Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

cepi píše:som naozaj veelmi zvedavy, ake draftove poradie sa mi ujde, posledne 3 sezony to bolo stale okolo toho 15 az 20 miesta
To je práve to najlepšia pozícia pre draft. :jn:
Neely08 píše:Nevím jestli není pozdě,ale pokud ještě někoho hledáte,přidal bych se :o)...
Miest máme ešte dosť.
Odobrať štarty brankárov beriem. Ale nedá sa to nahradiť nejakou inou G stat? Niečo, čo by zdramatizovalo napr. nájazdy či predĺženia tam nie je? Myslím, že ESPN má nejaké rozšírenejšie stats v tomto (napr. SV% na nájazdy). Pretože keď ide predĺženie, jediné na čo čakám je, či bude mať môj G W.
Nič rozumné tam už nie je. Zostávajú iba prehry, inkasované góly a podobné kraviny.


Obnovil som ligu ("1. liga"), pozvánky rozposlané.
Lukas33 píše:Nič rozumné tam už nie je. Zostávajú iba prehry, inkasované góly a podobné kraviny.
Toho som sa obával. Každopádne to bude zaujímavé. Takže budeme súťažiť v 19 stats? Ja by som povedal, že pre druhú ligu, keď tam bude menej GM, tak by sa mohol zdvihnúť počet draftovaných hráčov. V neskorších kolách sú tie výbery dôležitejšie a nebude to len o tom, či súperovi zahral Hall a mne Kane. Chápete čo myslím nie? :-D
Inac v tom com mam pozvanku, je draft o 11 rano? ci o 11 rano americkeho casu? t.j. o 6 vecer nasho? :D
Cathy » Pon Sep 09, 2013 10:23 pm píše:Inac v tom com mam pozvanku, je draft o 11 rano? ci o 11 rano americkeho casu? t.j. o 6 vecer nasho? :D
to je detail, hlavne že je tam dobrý deň, lebo nedele by som fakt mohol jedine túto najbližšiu

a 11 ráno na východe je o 5ej poobede nášho
tak ja dufam, ze ta sobota 28 je len ciste orientacna :-P rusit :oslava: kvôli yahoo draftu to by mi sotva preslo :D
ak uz sobota, tak aspon tu 21, a v nedelu je mi jedno, casovo 20:30-21:00?
cepi » Pon Sep 09, 2013 10:38 pm píše:tak ja dufam, ze ta sobota 28 je len ciste orientacna :-P rusit :oslava: kvôli yahoo draftu to by mi sotva preslo :D
ak uz sobota, tak aspon tu 21, a v nedelu je mi jedno, casovo 20:30-21:00?
pre mňa za mňa kľudne aj piatok, len nedele :stop: a tá sobota, keby kvôli robote, ale kvôli chlastu? :nono: tam má byť yahoo riadna priorita
Cawte ...Sloter mi spomínal, že zháňate ľudí do druhej ligy. Ak sa dá rád si zahrám :-D
Nech@ píše:Cawte ...Sloter mi spomínal, že zháňate ľudí do druhej ligy. Ak sa dá rád si zahrám :-D
No jo, za to wéčko by som vraždil. :bitka3: Inak je normálny a času na hranie bude mať až až. :wink:
Mam taku otazocku,mozem postavit dalsi tim v druhej lige?..totizto velmi rad by som si zahral spolocne s Marom a Martinom.Dakujem. :oops:

Jou a co sa tyka tych zmien,ja sa prisposobim nadpolovicnej väčšine,mne je to FUK. Hlane ze si zahram s Marom a Martinom,to bude to budu grady :poklona:

Teraz pozeram ,ze draft je v SOBOTU??? aspon to prestavte o 2 hodky neskor,ja som este v tedy v praci kua. :x
Popradcan píše:Mam taku otazocku,mozem postavit dalsi tim v druhej lige?..totizto velmi rad by som si zahral spolocne s Marom a Martinom.Dakujem.
Chlape vravíš, že chceš mať na rok v druhej lige dva tímy? :hehe:

Btw. ja som za to, že keď bude menej GM tak nech sa v druhej lige draftuje viac hráčov. A Popradčan by tam mohol mať miesto, keď tak chce, rovno ako komisár s tým, že jeho mužstvo by logicky nemohlo postúpiť ak by vyhral, ale postupoval by ten, kto skončil za ním. Myslím, že je vhodný kandidát na tento post a zároveň pridanie trocha roboty ako kompromis pre neho...
Ked to tak zbezne pozeram, tak sa v podstate rozhoduje medzi draftom 28.9. a 29.9.

1. Lukas33 - ~
2. Selly - ~
3. Popradcan - ~
4. kajo
5. Redy - nedela
6. arek - ~
7. cepi - nedela
8. Skorpion - nedela
9. Anty - nedela
10. Petrik - ~
11. Joe S. - sobota
12. heny
13. dejf
14. dunim - nedela
15 Rono
16. Wanic
17. megaton
18. Cathy - nedela
19. Linden
20. Ohlund

kto sa nevyjadril / na koho som zabudol, nech skorpiruje a napise ktory den draft
~ zname, za tomu je to jedno
este jedna vec smerom do pripadnych buducich rocnikov, ak sa zriesi ten postup, zostup a po tejto sezone to s 2.ligou neklapne napr. z dôvodu neaktivity viacerych GM´s a dalsi rocnik sa bude riesit len 1.liga ako sa to potom poriesi ohladom prvej 20tky v 1.lige (vypadavajuci) a tej druhej (teda tych postupujucich) ak by sa 2.liga rozpadla
asi je to este predcasne riesit, ale aby z toho nebola taka jednorazova bublina;)

prioritou je ale teraz poriesit datum a cas draftu ths skorpi
1. Lukas33 - ~
2. Selly - ~
3. Popradcan - ~
4. kajo
5. Redy - nedela
6. arek - ~
7. cepi - nedela
8. Skorpion - nedela
9. Anty - nedela
10. Petrik - ~
11. Joe S. - sobota
12. heny
13. dejf - ~
14. dunim - nedela
15 Rono
16. Wanic
17. megaton
18. Cathy - nedela
19. Linden
20. Ohlund
Nech si popradcan ma tim aj v druhej lige ked chce, aspon ich tam bude viac. Kludne aj viacerym by som to dovolil ak by mali zaujem (jedine zeby sa tam naslo 20 inych zaujemcov, ale to asi nehrozi :) ). Samozrejme postupit do 1. ligy s druhym timom sa nebude dat - ak nahodou nieci druhy tim skonci v top3 tak namiesto neho postupuje dalsi tim v poradi. A to by muselo platit aj v pripade ak by dotycny nahodou z 1 ligy vypadol (t.j. ziadne take ze s jednym timom z 1 ligy vypadne a s druhym zaroven z 2 ligy postupi…) ak niekto vypadne tak dalsi rocnik hra uz iba druhu ligu s jednym timom.
Skorpion píše:Ked to tak zbezne pozeram, tak sa v podstate rozhoduje medzi draftom 28.9. a 29.9.

1. Lukas33 - ~
2. Selly - ~
3. Popradcan - ~
4. kajo
5. Redy - nedela
6. arek - ~
7. cepi - nedela
8. Skorpion - nedela
9. Anty - nedela
10. Petrik - ~
11. Joe S. - sobota
12. heny
13. dejf
14. dunim - nedela
15 Rono
16. Wanic
17. megaton
18. Cathy - nedela
19. Linden
20. Ohlund

kto sa nevyjadril / na koho som zabudol, nech skorpiruje a napise ktory den draft
~ zname, za tomu je to jedno
:slap: asi 3x som uz v tejto teme napisal, ze mi to je jedno...
kajo píše: asi 3x som uz v tejto teme napisal, ze mi to je jedno...
tak napis aj stvrty. Nemam cas v praci citat vsetko. Keby si namiesto tohto tvojho zbytocneho prispevku len updatol tabulku, tak by si mi usetril toto pisanie
Ten draft je tam zatiaľ nastavený iba tak orientačne.

V 2. lige by mohli mať tím aj prvoligisti, ak budú chcieť, nech sa to tam doplní.

Inak Maro sa zatiaľ neprihlásil.
Ked to tak zbezne pozeram, tak sa v podstate rozhoduje medzi draftom 28.9. a 29.9.

1. Lukas33 - ~
2. Selly - ~
3. Popradcan - ~
4. kajo - ~
5. Redy - nedela
6. arek - ~
7. cepi - nedela
8. Skorpion - nedela
9. Anty - nedela
10. Petrik - ~
11. Joe S. - sobota
12. heny
13. dejf
14. dunim - nedela
15. Rono - nedela
16. Wanic
17. megaton
18. Cathy - nedela
19. Linden
20. Ohlund

kto sa nevyjadril / na koho som zabudol, nech skorpiruje a napise ktory den draft
~ zname, za tomu je to jedno
cepi píše:este jedna vec smerom do pripadnych buducich rocnikov, ak sa zriesi ten postup, zostup a po tejto sezone to s 2.ligou neklapne napr. z dôvodu neaktivity viacerych GM´s a dalsi rocnik sa bude riesit len 1.liga ako sa to potom poriesi ohladom prvej 20tky v 1.lige (vypadavajuci) a tej druhej (teda tych postupujucich) ak by sa 2.liga rozpadla
asi je to este predcasne riesit, ale aby z toho nebola taka jednorazova bublina;)
Je jasné, že ak nás tú ligu dohrá len pár, žiadny postup/zostup nemá zmysel riešiť. Ono dosť dlho trvá nájsť ľudí, ktorí vydržia byť aktívni celú sezónu nedajbože odohrať ich viac. Väčšinou niekto začne hrať a potom, ako sa chvíľku nedarí sa potichu vyparí. Alebo keď niekto odohrá celý rok, v ďalšom zle draftuje a vykašle sa na to. Takže toto beriem skôr ako zaujímavý "projekt" HF s behom na dlhú trať.

Mňa skôr irituje, že sa GM z 2. ligy nevyjadrujú ani k tomu počtu draftovaných hráčov, ani k termínu draftu, ani len k prípadnej hodine.

Dawe4, martin83, Eurolanche, Finch182, AntonSpelec, danchez, DonPittpen, AndyF :psst:, Danny111, Neely08, Nech@, Popradčan (s ním je to už 12)... Niečo k tomu povedať? :wink2:
Tam jde o to, že z té druhé ligy bude víc jak polovina nováčci. Takže počet draftovaných hráčů neřeší, protože neví o co jde.
Ale termín draftu by už mohli začít řešit.

Takže tady máte seznam a pište dny, kdy víte, že budete u compu. Pro zajímavost, draft pro 20 lidí může trvat skoro 3 hodiny.
1. Sloter
2. Dawe4
3. martin83
4. Eurolanche
5. Finch182
6. AntonSpelec
7. danchez
8. DonPittpen
9. Danny111
10. Neely08
11. Popvodník
12. Nech@
Taky bych si zahrál, trochu se bojím sice toho draftu (přesněji řečeno termínu draftu, abych měl čas), ale zkusím to :good:

Topic sem pročetl celej, ke změnám se určitě nebudu vyjadřovat, nevím o co jde, a k termínu draftu : Jednoznačně budu radši za sobotu než za neděli a jelikož se mluví hlavně o posledním zářijovém víkendu, tak 28.
Víkend předtím máme naplánovanou oslavu na pátek, ještě nevím jestli bych mohl v sobotu k draftu, jestli jo, tak by 21. bylo ještě lepší, ale to bych dal vědět později.
Ešte ma napadlo, že sme minulý rok rozmýšľali, či nezmeníme váhu jednotlivých štatistík. Napr. že za góly by bol 1 bod, za asistencie 0.5, za hity 0.25 a podobne.

A od tohto roku sa dá rozšíriť súpiska na 30 hráčov, čo vy na to? 30 kolový draft. :-D
Sloter píše: AndyF :psst:
Ja ale do toho opravdu nejdu.
Tak jsem ještě pročetl návod a definitivně jdu do toho. A jako termín navrhuji 28.9.2013, alternativou by mohlo být i 21.9.2013.

A ještě jeden dotaz. Dokud nejsem v žádné lize, tak nemůžu nic dělat? Třeba vytvořit si ten Pre-Draft seznam či jak se to jmenuje a psalo se o tom v návodu?

EDIT: Tak už jsem se dostal do jakýsi hlavní nabídky hry aniž bych byl v lize, takže dotaz ruším :jn:

EDIT2 : Omlouvám se za zmatky, ale přecejenom to "Pre-draft Rankings" nikde nevidím ... ? :? Příště už budu prvně hledat a pak psát :-D
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO