Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Nie je náhodou prvý matchup dva týždne???
je, píše niekto niekde opak?
Jeden takovej kuchynskej dotaz..
Najdu nekde, kolik uz mam golmanskejch startu??
AndyF píše:Jeden takovej kuchynskej dotaz..
Najdu nekde, kolik uz mam golmanskejch startu??
Kdyz nastavujes sestavu tak pod ni mas tohle ( nebo spis to tam ted mam ja ):

Goaltender Appearances

Total for Week 1:
4 (Minimum Reached)

Doufam ze jsem tvuj dotaz pochopil spravne :giggle:
Selly8 píše:
AndyF píše:Jeden takovej kuchynskej dotaz..
Najdu nekde, kolik uz mam golmanskejch startu??
Kdyz nastavujes sestavu tak pod ni mas tohle ( nebo spis to tam ted mam ja ):

Goaltender Appearances

Total for Week 1:
4 (Minimum Reached)

Doufam ze jsem tvuj dotaz pochopil spravne :giggle:
Uplne perfektne.. :wub:
Tradiční otázka, kterou hážu každoročně v říjnu do chatu: Jak je ta stránka, která ukazuje, jaký brankář nastoupí? :D
http://www2.dailyfaceoff.com/starting-goalies/" onclick="window.open(this.href);return false; a kúp mi za to pivo :ciga:
A je taky nejaka stranka, ktera ukaze, kterej golman bude stridat??
Neuvy? :ninja:
A hadajte kto dal na ukazovatel DTD pri Raskovi a ho nepostavil na zapas v noci a prisiel o dve asistencie?

nie ej to tazke... :jn:



no predsa moja malickost :hroza:
brankárom sa nepočítajú body, takže neprišla :rofl:
to je fakt :doh: ale do uspesnostis a mi to nerata :( co uz a nemusis sa hned rehotat jak kon :waa:
Joe S. píše:Neuvy? :ninja:
:lol2: :frajer: :ciga:
Mark Šajflí a Patrick Laine :poklona: dúfam, že im to pôjde takto aj naďalej
Obrázek
:giggle:

mame to zatial pekne podelene, som zvedavy ako to dopadne :nervozny:

ale tych sellyho 32 golov... :doh:
petrik píše:ale tych sellyho 32 golov... :doh:
musis betonovat a celkom sa ti to aj dari :-D

s kajom 6:6...tam to môze skoncit vselijako, aj ked ako tak som sa dnes vyraznejsie trhol v hits,bks,ostatne stats otvorene asi az do konca...zislo by sa nieco vykorigovat v G stats, aspon v jednom ukazovateli
inak fajn, ze som vsetkych 5 moves poriesil v prvych dnoch :jn: (ale Cullen,Eaves,Wenberg,Petry prisli vhod;dalsie zmeny ale hned v uvode tyzdna!:D)
No ty vole, ze mozna rozhodne dnesni prohra Chicaga s Lolombusem, to bych teda necekal.. :samovrazda:
Ja vam to teda dohraju, ale ze to bude takovej voser, to sem necekal..
Linden16 píše:Obrázek
Si ho nech pozlatit :bee:
dejf píše:To mi jako Kvík prvním zápasem po*ral celou sezonu? :hroza:
Hm, tak jsem ho nahradil Zatkoffem a hádejte co. No jasně od včerejška je taky IR. :hroza:
Dejf, keby si cital chat po jedenastej tak by si videl ze som to tam pisala a ze na farme chytal junior a backup mu robil jeho otec :D
No to je fajn, ale mně se nechce zjišťovat novinky na chatu od 23 hod do 8 hod. V tu dobu dělám většinou úplně něco jiného.
Nahodou, nejakej tool, abych zjistil, jestli bych treba nekoho v tejdnu neporazil, by nebyl? :-/
prvý týždeň absolútna spokojnosť (najmä keď som trhol tri, kvalitatívne stats u cedníkov), dúfam, že to bude takto pokračovať aj ďalej. Čo som pozeral, tak viac bodov nazbieral iba Lukas a gólov Selly :nervozny:

Okrem Howieho 2W a iba jedného inkasovaného gólu by som vyzdvihol Anisimova a jeho 4+4, Karlssona (2+5) duo tryskáčov Scheifele - Laine (3+3 resp. 4+1) a šok je pre mňa aj Viktor Rask s 3+3.

ZSároveň ale dúfam, že sa bodovo prebudia Toews, Klingberg a Saad, od nich to bolo v prvý týždeň poslabšie
Pískej konec! :clap: :wave:
Když vám v úterý v noci udělá soupeř 16 bodů, tak už ve středu ráno je vlastně po zápase. :-D
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS