Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

ja s tim pocitam,minimalne, ze budu hrat. drft snad dam taky
OK, takže draft som vyslovene prejebal a ostal som bez cedníka, som ochotný načúvať výmenám :-) Som sa totiž pozabudol, že toto nie je Kráľ Draftu :-(

Inak roster by mohol byť fajn, len tí cedníci, každopádne je taktika jasná, moji obrancovia musia všetko prestrieľať :lol2:

Centri: Jonathan Toews, Mark Scheifele, Ryan Johansen, Artem Anisimov, Vicktor Rask, Alex Killorn, Mikael Backlund, Nick Bonino
LW: Jaden Schwartz, Conor Sheary, Brandon Saad, Benoit Pouliot
RW: Patrik Laine, Nail Yakupov, Tommy Wingels, Tom Wilson
D: Erik Karlsson, PK Subban, Tyson Barrie, John Klingberg, Anton Stralman, Josh Manson
:lol2: : Thomas Greiss, Jimmy Howard, Connor Hellebuyck
Ajajaj, ja som vikend totalne prechlastal a na draft zabudol, no nic idem pozriet co mi nadraftovalo
kua katarina, to si nemohla zobrat z 3rd overall cindyho? :slap: :hroza:
:hehe: a to všetci boli v šoku, ako poľahky sa k tebe dostal
ja na draft taky zapomnel. omlouvam se vsem co museli cekat, nebo jak to ted funguje. kazdopadne s autodraftem jsem spokojen. i golmani ujdou
Ja jsem zas prvni dve kola premyslel koho nemuzu vzit at nemam postih a pak jsem si uvedomil ze to neni keeper :-D Taky bylo trochu upito no :jn:
megaton píše:ja na draft taky zapomnel. omlouvam se vsem co museli cekat, nebo jak to ted funguje. kazdopadne s autodraftem jsem spokojen. i golmani ujdou
Bud v klidu. Naopak. Neprihlaseny to bralo hned..
I Joe rikal, ze ti autodraft vzal lip jak on.
megaton píše:ja na draft taky zapomnel. omlouvam se vsem co museli cekat, nebo jak to ted funguje. kazdopadne s autodraftem jsem spokojen. i golmani ujdou
Nechci vypadat jako kverulant, ale zda se mi, ze mas 4 golmany..
ale jeden je na IR, to se muze, ne?
jj, na IR moze byt
To si niekto robi prdel ze ? :rofl: :hahano:
Selly ma po prvom dni so 4 zapasmi 11 golov??? WTF ??? :roll:
petrik píše:To si niekto robi prdel ze ? :rofl: :hahano:
Selly ma po prvom dni so 4 zapasmi 11 golov??? WTF ??? :roll:
Ja myslim ze tolik golu jsem nemel snad nikdy a to ani kdyz se hralo podstatne vice zapasu. Je to jen prvni den ale potesilo :-D
To mi jako Kvík prvním zápasem po*ral celou sezonu? :hroza:
dejf píše:To mi jako Kvík prvním zápasem po*ral celou sezonu? :hroza:
Tak aspoň to mas na koho hodit. Jakou vymluvu najdu ja to teda nevim. A to sem se lekl ze Howard fasoval bura.
howard je môj :dudo:
Tyvole ani nevim, koho mam v tymu. Jdu zpatky do kuchyne.
dejf píše:To mi jako Kvík prvním zápasem po*ral celou sezonu? :hroza:
niekto musí byť posledný :jn:
AndyF píše:Tyvole ani nevim, koho mam v tymu. Jdu zpatky do kuchyne.
:lol: Stařecká senilita
Dobre si prohlidnete nejvetsiho ko*ota pod sluncem..
:hroza:
Obrázek
neviete preco mi nezobrazuje tie sede (zlte,cervene ak sa nieco deje) stats kocecky pri hracoch? hned v uvode polena pod nohy :bee:

Přílohy

AndyF píše:Dobre si prohlidnete nejvetsiho ko*ota pod sluncem..
:hroza:
Obrázek
nováčkovská daň :giggle:
cepi píše:neviete preco mi nezobrazuje tie sede (zlte,cervene ak sa nieco deje) stats kocecky pri hracoch? hned v uvode polena pod nohy :bee:
Na Chrome mi neukazuje ale ba mozille áno...
Neviem, či viete, ale existuje aj aplikacia yahoo fantasy :) a viete tak najma z vasich telefonov pohodlne a rchlo nastavit zostavu, kdekolvek je internet, ci uz wifi alebo mate data v mobile....hlanve to nezere tolko dat ako klasicky stranka a je to rychlo :) cize ked si spomeniete pri pive v hospode ze dofrasa, zabudol som nastavit zostavu...tak staci parkrat kliknut a je to tam :)

(len mi nedavajte facepalm, objavila som to az teraz)
hmm doterajší priebeh prvého matchupu presne ukazuje to, čo som predpokladal po drafte, že s bránou to bude poslabšie, hity, bloky tiež nič moc, ale v ostatných stats by to mohlo ísť a že moja squadra by mohla väčšinu súperov prestrieľať (a to som ja ko*ot zobral z FA Ferlanda, keď som už skoro vzal Pánika, proste ch*j)
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS