Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Joe S. píše:Bob a Braden ďalší famózny týždeň
Bob na 3 týždne na IR, trochu neskoro :jn:
Podľa pravidiel môže mať tím maximálne 3 brankárov na súpiske. Brankár na IR/IR+ sa nepočíta. Nemenovaný tím ich má 4, síce jeden je na farme, ale počíta sa aj tak. Poprosím o nápravu, inak na nápravu použijem svoje božské comish nástroje.
Lukas33 píše:Podľa pravidiel môže mať tím maximálne 3 brankárov na súpiske. Brankár na IR/IR+ sa nepočíta. Nemenovaný tím ich má 4, síce jeden je na farme, ale počíta sa aj tak. Poprosím o nápravu, inak na nápravu použijem svoje božské comish nástroje.
Proč jen tři? Tohle "aby se to podobalo skutečnýmu týmu" ve fantasy není dobrá věc Viz. co jsem psal na minulý stránce s počtem hráčů a možnosti změny. Když chce nekdo mit vic brankaru a točit je a tim ziskavat vic zakroků, výher na úkor hráče, tak proč by nemohl?
Rules are rules :jn:


PS: Ohlund, na*er si :bee: teraz to zranenie skomplikuje môj boj o PO :scare:
Ja uz tuhle neznalost radsi okomentuju jen s usmevem ze cepi :-D
Macho22 píše:Proč jen tři? Tohle "aby se to podobalo skutečnýmu týmu" ve fantasy není dobrá věc Viz. co jsem psal na minulý stránce s počtem hráčů a možnosti změny. Když chce nekdo mit vic brankaru a točit je a tim ziskavat vic zakroků, výher na úkor hráče, tak proč by nemohl?
Paradoxne je to preto, čo si písal o hráčoch, aby na FA zostal aspoň nejaký ten brankár. Tým, že je 20 tímov, pri neobmedzenom počte brankárov sme v minulosti mali problém v tom, že zopár hráčov po nezvládnutom drafte, zranení alebo nečakanej strate formy nedokázali nazbierať ani tie 2 štarty. Jednoducho na FA neboli ani len brankárske dvojky.


A inak zase nám to niektorí ľudia flákajú. :dup: Naozaj nemá zmysel zostávať v tej lige len tak. Ak nemáte čas/chuť, stačí napísať, zoženie sa náhrada. Nikomu to dvere do ďalšej sezóny nezatvorí, vždy je nejaké miesto voľné. Skôr si ich zatvoríte tak, že v hre síce zostanete, ale úplne na to kašlete.
no ak sa niekto do ligy prihlasi naposledy 17.11. tak v tej lige by uz asi nemal co robit (ze Rono)
ci KTl,ci yahu zo zac.sezon velke chcenie a pak u prdele
cepi píše:predpokladam, ze sa Ohlund po tych vymenach chyti akurat tak na mne
Velice som sa chytil, získal som 3 nové sardinky a San José prehralo 6 zápasov posebe :cinka: . Už ma to ozaj nebaví robiť zle hráčom a tímom ktoré mám celkom rád.. Budúci rok asi nardaftujem (nie nezmenil som názor a nebudem hrať) celé Chicago a Boston :hmm: , škoda že som nebral Kanea tento rok, žiadna séria by nebola a hnil by v suterénne bodovania..
tak vyzerá to, že moja víťazná séria sa zastaví na čísle 6 a pripíšem druhú prehru v sezóne :?
cepi píše:no ak sa niekto do ligy prihlasi naposledy 17.11. tak v tej lige by uz asi nemal co robit (ze Rono)
ci KTl,ci yahu zo zac.sezon velke chcenie a pak u prdele
Já se divím, že mu na to vždycky skočíme. To není u něj poprvé, ani podruhé, ani potřetí.
dejf píše:
cepi píše:no ak sa niekto do ligy prihlasi naposledy 17.11. tak v tej lige by uz asi nemal co robit (ze Rono)
ci KTl,ci yahu zo zac.sezon velke chcenie a pak u prdele
Já se divím, že mu na to vždycky skočíme. To není u něj poprvé, ani podruhé, ani potřetí.
Ale zas je dobre, ze se pilne uci...
Prece byste nechteli, aby kvuli tomu neudelal maturu :andy:
AndyF píše: Ale zas je dobre, ze se pilne uci...
Prece byste nechteli, aby kvuli tomu neudelal maturu :andy:
Co je to za nesmysl? Na maturitu se zacina ucit v unoru, březnu.
Macho22 píše:Co je to za nesmysl? Na maturitu se zacina ucit v unoru, březnu.
Někteří borci o svaťáku :giggle:
Macho22 píše: Na maturitu se zacina ucit v unoru, březnu.
:rofl:
No ja nevim.. Ja maturoval ve ctvrtek a zacal ve stredu :hmm:
Byl sem asi moc poctivej, ale my sme maturovali uz druhej tyden v kvetnu. Tak sem to "rozbalil" uz na konci unora :oops: Anyway jestli ten co nehraje, nebude hrat ja mam porad v zasobe nahradnika.
Na body celkovo som 5. najlepší v lige a aj napriek tomu mám na goly štatistiku 1-7-1 a pritom nie som ani zdaleka najhorší v goloch.. V asistenciách som dokonca najlepší v lige ale mám len 6-3-0 a na body 4-4-1, po*rbaný rozpis, to je snád joke. Na presilovkové body som tiež 5. v lige a mám 4-5-0 :lol2: :hroza:
Tak nejako to mne vychadzalo minuly rok. Rozpis ma bil a pritom som dominoval na G, A,P, PPP,...nenarobis nic.

Vymenim hocijakeho svojho kridelnika za hraca, ktory ma pri mene poziciu centra, ale hravat ho nemusi! Teda nemusi mat ani ziadne FOW. Lebo momentalne mam len dvoch hracov, ktorych mozem na spominanu poziciu dosadit :lol2: Kto si chce trosku polepsit (ale ziadne odrby), poslite ponuky.
No kedze sa NoBa Witchers dostali priebezne na celo, tak by sa patrilo prispiet.
ako tak citam ohlundovu situaciu, tak ja mam presny opak. vobec nechapem co robim hore. podla vykonov by som mal byt niekde pod ciarou pre PO. miesto toho som prvy a vyhral som poslednych 8 zapasov.. to co som na drafte planoval zatial nevychadza( aj ked hracov do yahoo som aj tak nadraftoval dobrych, akych som chcel).. totalne som pos*al branku. mason na pocet startov a excelentne gaa sv a sv%? hiller na solidne statistiky pri obrane calgary a winny? to boli prosim pekne moje myslienky a drafty cislo 2 a 3 :lol: ... drzi ma greiss, ktoreho som potiahol skor ako ostatní zacali tahat dvojky timov, lebo mi pripadal z 2ok najlepsi s najvacsou sancou vytlacit halaka(hlavne ked zacal sezonu ako injured).
a tu je ten paradox: gaa aj sv% mam 8-1.. napriek tomu ze v jednej statistike som celkovo 4 a v druhej 5ty od konca s minimalnymi rozdielmi od tych este horsich :neviem:

Utok mam priemerny, dobry som ako vzdy v hitoch blokoch buly..
od utocnikov nemozem viac cakat, uz len nech zaberie taky perron a couts co je otazka casu a zas nech sa chyti tavares..
little, cammalleri, okposo, landeskog, palmieri, koivu, komarov robia co maju.. tiez som netrafil par mien: cakal som ovela viac od coutsa(ked uz nie body-v ramci celej sezony je fuk ci 30 ci 40 ale tak zlyhava na buly a shp tiez nenaskakuju). co som sa netrafil je lander: minuly rok pol bodu na zapas, v priprave naj strelec edmontonu (5+2), pride liga a ma uzasnych 0+2.. este ze ma dobre aspon buly a je tam sanca ze nejake body zacne ziskavat. inak na utocnikov sa nemozem stazovat. na drafte som chcel mat viac lepsich utocnikov, kvoli pravidelnosti ziskavania bodov, co bol vzdy problem u mojich timov.. to bola zmena oproti minulym rokom. utocnikov mam, problem je produktivita obrany. veril som si ze dobre potiahnem aj z nizsich pozicii(ved pol obrany si aj tak kazdy rok zlozim z fa hracov-viac ako polka ligy ich nevie draftovat. beru pre yahoo nepouzitelnych hracov z vysokych pozicii a potom im len zaberaju celu sezonu flek a nik ich na fa nevyhodi).
stavebny kamen mal byt e. johnson co sa mi vyplatil aj rocnik predtym.. secondary stats ma excelentne ale 5+5 je sakra malo.. to iste aj larsson s greeneom.. cakal som ze obaja budu 30 bodovy.. 4 a 5 bodov je zloba..
savard hra to co ma.. sklamal chiarot.. opat bloky hity super, ale mal hrat 2 par. v priprave bol najproduktivnejsi bek jets(body som necakal, teda dakych 20 aspon), ale dokazal 3 asistencie a viacnasobne bol HS..skoda.. tu je moj problem so zbieranim bodov..v obrane..

ale kedze som prvy,tak sa nemam na co stazovat. hlavne ked som presvedceny, ze brankari pojdu uz len hore a produktivita obrancov tiez. takze v dalsej casti sezony asi nebudem mat taky luck ako doteraz,ale zas budem urcite silnejsi(statisticky).

ps: uz 2x sa stalo ze super nedal 2 starty brankarov. co sa mi vobec nepaci ak niekto da superovi 5-0 len tak. hlavne ked su na trhu vzdy jedna dve dvojky ako naprikald teraz zatkoff, ktory cez vikend bude urcite chytat.
Mozna sem se uz ptal, ale kterej sanavabic sebral Ghosta?
Uz ked ho povolali do acka som po nom hrabol.
Dobre som dostala na drzku v uplynulom tyzdni :lol2:
tomu sa hovorí BTTK :lol2:
Cathy píše:Dobre som dostala na drzku v uplynulom tyzdni :lol2:
ako dobre ze si nezareagovala na Spoonera a ze som tie ponuky s nim nakoniec stiahol...a kedze si nejaku draft komunikaciu ani neriesila, neriesil som ani ja a Spoony ako bos zostava u mna nastalo
Ohlund píše:Na presilovkové body som tiež 5. v lige a mám 4-5-0 :lol2: :hroza:
neplackaj mi tu, so mnou si si stats vylepsil :bee:
pred subojom so sardinkacom a jeho posl.vymenach som mal iste obavy (hlavne z Burnsa) a vyhru 9:6 by som urcite bral, no malicko sa mali, 1-2 body sa este navysit dali...mrzia hlavne bloky,na prehru v nich nie som moc zvyknuty, to bola druha prehra v nich (7-2-0), no neuveritelne sa stalo skutocnostou a 2x som to trhol v stats, ktore mi uz riadne liezli krkom...v oslabovke vôbec prvy triumf (1-5-3) a v golovke druhy...(2-6-1) wtf
hity ako BBB si strazim 9-0-0 (ale pozeram ze aj noba je na tom rovnako :hmm: a celkovych 1078 :hit:

uvidime co a ako dal, stale som prijemne prekvapeny z postavenia v tabulke, hlavne z dôvodu absencie produktivnych utocnikov aj zadakov (hadam sa Letang po ir a vymene kouca preberie) ale zostavame na zemi; vid.zranenia Lupula,Bjukstada,Letanga,Girardiho(tomu to len pomôze),Klefboma(tam je to kuva zlomenina)

inak s Ronom ktory mi ani neodpisal na pm (dik) ci hra ci nehra som stratil trpezlivost (vid.dejfov post) a poprosil som pana predsedu, aby bol nahradeny machovym nahradnikom
aj ked po bububu zrazu pohyb v kadri :hroza:
len sa pripominam ze ak by si to machov nahradnik rozmyslel tak by som to zobral aj ja :D bola by to celkom vyzva a rozkrutil by som paradny kolotoc trejdov :D
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES