Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF Classic League

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

kajo píše:Wanic a este k tvojej otazke: mne sa zda, ze tie secundary stats tam su, len sa tam musis po tej liste prekliknut...ale ruku do ohna za to nedam
jestli tam su tak ok... na druhou stranu když jsem si toho nevšiml já... možná se najde víc manažerů se stejným problémem :hmm:
ved hej, ale on nic take ako presunutie draftu neziadal :neviem: a vlastne nam to moze byt aj jedno, my sme prva liga, druholigisti nech sa dohodnu na akom termine chcu.

edit: ja som ich tam videl, ale nie je to vyriesene idealne.
no ja som tiez doteraz vzdy pocas draftu musel zhladavat statistiky hracov inde..bolo by fajn mat ich tam.
dejf píše:Mně je to jedno. Já ty hráče tahám jak kouzelník králiky z klobouku.
No tobe jdou hlavne rovnou na IR
dedek, pozeram ze to tu dost sledujes..ty sa prihlasit nechces? nech sa starci cepi a popvodnik necitia osameli :clap:
Neco jako KD pres celej rok? Ne dik...
arek píše:no ja som tiez doteraz vzdy pocas draftu musel zhladavat statistiky hracov inde..bolo by fajn mat ich tam.
Ako hovorím, pozriem na to, ale toto asi ovplyvniť neviem. A zdá sa mi, že to tam naozaj niekde zobrazuje.

Ešte k IR: Mne sa nižší počet IR pozdáva, musíš silno uvažovať či hráča dropneš, alebo ho necháš na súpiske zraneného, ak už máš IR obsadené. Plus medzi FA sa takto dostanú zaujímavé mená, ktoré si najšikovnejší manažér môže neskôr uchmatnúť. Teda teoreticky, reálne končia v Poprade, lebo popvodník má na výplatnej páske aj klubových lekárov takže má info skôr ako ostatní smrteľníci. U dejfa to bola minulý rok extrémna situácia. (ktorú určite spôsobil sám, neprimeranou tréningovou záťažou)
AndyF píše:Neco jako KD pres celej rok? Ne dik...
Ako KD je to iba v deň draftu. Potom na to stačí pozrieť každý deň tak na 5 minút, nastaviť hráčov kt „budú hrať“, keď tak niekoho vyhodiť/zobrať z FA. Dá sa to nastaviť aj na viac dní dopredu, takže to ani netreba každý deň sledovať.
AndyF neblbni a pridaj sa. Je to ovela zabavnejsie ako kral draftu :ninja: a nestoji to ani vela sil.

Co sa tyka IR? je mi jedno ci 3 alebo 4.
Chapu, potrebujete korena do 2. ligy..

Ja neumim delat veci napul... Teda umim, ale nechci
cim viac ludi, tym vacsia zabava :yes: A KTL je tiez cely rok a hras ju :dup:
Vsak uz do toho ste me navezli!
arek » Pon Sep 09, 2013 6:02 pm píše:AndyF neblbni a pridaj sa. Je to ovela zabavnejsie ako kral draftu :ninja: a nestoji to ani vela sil.
chceš na sandál?


IR stačia aj 2 :sarcasm:
Skorpion píše:Poradie po 4 sezonach:
Hrubo vyznaceni su prihlaseni do dalsej sezony

:winner1: Lukas33 (68 bodov)
:winner2: Selly (64)
:winner3: popradcan (54)
4. kajo (52)
5. Redy (51)
6. arek (47)
7. cepi (45)
8. Skorpion (44)
9. Anty (32)
10. ThrasherFan (30)
11. petrik (29)
12. Joe S. (24)
13. Senator Palpatine (22)
14. heny (19)
15. dejf; dunim (18)
17. Rono; Norfolk Admirals (17)
19. Nabby24 (15)
20. Steven (13)
21. Wanic; WildCelt; kanter (12)
24. Nabby (11)
25. Bluesman; Kristian* (10)
27. DIDI (9)
28. Cathy; megaton; San Jose Jackals (8)
31. mitch, PainKiller (5)
33. Linden16; BruinsFan (4)
35. Yzy (3)
36. Ohlund (2)
37. The Rev, Kisin (1)

Prve miesto v sezone = 20 bodov, posledne = 1 bod
*nie je user HF
Toto je najaktuálnejší rebríček? Chcem obnoviť ligu a počas toho sa zasielajú pozvánky manažérom z minulej sezóny.

Long Island Sharks bol mischelito44. Nabby24 mal San Jose Jackals a Springfield Icetopes.
Norfolk Admirals bol kisin. Aj Poisonous snakes, ten tím prebral až počas sezóny po niekom inom.
Miestenky do "1. ligy" by podľa toho poradia mali:

1. Lukas33
2. Selly
3. Popradcan
4. kajo
5. Redy
6. arek
7. cepi
8. Skorpion
9. Anty
10. Petrik
11. Joe S.
12. heny
13. dejf
14. dunim
15 Rono
16. Wanic
17. megaton
18. Cathy
19. Linden
20. Ohlund

Dúfam, že k tomu mailu čo máte v hre poznáte heslo, príde vám tam pozvánka, keď to obnovím.

2. liga - aspoň 12 by to chcelo.

1. Sloter
2. Dawe4
3. martin83
4. Eurolanche
5. Finch182
6. AntonSpelec
7. danchez
8. DonPittpen
9. AndyF :psst:
10. Danny111
11. Neely08
12.
13.
14.
...20
Do druhé ligy se už přihlásil danny111.
Tak toto by malo byt definitivne poradie. Snad som to nepomotal, bol v tom dost chaos :)

Poradie po 4 sezonach:
Hrubo vyznaceni su prihlaseni do dalsej sezony

:winner1: Lukas33 (68 bodov)
:winner2: Selly (64)
:winner3: popradcan (54)
4. kajo (52)
5. Redy (51)
6. arek (47)
7. cepi (45)
8. Skorpion (44)
9. Anty (32)
10. ThrasherFan (30)
11. petrik (29)
12. Joe S. (24)
13. Senator Palpatine (22)
14. heny; Nabby24 (19)
16. dejf; dunim, kisin (18)
19. Rono (17)
20. mischelito44 (15)
21. Steven (13)
22. Wanic; WildCelt; kanter (12)
25. Bluesman; Kristian* (10)
27. DIDI (9)
28. Cathy; megaton (8)
30. mitch, PainKiller (5)
32. Linden16; BruinsFan (4)
34. Yzy (3)
35. Ohlund (2)
36. The Rev (1)

Prve miesto v sezone = 20 bodov, posledne = 1 bod
*nie je user HF
IR...4-5-6-7?? to hadam nie
to co sa prihodilo dejfovi, za to si môze sam :sarcasm: ale tak toto sa stane fakt raz za sezonu, to bol extrem, so zraneniami hracov treba pocitat, nasledne sledovat FA roster, popripade ako bude trvat dlzka zraneni a pod.
mat na IR 4 az 6 hracov?! ved to si ich tam môzem rovno zakuklit na celu sezonu
ja som za pocet aky bol v predoslom rocniku, mne to neprekazalo aj ked som mal na IR 4 hracov, no co, pustil som dlhodobo nemocnych k vode a zobral FA ci waiver nahradu
este ako spominal Sloter, ak hlasuje niekto ze z 1.ligy vypadnu 4, tak z tej 2 to maju borci naozaj znacne ulahcene, kedze maju na vyber az do posledneho kola dostatocnu kvalitu, nie ako pri 20tke ked na konci sa tahaju polienka ktore tam zostali

a to pocitam s tym, ze v 2.lige sa najdu GM´s, ktori budu v aktivite supisiek neaktivni (ved kolko to trvalo v 1-lige kym sa to vyselektovalo) a prist o niekoho aktivneho z 1.ligy len preto, ze v tej 2 na to niekto kaslal neviem no
tak mozme dat trebars 2 vypadajucich a 2 postupujucich. Tak ci tak sa do dalsej sezony asi neprihlasia vsetci z prvej ligy (ved zatial kazdy rok niekto ubudol), takze ju doplnia aj dalsie timy z druhej, resp. ti povodne zostupujuci.
kajo píše:len nechapem tomu, ako sa da pripravovat na draft uz teraz pocas kempov to som taky analfabet a robite to viaceri, alebo to je len uchylka par jedincov (s popvodnikom na cele)?
pripravujem sa asi 15 minut pred draftom. Mam tak 10 vybranych hracov, z ktorych nik nezostane, nez sa dostanem na mna rad a potom taham ako ma napadne :D
Wanic píše:však chápat ho můžem ale snad sám nemůže čekat, že se kvůli tomu budou měnit klícová data ligy .. takovejhle důvod by prostě neměl bejt relevantní...

(btw. tenhle příspěvek je jenom názor jednoho z manažerů.. nic proti Sloter.. good luck v lize )
Ja to tak aj beriem. Pohoda, klídek a tabáček. :ciga: Povedal som, že ak sa zhodnete na nedeľu tak sa zariadim podľa toho. Nejdem si nič vydupávať ani nič podobné. Koniec koncov, draft o 10 GM nemôže byť zase tak náročný.

Ku kauze IR - Ja som za jedno miesto, ak viac, tak dve. Minimálne v druhej lige bude stále kvalita aj na FA. Tam by sa možno mohlo znížiť aj z tých 5 moves, pretože tam jednoducho tí kvalitní hráči ostanú. Teda je to len návrh, najlepšie by bolo, keby si aj z tejto ligy púšťali ľudia do diskusie.
Ja sa na draft seriózne pripravujem. Vytlačím si štatistiky z minulej sezóny, urobím kakao, ľahnem do postele a nasleduje podrobná analýza a vytváranie vlastných rebríčkov brankárov, obrancov a útočníkov. :waa: Na druhý deň prečítam na nete nejaké aktuality, aby som zachytil prospekty atď, trochu podľa toho upravím rebríček a nahodím to do yahoo. Väčšinou čerpám z môjho poradia až do predposledného kola. :twisted:



"2. liga" môže mať kľudne iné nastavenia.Hlavne ale potrebuje niekoho, kto tomu bude šéfovať.
Nevím jestli není pozdě,ale pokud ještě někoho hledáte,přidal bych se :o)...
kajo píše:len nechapem tomu, ako sa da pripravovat na draft uz teraz pocas kempov to som taky analfabet a robite to viaceri, alebo to je len uchylka par jedincov (s popvodnikom na cele)?
neviem ci som v tomto smere uchylny, ale pripravujem sa s dost velkym predstihom, aby som sa potom pocas draftu nemusel prilis stresovat :waa: viem zhruba co chcem brat, ci zacnem D,F,G, ci riesim ten, ci onen post, no a hracsky zoznam uz mam pred draftom de facto pripraveny, potom je to uz o tom napäti, koho poslem do **** ze mi na poslednu chvilu cmajzol hraca :bitka3:
som naozaj veelmi zvedavy, ake draftove poradie sa mi ujde, posledne 3 sezony to bolo stale okolo toho 15 az 20 miesta
2963 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS