Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

dejf píše:Když vám v úterý v noci udělá soupeř 16 bodů, tak už ve středu ráno je vlastně po zápase. :-D
Copak, pocitil jsi silu Lindenova utoku Stesti, Klika, Nahoda? A to jeste Panik, kterej me nicil celejch 10 dni mlci.
dejf píše:Když vám v úterý v noci udělá soupeř 16 bodů, tak už ve středu ráno je vlastně po zápase. :-D
keby len to, obetuješ Draisaitla za cedníka, ktorý sa včera v noci zranil :rofl:
Jelikož se mi už zranili Kvík, Zatkoff a teď Bernier, tak mám v plánu každý týden si vybrat nového brankáře. Schválně jestli jich bude v v lize pro mě dostatek.
dejf píše:Jelikož se mi už zranili Kvík, Zatkoff a teď Bernier, tak mám v plánu každý týden si vybrat nového brankáře. Schválně jestli jich bude v v lize pro mě dostatek.
Kdybys chtel toho Budaje, tak ti ho ze soucitu necham.. I kdyz nechapu, ze sis ho nevzal sam.
Dejf si jak ja!!! Rask.... Khudobin
...subban včera nakupoval :-D
to ja s mojimi cedníkmi asi nie som na tom najhoršie
na G zatial nemam ani ja pozehnanie :pc: v prvom kole 4x lost a dnes v noci stiahol superov Dubnyk roletku + solidne striedajuci Gibson
nastastie to moje kombo L+R nie je na zahodenie a malo byt len otazkou casu, kedy zacnem zbierat potrebne G stats (len sa vyhnut dejfkarme :cosi:
co som si to na drafte urobil :hroza: no nic, ked som bol naposledy po druhom kole posledny, dokopal som to do finale :ninja:
Chapu spravne, ze mam nejlepsiho hrace souteze?? :cinka: :king:
6:9 po 2x? :hmm:
aj by som bral, lebo pri pohlade na superove G stats: 4 / 1.09/ 174/ .967 / 3! :lolo:
neverim tomu, ze v dalsich tyzdnoch budem opät takto G fasovat
zostava konecne vykristalizovana (FA tahy potesili Wennberg,Petry,Cullen,aj Eaves,ci Arvidsson-toto bymohol byt kauf), ale potrebujem bodove prebudenie od tych najpovolanejsich - ROR, Wheeler, Cammalleri (ten u mna zatial asi najväcsim sklamanim)
Jestli to dneska neotocim, tak dodelam sezonu jen "Start Active Players" :x
aj druhý týždeň prekvapivo suverénna výhra, tentokrát 11:3 nad kamilom.

Aj teraz ma veľmi potešili moji cedníci :thumbsup: Pokiaľ ide o hráčov z poľa, tak potešili najmä FA steal Eriksson Ek, prebudenie Saada a aj minulý týždeň chválení Anisimov a Rask, uvidíme dokedy to pôjde takto pozitívne
Ja se na to muzu vysrat..
Myslel jsem, ze se pocitaji vyhry v zapase, ale misto toho jen body v kategoriich..
Takze i kdyz bych krome areka vsechny porazil, vetsinu zdrtil dvojciferne, tak nejako mam jen usmudlanejch 8 bodu.
Proti svejm hracum (ktery jsem jeste nepustil k certu) nemuzu rict popel..

(no nejakej popel by se nasel..)
to kto waivol Leddyho? :lol2: a Linden by si zaslúžil cez držku za to, že ho claimol ako prvý :bee:
Joe S. píše:to kto waivol Leddyho? :lol2: a Linden by si zaslúžil cez držku za to, že ho claimol ako prvý :bee:
dejf
Dejf, nechci sypat sul do tvejch golmanskejch ran, ale uz bys mel jednoho Reimera dropnout..
Golmani dneska dobry... :giggle:
Co je to za bordel, tenhle waiver??
Jaktoze nejakej vobsoust z tretiho fleku ma vyhodu pred nama na chvoste?? :dup:
Vymenim Reimera. Mam moc brankaru. Potrebuji to do zitra, protoze pak budu asi 10 dnu bez netu a nechci, aby zbytecne nestal, kdyz s nim muze nekdo hrat.
tah s jednodnovym Kinkaidom :good: poriesil dva G obraty a koonecne som to dal aj v G stats, vyrazny trium povzbudi
moje doterajsie najväcsie sklamanie Cammaleri dnes hetrik :-O (jeho vôbec prve goly kuva) a to bol v moznej ponuke pre dejfa, ktory si ale cekol Cullena a do dalsich subojov pôjdem namiesto NAS dua s FLA duom (od Reimera neocakavam roletky, ale pocet startov daleko vyssi ako u Mazanca)
Za ligovy rekord v tydennim GAA a SV% jsem daroval kajovi jeden bodik za SV.
Ale konecne se projevila kvalita kadru.. :king:

Nasledujici tyden ovsem zadny zazrak necekam.. Souper je nabuseny jak blazen. Snad bych mohl nejake golmanske statistiky nabrat, neb souperovy golmany ceka ranec od Pens a Flyers.

V zaloze mam jeden takticko-strategicky tah.. (cti : "uplne nahovno")

Vlastne nevim, jestli se mam tesit, az se mi vrati druha jednicka.. :-/
uff, prva vyhra v sezone.. na PO poziciu strata len 6 bodov. nasledujuci tyzden zapas so superom, ktory je nizsie, ale tento tyzden by ma nakopal. snad podrzia golmani. nie ako teraz( poctivo a pravidelne striedaní) :D a to mala byt moja silna stranka. evidentne som hracske stats pokaslal na drafte a ak mi nezaberu G, tak to bude mizerna sezona.. spokojny zatial mozem byt s vorackom, folignom, radulovom, seguinom a prekvapujuco cizikasom... zatial sa nedari palmierimu, jordan staalovi, reilly smithovi. josi zbiera minusky a phaneuf ma len 2 mizerne body. a hlavne krejci ma stve..jeho 0+4 a -7 je skvostnych.

inak nezda sa mi fer, ze moj super dejf si v pohode na nedelu pouzije 4teho golmana, ktoreho si umelo drzal na ir+. a pritom si drzi aj takeho reimera a este ho v pohode vymiena a dostane zanho aj hraca?? :neviem: neratal som s tym, ze nasadi 4teho golmana akoby nic. este ze som si to vsimol, inak som mohol prist o SA statistiku(bolo to tesne). lenze ma to stalo huttona na fa, tah na fa trhu navyse tiez a ak ho budem chciet naspet, tak dalsi tah na fa a zrejme aj strata waiver pozicie. nepaci sa mi to :thumbsdown:
dunim píše:inak nezda sa mi fer, ze moj super dejf si v pohode na nedelu pouzije 4teho golmana, ktoreho si umelo drzal na ir+. a pritom si drzi aj takeho reimera a este ho v pohode vymiena a dostane zanho aj hraca?? neratal som s tym, ze nasadi 4teho golmana akoby nic. este ze som si to vsimol, inak som mohol prist o SA statistiku(bolo to tesne). lenze ma to stalo huttona na fa, tah na fa trhu navyse tiez a ak ho budem chciet naspet, tak dalsi tah na fa a zrejme aj strata waiver pozicie. nepaci sa mi to
Ja jsem ho tu dokonce varoval.. :neviem:
Ale ber to tak, ze Reimer u nej jako by nebyl.. Vlastne byl cely tyden nonfactor..
no mal to komisár riešiť :jn:
Umelo držať hráča na IR je podľa mňa OK, ale ten trejd už nie. V tomto momente tam sú 4 aktívni gólmani a to už je jednoznačne proti pravidlám. :stop: Jeden musí preč (nie cez trejd :-D ) a to rýchlo.
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG