranicu a takto to nechcem..


s prepacenim, v prvom momente som mal chut rozpredat tim ako petrik, len aby som videl ci nezacnu zrazu protesty, ze uz je toho vela. ale doslo mi ze by som to nemohol, bolo by to detinske a pokrytecke. takze jedinou moznostou pre mna je sa na to vykaslat. na nikoho sa nehnevam, nikoho som nikam neposlal, ani nekazim nikomu hru, je to len hra, ale ked nieco robim, tak bud naplno alebo to kaslat (a ani s tym nezacat). tato liga sa pre mna absolutne pokazila tuto sezonu a preto ju uz hrat nechcem(aj ked ma to strasne mrzi) a teda ani nebudem

(ale tak hadam v 9 sezone opät:)
jou jeden zdejsi staly user, sa ma uz vypytoval ako to funguje, tak neskôr mu sem capnem nejake screeny a ak bude dalsia sezona vyzera byt vysoko aktivny, aj ked na dedka sa asi nechyta hahaha

btw, nechapem inak, co su tu poniektori tak precitlivilo_ urazlivi :roll: napisem, upozornim napr. takemu ninetymu v dobrom slova zmysle, ziaden pucung, nech tie celo stranove citacie brzdi (co ma inak dost vytac) (ved mame tu jednoduchu citovaciu pomôcku-to inak pomôcka pre vsetkych) a prrrr „ze jeden hovori tak, druhy tak, on uz tu pisat radsej nebude“ dovi dopo, namiesto toho aby ok chapem, respketujem, ale aj v ramci nevychadzania s niektorými usermi moznost "nepriatel" ci "ignore" nie lebo najjednoduchsie sa na to vsetko vybodnut a plackovat :hroza: co toto na hokejfore za babovky, tak sa chlapY kuva spamätajte!;)
inak k tým návrhom na budúcu sezónu, pôjde sa do nejakej zmeny alebo to pôjde po starom? Aby sme to vyriešili ešte počas sezóny
Tak konečně se mí brankáři vzpamatovali a vykouzlili neskutečný čísla:

8W 0,98GAA 234SV 96,3% 3SHO

akorát je to zrovna v zápase, kdy má můj soupeř po dvou týdnech ve statitice famózních 10 zákroků.
:lol:
Netusil jsem, ze muze mit nekdo po dvou tydnech min bodu jak ja. :hmm:
Joe S. píše:inak k tým návrhom na budúcu sezónu, pôjde sa do nejakej zmeny alebo to pôjde po starom? Aby sme to vyriešili ešte počas sezóny
Ja by som určite vrátil komisiu na trejdy. Nie v nejakej extrémnej forme, kde by stopli polovicu trejdov, ale aby aspoň tie naozaj pochybné trejdy neprešli.

Čo sa ďalších vecí týka (keeper, aukčný draft…) nejako sa k tomu nikto nevyjadril. Rev mal nejaké návrhy ohľadom konferencii (neviem presne ako fungujú, ZČ v rámci konferencii a potom spoločné PO?), upraviť posty a štatistiky. Čo sa štatistík týka, nevidím tam nejaký problém v súčasnom nastavení, ale možno tam je. :neviem: Nerád by som sa napríklad zbavoval sekundárnych štatistík ako sú FOW, HIT a BLK. Podľa mňa to tomu pridáva trochu väčšiu rozmanitosť, treba ten tím namixovať inak ako v ligách kde ide iba o produktivitu v útoku.
odkedy som prebral tim tak som velmi blizko tretej vyhry v rade :cool: a to ma Cathy totalne rozdrvila vo vsetkych stats suvisiacich s produktivitou

aspon uz nie som s obrovskou stratou posledny
Dědek
dejf
Spoiler!
Ja uz na to nemam nervy, ty tvoutydenni matchupy me pekne serou. 13 dni vedu, v nedelu je to 7-7 a nakonec dostanu jeste kotel. Pak se snaz...
takže opäť raz trejdujem, môžete obligátne protestovať :lol2:

nech sa páči
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS