Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Lukas33 píše:Umelo držať hráča na IR je podľa mňa OK, ale ten trejd už nie. V tomto momente tam sú 4 aktívni gólmani a to už je jednoznačne proti pravidlám. :stop: Jeden musí preč (nie cez trejd :-D ) a to rýchlo.
Pokud me informace nematou, dejf je na dlouho pryc (viz KTL) a pochybuju, ze to zvladne..
zhrnutie týždňa: dostal som pekne na pi*u konec hlášení
cepi :hehe: :fucker2:
AndyF píše:cepi :hehe: :fucker2:
ako jako nehnevajte sa pan manager, ale chcelo by to trosku ucty k superovi :lol2:

nebol som si tejto situacie vedomy, len sa mi hodila:D jasne fair play je zaklad, takze no problem, pohar aj tak zostane v KE :bee:
cepi píše:
AndyF píše:cepi :hehe: :fucker2:
ako jako nehnevajte sa pan manager, ale chcelo by to trosku ucty k superovi :lol2:

nebol som si tejto situacie vedomy, len sa mi hodila:D jasne fair play je zaklad, takze no problem, pohar aj tak zostane v KE :bee:
Aha, pardon, mel jsem na mysli neco jineho...
Celou noc jsem vcera cekal na jednoho centra Bruins, protoze mam soupere, co to drti na FW a vy hrajete tenhle tejden 5x. Akorat jsem ho potreboval vymenit za Stajana, kterej vcera hral, takze jsem to mohl udelat az dneska.. Nejdriv jsem mel vyhlidnutyho Nashe, ale pak jsem si to rozmyslel a chtel vzit Moorea. Jenze toho si mi vyfouk hned 5 minut po terminu. Tak holt na me zbyl ten Nash :cool:
No, a hádejte proti komu asi hraju...
P*trik?
AndyF píše:Aha, pardon, mel jsem na mysli neco jineho...
jasnee, tak ja som vdaka (skôr smole) mohol niekoho ceknut a kedze my macovia riesili btb, tak som pre nizsi pocet pond.zapasov vyberal zo "svojho" timu a ako na prveho som klikol Nasha...pri pohlade na celkove stats a najmä predosle toi, som ale nakoniec poriesil Moorea a rano som mrkol gol Nash :-D tak uvidime ako dopadne ich dnesny mini suboj :cosi:
Sutter ma 26 FW a Bergeron 21 :cepi:
ku*va jak se tomu da celit!!
Šajflí + Laine = 5 + 3 :wave: Len tak ďalej :pray:
AndyF píše:Pokud me informace nematou, dejf je na dlouho pryc (viz KTL) a pochybuju, ze to zvladne..
Aha fakt, on to písal aj sem.

Nebudem mu žiadneho dropovať sám, aj tak mu tam iba zbytočne zaberá miesto. Nemyslím, že by niekto akútne potreboval toho jeho prebytočného brankára na FA.
Tomu cloveku snad hraje kazdej den cela stridacka!! :scare:
:censored: :censored: :censored:
tento tyzden som 2x zabudol nastavit zostavu a podla toho ten vysledok aj vypada :slap:

(popravde by ale proti dobre hrajucim hracom cathy asi velmi odlisny aj tak nebol)
Obrázek
Jinak za tyden celkem spokojenost.. Ani jsem necekal tolik bodu..
Golmani tradicne drzaci.
V poli jsou jen male mezirky.
Rangers nezabrali, jak bych potreboval, snad tenhle tyden.
Zacha bohuzel nevydrzel s Hallem, skoda.
Vetsina pickupu se vyplatila..
S Hamiltonem jsem ztratil trpelivost i kdyz treba budu casem litovat. -5 a jinak nic. Flames se nedari.
Zacha ma pomalu taky podminku s vystrahou.
Tenhle tyden by mel byt snazsi, takze to bude propadak..
konecne som nad 50% a cielom je dostat sa na bezpecnych 60%.. vyhra 15-1 potesila. hlavne ofenziva, aj ked ratat s takymi cislami bezne bohuzial nemozem.. v branke bol dobry jones, za to allen a cele blues ma pekne s*ru. z hracov ma tak nejak depce strome, ale snad sa zdvihne, ak sa ,,raz,, zdvihnu isles. inak mam 9 obrancov a tak nejak sa mi vsetci pozdavaju. ak by niekto mal zaujem o niekoho blokovacieho typu andy greene(podla ponuky niekto iny) za nieco co hituje a je o kusok lepsie ako hraci na fa..
13:1 so Sellym, takže spokojnosť, i keď nebolo to najlepšie predstavenie mojej squadry :scare:
z hráčov najviac potešilo duo tryskáčov, i keď včera boli nevideteľní a 5 GW v podaní Hellebuycka a Howarda, to som nečakal :sok:
fuuha dalsie vyrazne vitazstvo, tentokrat nad panom predsedom 12:2, ktoremu nepomohlo ani pozastavenie trejdu :giggle:
v G stats som to uz v zavere asi bars pretaktizoval, resp. obaval sa istej straty a vsadil na istotu dvoch ziskanych G stats, ked som oboch G v ich poslednom dni benchoval, pricom sa obidvaja opät cinili a poriesili W navyse + Pekac roletu, no malo platne...kazdopadne to co Luo, no najmä Pekac (3 zapasy-2 inkas.goly,neviem,kto ho uz ako jako odpisoval..) predvadzali v tomto tyzdni :scare:
prebudza sa Spooner (1+3), no najmä FA Eaves (4+2), do zostavy sa uz dnes vracia Hamonic (co mal byt pôvodne out 4 tyzdne?) a po prvy krat od zaciatku sezony Bjugstad, ten bude ready asi az na vikend

v tomto tyzdni derby proti arekovi, ktoremu Cathy inak nalozila :lol2: :hroza:
Zdar, nejak se ted nechytam, kde je problem u mych brankaru.
Mam jich 5. Dva byli IR, kvik a bernier. Jsem uz druhym tydnem mimo republiku, to ze jsem mel berniera na IR, bylo z duvodu,
ze jsem nemel pristup na net kazdy den, takze jsem nevedel, kdy bude zdrav. Kdyz jsem videl, ze mam 4 zdravy brankare, nabidnul jsem reimera a pro jistotu jsem ho na 14 dni dal tak, aby mi nenastoupil na zadny zapas. Takze jsem rozhodne nechel nikoho ppdvest.
Ted po 8 dnech jsem znovu na netu a vidim, ze presup reimera byl zamitnut. To jsem ho mel jako vyhodit bez nahrady? Proc? Vzdyt jsem ho draftoval a berniera, ktery se uzdravil, jsem zas vymenil za jineho hrace.
Kdyby si ted nekdo stezoval, ze jich mam 5, tak dva jsou ir, co se u me stava pravidlem :)
No, tyvole, zacina to hezky... :hroza:
dejf píše:Zdar, nejak se ted nechytam, kde je problem u mych brankaru.
V momente keď si robil ten trejd si mal 4 aktívnych brankárov, čo je proti pravidlám.

Inak máme tu ďalší menší problém. Neratovice rotujú na IR päticu hráčov (Perreault, Kronwall, Callahan, Burrows a E.Kane), z nich je reálne IR iba jeden. V podstate našiel medzeru v možnostiach hry. Kým sú ešte všetci spomínaní hráči IR, môžeš ich ľubovolne prehadzovať z IR na súpisku a naopak. Ak si takto nastavíš súpisku povedzme na mesiac dopredu, hra ti ich prehodí z IR do hry a zase na IR, aj ak už IR nie sú. Samozrejme nemôžeš robiť žiadny pohyb cez FA, ale to ťa až tak netrápi, ak máš de facto o 3 hráčov viac ako súper. Najmä ak to nie sú žiadne čučky...

Osobne sa mi to nepáči, aj keď to hra umožňuje. IMO by som bol za to, aby sme zaviedli nejaké nové pravidlo. Držať si hráča umelo na IR o nejaký ten deň dlhšie, ak ho nenasadíš je podľa mňa OK. Ale robiť takýto odrb a nasadzovať tích hráčov aj do hry... :ref:
Funny, ani jsem si toho nevsiml..
Dokonce mam pocit, ze Burrows jednou sedel, i kdyz mohl hrat a prisel tak o body.

Kdyz se to vezme kolem a kolem, tak po draftu zbudou hraci o ktere nebyl zajem.. A technicky je to stejne, jako by, dejme tomu, kazdy druhy den bral FA (jako to delam ja :giggle: )
Osobne si myslim, ze zadna velka vyhoda se tim neziska.
parecek :lolo: 2x vyfasovat taku latu :moj:

splhaam tabulkou splhaam, ked lapaju brankari ako maju, hned je to o inom a do takej G istoty som poriesil od dedka daroveneho Raantu, ktory ak nastupi je to zaruka vitazstva:)
opät vyzdvihujem produktivne FA tahy Wennberg (17Z-3+14..), Eaves (19Z-9+7..) (zapadol aj Petry,Arvidsson,Martinook)


Obrázek
Obrázek
asi najviac som prekvapeny, poctom vitazstiev v G,A,PPP stats, hity tradicne silna stranka, na fw som si po predoslych mf dal opät celkom zalezat

v tomto tyzdni match proti kontroverznej hf postavicke :lol2: petrikovi, ktory sa pohybuje pod hranicou PO a hned uvodny den odstartoval celkom solidne
do zostavy sa mi premierovo vracia Bjugstad a po 5 zapasovej absencii klucova figurka ROR
cepi píše: v tomto tyzdni match proti kontroverznej hf postavicke :lol2: petrikovi, ktory sa pohybuje pod hranicou PO a hned uvodny den odstartoval celkom solidne
do zostavy sa mi premierovo vracia Bjugstad a po 5 zapasovej absencii klucova figurka ROR
petrik asi tuto sezonu vela vody (opat) nenamuti, zatial ani tu ani v keeperovi nic moc… :neviem:
Hadam aspon areka predbehnem :giggle:
cepi píše:od dedka daroveneho Raantu
Raantu jsem pustil, protoze jsem ocekaval ze v tydnu hrat nebude (nehral) a potreboval jsem jineho..
Trochu jsem doufal, ze projde bez povsimnuti a vemu ho zpatky jeste pred timhle tejdnem. Co nadelam.
Horsi je, ze uz druhy tejden za sebou mam po prvnim dni s golmanama hotovo.. :hroza:
Ovsem s tim Hamiltonem, to byl provar jak sv*ne.. Ten me vytrollil jak malyho kluka..
a u mňa párek vyhráva 11:4 :hroza: SO Talbota, chicago môže ísť akurát tak do pixe, na nulu prehrať v deadmontone
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS