Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Jestli touzi Joe tak po Crosbym, muze se tomu vyrovnat leda Karl
Tak dobre priatelia, rozbieham velku aukciu na cindyho :D (teda za predpokladu ze ten trejd s Joeom sa zvetuje a zrusi :giggle: )

Dam vam 3 dni na to aby ste poslali svoje ponuky na Crosbyho. V piatok vecer si najlepsiu vyberiem a akceptujem tak aby ste novy match od pondelka zacinali uz s cindym v zostave. Takze posielajte svoje najlepsie ponuky priamo na yahoo (nie tu cez PM) a ten co bude ochotny za Cindyho obetovat najviac ho v piatok vyhra… :petrik:

Pre upresnenie: mne je uplne jedno co do svojej ponuky date – centrov/kridla/obrancov/brankarov – I don´t care. Vyhra ponuka ktoru budem povazovat za “najhodnotnejsiu”
A som zvedavy kolko ponuk mi dojde… :hmm:
AndyF píše:Jestli touzi Joe tak po Crosbym, muze se tomu vyrovnat leda Karl
ale však ja Karla nemám a ani netuším, komu Karl (Alzner) patrí :nono:
Joe S. píše:
AndyF píše:Jestli touzi Joe tak po Crosbym, muze se tomu vyrovnat leda Karl
ale však ja Karla nemám a ani netuším, komu Karl (Alzner) patrí :nono:
Karla (Alznera) uz mam, toho mi za Cindyho neponukajte :giggle:
Predpokladam ze vsetky podobne trejdy budu vetovane :)
Naozaj je tento cirkus nevyhnutny? :roll:
Mně se tohle nelíbí. Tyhle nesmyslný trejdy nepostupujícího do playoff jsme tady už několikrát měli.
Ten rozprodej týmu je taky špatný vtip. Pár let zpět jsme proti tomuhle bojovali a když už to vypadalo, že se naše liga ustálila s účastníky, kteří mají o hru zájem, tak se zas tohle objeví. Navíc bych to nečekal zrovna od petrika.
Ja som už raz niečo podobné urobil asi 3-4 sezóny dozadu a nemám pocit ze by som nejak ovplyvnil chod ligy.. Všetci majú rovnakú možnosť dať ponuku a pokiaľ by to bolo fakt prestrelene ako s Joeom tak to vetneme

Ale chápem ak niekomu sa to nepáči z obavy že bude posilnený niekto z ostatných tímov čo bojuje /pôjde to playoff
mne to teda pripada prestrelene a podavam protest..
Už je to zrušené, toľko protestov som ešte nidy nedostal. :-D
tiez som uvazoval o ponuke, ale neriesim a podpisujem sa pod dejfov post
edit: tak oka skusim aj ja:P
Beriete to moc dramaticky… :roll:
Preco by som nemohol crosbyho alebo kohokolvek ineho vymenit? Ked sa vam ten trejd bude zdat moc uleteny tak to vetnete ako teraz s Joeom. :neviem:
Btw na crosbyho mam zatial 3 ponuky… (a zdaju sa mi celkom fair)
aby ste sa neposrali :bee:
zda sa ze mame problem...
Anchorage Eagles has the max pending trades allowed. (Error #183)
som netusil ze je t obmedzene... :hmm:

no tak mi teda pripadne ponuky posielajte aj sem do PM. a este u tych co mi poslali viac ako 1 ponuku zrusim tie co sa mi pacia menej a necham iba tu ktoru povazujem od nich za nejlepsiu. ok?
sry chlapci, vecer som zaspal pri detoch... :D

vitazom crosby sweepstakes sa stava pan komisar Lukas :klobuk:
ale aj ostatne ponuky sa mi pacili, len ta Lukasova najviac no... good luck

stale plati ze k dispozicii su aj vsetci ostatni hraci kto by mal zaujem...
kam sa toto ubera :neviem: veto nedam na ziadny trejd, ked to chcete takto :thumbsdown:
Pro další ročníky už se mnou nepočítejte.
Me bude stacit nejaky rozbor..
Kdyz mi nekdo rekne: Tady jsem potreboval posilit, tak jsem obetoval toto..
Ale rozhodne neberu neco jako "v listopadu zahaluzil ve ctvrty lajne bodama, tak to ted vyuziju jako ze to extrapoluju az do finale".
AndyF píše: Ale rozhodne neberu neco jako "v listopadu zahaluzil ve ctvrty lajne bodama, tak to ted vyuziju jako ze to extrapoluju az do finale".
nuž také trejdy (2) už prešli, či trejd Nielsena alebo Lindholma boli odrby :neviem:
:neviem:

Toto sa tu rieši každý rok a neviem čo s tým ako mám robiť. V minulosti som to skúšal rôzne, bola komisia, písali sa správy aby sa vyjadrili všetci, nechalo sa to na klasický protest v rámci hry… Niektorým v podstate vadilo ak sa vôbec o trejdoch diskutovalo – keď bola komisia. Boli tu názory, že ak sa dvaja dohodnú, má to zostať. Keď nie je komisia a nechá sa to na klasické vetovanie, neozve sa takmer nikto. Jediná výnimka tento rok bol Crosby – Toews, tam prišli 2 PM tu a asi 6-7 mailov cez yahoo. Boli tu ďalšie 2-3 trejdy na hrane, ale ozvali sa tak 2 ľudia. Celkovo sa väčšinou ozvú vždy tí istí 3-4 ľudia. Jednoducho ak napíšu dvaja ľudia a zvyšných 14 nemá problém, nemôžem ten trejd zrušiť. Akurát neviem, či to tí ľudia majú na háku alebo ten trejd nepovažujú za nevyvážený. Vzhľadom na to, že väčšina to hrá aktívne, predpokladám to druhé.

Alebo to naozaj ľudí už tak nebaví? Je pravda, že pomaly strácame aktívnych hráčov. Mávali sme 20 manažérov a to ešte zostali ľudia na ktorých sa nedostalo, nikto to po pár kolách nenechal tak, diskutovalo sa v topicu... Posledné roky je nás menej a vždy sa objavia 2-3, ktorí to po čase nechajú tak. V topicu je v podstate mŕtvo. Aj keď tam sa písať veľmi nechce ani mne. Alebo na to skôr nemám čas. Vlastne ani na HF ako také už veľmi neprispievam, nejako nie je čas. Hra ako taká ma ale stále baví rovnako, prihlasujem sa tam každý deň, pozriem ako moji hráči v noci zahrali, aké zmeny v tímoch prebehli, či sa niekto z FA hráčov nerozbehol a podobne. Na draft sa teším týždne dopredu. Bol by som nerád, keby to tu zaniklo. Hrať nejakú random ligu by IMO nebolo ono.

Nejaké podnety, nápady, pripomienky na oživenie ligy, riešenie trejdov, čokoľvek? Prejsť na keepera? Už sa tu o tom diskutovalo posledné cca dve sezóny, podobne napr. zníženie počtu slotov, aukčný draft... Ja som v tomto konzervatívec :-D , klasický draft je pri nekeeper lige podľa mňa lepší, viac slotov znamená, že oproti drvivej väčšine líg nehráme iba z TOP hráčmi. Ak by ale radikálne zmeny mali pomôcť znovu to tu oživiť, prečo nie. Prípadne ak by to chcel niekto celé prevziať a zreformovať, ja mu to rád prenechám.
Nebolo by napriklad lepsie riesit protesty stylom, ze ano protesty ale nech ten, ktory protestuje svoje protesty aj patricne odovodnil, resp. kazdy trejd ktory sa spravi aby mal aj nejake pisomne stanovisko? Viete, na kazdy trejd sa inak pozeraju jeho akteri a inak ostatni sutaziaci. Niekto sa pozera na body a ci ide o top hraca, niekto na sucasnu sportovu formu, niektore na osobne, citove, sympatie k tomu - ktoremu hracovi. Je tazke nahliadnut do myslenia hracov, a preto mozno by nebolo zle, ked sa dvaja dohodnu na trejde, ench ho tu oznamia s popisom. Vyhneme sa tak vsetkym spekulaciam, zbytocnym protestom (lent ak z trucu) a zdvihne sa uroven hry.....

a este jedna vec...odrby boli, su, aj budu :giggle:
riesi sa to tu kazdy rok, ale nie takychto obludnych rozmerov.. co den to tam je 5 pending trades... a vsetky su podla mojho nazoru nefer a to sa na tie najnovsie ani nepozeram.. protestoval som tuto sezonu 2x- raz ked dejf menil 4teho golmana, co bolo proti pravidlam a raz teraz asi ten prvy petrikov a joe.s trade- uz sa nepamatam. uz klikat na protesty nebudem, ked si vsetci veselo posielaju ponuky na posilnenie sa vymenou za zabavu z trejdov pre neuspesneho managera.. (a niektorí podla napisaneho ani netusia ako protest vyzera- ze to je mail s moznostou vysvetlenia ze preco). tak sa nie je co cudovat ked polke to vyhovuje, ved z toho maju vyhody/zabavu, dalsi sa nestaraju a nemaju ani sajn, niekto s tym moze suhlasit, tak ostavaju stale tí isti 2-3 dokola co nestaci..

ako napisal klasik hf...odrby boli, su, aj budu.. spravne.. lenze to je to preco su podla mna tieto trejdy nefer..
lebo toto momentalne pri tychto trejdoch plati len na jednej strane vymeny..
predsa pri trejde si chcem polepsit, nieco dam, nieco obetujem.. teda hladam partnera co ma prebytok toho co chcem a hlada to coho mam prebytok ja..a este si aj musia sadnut hraci, ktorych by sme vymenili a dalo sa to doladit dalsimi.. pre mna narocny proces (preto mam tak jeden trejd na sezonu). vacsinou ked nieco chcem, musim si nakoniec priplatit a rozratat si ci mi to vobec stoji za to.. k tomu obavy ze si rozhasim tim, ktory som si postavil..

co z toho je v petrikovych(a spol) tradeoch???
je tam faktor, pokazim si nieco fungujuce? - nie, je mu to jedno, sezona je v pi*i
ma snahu vytlct z vymeny co najviac alebo kusok nad ramec? nie, je mu to jedno, sezona je v pi*i
potrebuje vobec tie vymeny? nie ale o nic nejde, aspon sa zabavit, ked sezonaje v pi*i
vylepsil si nieco? ma nejaky plan?
robil by tieto vymeny keby bol trebars na pozicii pre PO alebo on bojoval taketo iste???
samozrejme ze nie. nevsimol som si ze by sa snazil tradeovat pred mesiacom aby otocil priebeh sezony..
vtedy by som neprotestoval, lebo by to bol trejd na dohode dvoch managerov co chcu pre svoj tim to najlepsie, aj keby to malo vyzerat ak oj*b.. neprotestoval som proti trejdu zuccarello-dzingel aj ked sa mi to nepacilo. ale tak ked to tak chceli nech to maju, nasledky nech si ponesu.. ich dohoda.. ale teraz jedna strana nasledky nenesie.. nestazuje trejdy..
moze ten trejd vyzerat akoze vyrovnane, ale nie je. pretoze jedna strana sa posilnuje o nejake statistiky a vzdava sa inych- co uplne chapem ze sa kazdy chce posilnit ak ma moznost.. lenze druha strana sa vzdava statistik ktore potrebuje protistrana a dostava naspet nejake co ani nepotrebuje, bez konceptu lebo ved noa co. tym ulahcuje trejd jednoznacne v niekoho prospech a to je na tom to nefer( ten trejd by sa neudial, keby sa snazia obe strany posilnit).. :thumbsdown:
nech petrik vysvetli preco gagner za nielsena? pretoze heny dostal do konca sezony hraca prvych 2 utokov co hra vsetky special teams a pri porovnatelnosti bodov este aj do konca sezony +250fw, 40hit, 30blk, hraca co ma vacsiu istotu ze si stats udrzi a neodkvecne, vacsia sanca na shp a to vsetko vymenou za 15 +/- bodov?? chodte s tym dakam.. z henyho strany je ten trejd jasny preco, ale co nim ziskal petrik? co si vylepsil??
a taketo su vsetky tie trejdy. za normalnych okolnosti by sa neudiali.. proti tomu protestujem.. hrac co nema snahu si polepsit a neciti zodpovednost ci tlak toho trejdu by nemal trejdovat!..hrac co nema snahu si polepsit a neciti zodpovednost ci tlak toho trejdu by nemal trejdovat!..

naozaj zboznujem tuto yahoo ligu, planujem dlho pred draftom, co zlepsit.. kazdy den sa tomu venujem. stvu ma nepodarene tahy, alebo ked nemam cas 3 dni a nedam si zalezat a ono sa to prejavi na vysledku a naopak, tesim sa ked vas porazam. a chcem vyhrat.. uz 5 rokov.. ale toto je uplne cez hranu.. 4 mesiace sa s tym seriem, aby tu bol nakoniec z toho cirkus a rozdavali sa darceky bez namahy, hou hou, polepsite si.. a ked vas to takto tesi a vyhovuje to vacsine nech sa paci, tak to tak majte.. ale uz sa toho nezucastnim :klobuk:
Tak najviac sa osvedčilo keď bola komisia t.j. Úzka skupina tých najaktívnejších ktorý to berú najviac vážne čo by sa mohlo kľudne od budúcej sezóny vrátiť
Nevim, jestli to nekoho zajima, ale ja se nesnazil Petrika vylozene o*ebat.

Nezastiram, ze doufam, ze Mason zacne chytat lip, ale fakticky menim statisticky jednu diru za druhou..
Smith ma rozhodne podstatnou vyhodu, ze ty zapasy odchyta. Takze poustim jisty starty, saves, a dokonce i % za nejaky maybe future W a o neco lepsi GAA

Navic homer faktor..

Ja se za svuj trade opravdu nestydim.

(to nemluvim o tom, ze jsou pocital s tim, ze je Mason deklarovana jednicka do konce sezony, coz se ovsem behem vcerejska zmenilo, aby se nakonec Neuvirth zase prizranil a kdovi jak to bude)


Jinak s dunimem souhlasim do puntiku..
dunim píše:do konca sezony +250fw, 40hit, 30blk, vacsia sanca na shp a to vsetko vymenou za 15 +/- bodov??
Ty čtyři stats, tam je nárůst, ale dál? Nikde. Hodně se zapomíná z Gagner strany na neporovnatelně lepší +/-, 2x tolik PP bodů, lepší střely & větší šance na GWG (momentálně víc gólů).

A abych nezapomněl. Obránce navíc zdarma jako bonus (Francek) odmítl, a přijal raději one-for-one verzi. Na soupisce měl (a má) pouze 6 beků.
dunim píše: tam je 5 pending trades... a vsetky su podla mojho nazoru nefer
moje trejdy určite za nefér nepovažujem :nono: svojim spôsobom možno svoj tím aj oslabím, ale sú tam hráči, nad ktorými som obrazne zlomil palicu

1. trejd s petrikom je vyrovnaný, idem do risku, že posilnenie v hlavných stats (G+A=PTS) sa mi nepodarí, najmä ak sa Johansen chytí a stávka na Kuznecova sa nepodarí, ale chcel som mať čo najviac hráčov z tímov, ktorým sa darí

2. trejd s revovymi kopytami. Už od začiatku sezóny som chcel Murrayho, aj megatonovi som poslal hádam tri ponuky, na ktoré nereagoval. A bolo mi jasné, že cena za neho bude celkom vysoká, tak som sa snažil do balíka nejako vsunúť aj najlepšieho hráča Tampy, preto PK a aj Toews :ahoj: V brankárskej otázke možno statím čo do kvantitatívnych stats, ale verím, že na kvalitatívnych získam (neverím, že Greiss si udrží tohtotýždňový štandard)
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS