Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

Yahoo Fantasy - 4.ročník - PO

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Viem, ze novy rocnik NHL este nezacal, ale vsetci urcite verime, ze do decembra sa cely kolotoc rozbehne. Navrhujem zacat zistovat zaujem o dalsi (stvrty) rocnik ligy. Asi by bolo dobre, keby si to znovu zobral pod patronat Lukas (ak bude mat zaujem), pretoze doteraz to slapalo dobre a uz sa v tom vyzna :)

Moj nazor je, ze by sa mal najskor zaujem zistovat medzi "stalicami" (kto ma viac ucasti, postupuje na prihlasovacom rebricku vyssie - v pripade extremneho zaujmu :D ) a potom priberat novych hracov. Najdite sa tam a napiste, kto mate zaujem.

2009
SF PartyCrashers
Cleveland Lions
Fort Worth Guardians
Boston Bears
Winnipeg Knights
Long Island Sharks
Alberta Oilers
Providence Thrashers
Hviezdy Severu
Springfield Icetopes
Louisville Regulars
Hamilton Blackhawks

2010
SF PartyCrashers
Denver Blizzard
Poprad Blackhawks®
Philadelphia Lions
Winnipeg Knights
Chicago Destroyers
Boston Bears
Chicago Villans
Boston Gladiators
Boston Grizzlies
Trencin De Luxe
Anchorage Eagles
San Jose Jackals
Alberta Oilers
Augusta Thrashers
Calgary Ubercool
Boston Stars
Phoenix Coyotes
Fort Worth Guardians
Poisonous snakes

2011
Poprad Blackhawks®
Big Bad Bruins
Denver Blizzard
Norfolk Admirals
Winnipeg Knights
Philadelphia Lions
Anchorage Eagles
Alberta Oilers
Colorado Dragons
Atlanta Thrashers
Chicago Destroyers
Arizona Coyotes
Harcov Drunks
SF PartyCrashers
Quebec Flyers
Tampa Bay Predators
Boston Bears
Megaton fF3
Fort Worth Guardians
Rev's team

2012 - Tucnym oficialne prihlasene timy. poradie sa zacne riesit, az ked to bude potrebne
Skorpion (Boston Bears)
petrik (Anchorage Eagles)
dejf (Horcov Drunks)
Popradcan (Poprad Blackhawks)
Lukas33 (Winnipeg Knights)
Redy (Denver Blizzard)
arek (Alberta Oiler)
Ohlund
pitak
Linden16
Heny
prihlasujem sa:
Skorpion (3x ucast) - Boston Bears
Nechtěl to cepi řešit pomocí pozvánek, aby se dostalo doopravdy jen na ty, co to chtějí hrát a neodstoupí v polovině sezony?

EDIT: Doufám, že všichni počítají s tím, že Popvodník hrát nesmí :!:
jestli teda budete brat i novacky, tak ybch se rad prihlasil. Jsem tu realitvne novy a nikdo se za me nemuze zarucit, ze bych dohral az do konce, tak mi budete asi muset verit /ikdyz muzu vlastne ukazat, jak aktivni jsem ve fotbalove fantasy.../

Tak pro pripad, ze bude misto tak - Pitak - Edmonton Oil Barons
dejf píše:Nechtěl to cepi řešit pomocí pozvánek, aby se dostalo doopravdy jen na ty, co to chtějí hrát a neodstoupí v polovině sezony?

EDIT: Doufám, že všichni počítají s tím, že Popvodník hrát nesmí :!:
neviem, ako to chcel cepi riesit ani o com je "pozvankovy system". Myslim, ze za 3 roky sa vykrystalizovala dost silna skupina ludi, ktori to maju zaujem naozaj ferovo odohrat, takze by nemal byt problem s kadejakymi spekulantmi.

Mozeme zvazit aj ine systemi. Zatial je casu dost :D
Zatial neni co riesit...a podla mna ani nebude treba tuto sezonu :-(

So mnou ani nepocitajte tuto sezonu,nie su training camps,ako by som mohol vediet ,kto sa dostane do A-cka,kto je este zraneny atd..bez campu je to v perdeli..takze az na druhu sezonu,milujem tuto sutaz,ale nenavidim zacinat od polovice,milujem to od A po Zet...inac to nema zmysel...Takze see ya next season :ahoj:

F**k NHL
dejf píše:aby se dostalo doopravdy jen na ty, co to chtějí hrát a neodstoupí v polovině sezony?
:hanba:
Ked nebude vela ludí okrem dejfa proti, tak šiel by som do toho aj ja :jn: .
Anchorage Eagles by sa radi zucastnili aj do tretice
ved niekto musi byt aj prvy.... :D
Popradcan píše:Zatial neni co riesit...a podla mna ani nebude treba tuto sezonu :-(

So mnou ani nepocitajte tuto sezonu,nie su training camps,ako by som mohol vediet ,kto sa dostane do A-cka,kto je este zraneny atd..bez campu je to v perdeli..takze az na druhu sezonu,milujem tuto sutaz,ale nenavidim zacinat od polovice,milujem to od A po Zet...inac to nema zmysel...Takze see ya next season :ahoj:

F**k NHL
Kecy, kecy, kecy.
Akorát si dostal strach, že bych ti dal 16:0 a ztratil bys tady uměle vytvořenou auru odborníka na NHL.
Ak by bolo miesto, rád by som sa pridal. Dík.
Hlasim se (Dever Blizzard), jeden cenny kov mi totiz jeste ve sbirce chybi. :frajer2: Pokud se tedy nezacne az nekdy leden/unor.
dejf píše:
Popradcan píše:Zatial neni co riesit...a podla mna ani nebude treba tuto sezonu :-(

So mnou ani nepocitajte tuto sezonu,nie su training camps,ako by som mohol vediet ,kto sa dostane do A-cka,kto je este zraneny atd..bez campu je to v perdeli..takze az na druhu sezonu,milujem tuto sutaz,ale nenavidim zacinat od polovice,milujem to od A po Zet...inac to nema zmysel...Takze see ya next season :ahoj:

F**k NHL
Kecy, kecy, kecy.
Akorát si dostal strach, že bych ti dal 16:0 a ztratil bys tady uměle vytvořenou auru odborníka na NHL.
Ok ja som tiez in...Dejf ma presvedcil za co som mu nesmierne vdacny..


Ratajte aj so mnou.. :klobuk:
Ligu stačí obnoviť, účastníkom z minulej sezóny môžem poslať pozvánku, takže sa nemusia zase registrovať ani nič podobné. Nejaké miesto pre nováčikov sa nájde. Aj keď ak budú mať záujem všetci veteráni, veľa ich nebude.

Vtipné je, že termíny na live draft sú iba do 18.10., čo je trochu od veci pri súčasnej situácii. Snáď sa to ešte nejako upraví.
Já bych se také rád připojil, nicméně jsem v tom totální bažant – nemám ani registrovaný účet na yahoo. :pivo_uslo:
mal som v plane zriesit akysi prihlasovaci pozvankovy blok, ale asi nebude treba
v podstate mi islo o to, o co som tvrdo a nekompromisne :D bojoval minulu sezonu, ked ma vytacali poniektori jedinci, ktori tu hru nebrali natolko vazne, ako prevazna väcsina GM´s, cim si sami pod segou podpilili yahoo konarik :giggle: to, ze neboli prilis aktivni v yahoo topicu, na tom az tak nezalezi, no to, ze mali castokrat na salame editovanie svojich supisiek, to im v podstate vystavilo stopku do dalsich rocnikov a dalo prilezitost napr. novacikom, ktori sa snad chopia svojej sance, lebo dalsia uz prist nemusi :P
v poslednych rocnikoch mame uz v podstate prijemne starosti s tym, ze sa nam ta 20 clenna supiska zaplni expresnou rychlostou, takze s ucastou GM´s problem nevidim, prednost by samozrejme mala dostat osvedcena partia, doplnena o nejaku novu krv, osobne vyzdvihujem GM´s, ktori su aktivni tak v ramci svojich supisiek, ako aj v samotnom topicu, hecovacky, hodnotenie svojich vykonov atd.
samozrejme, s minulorocnym finalistom - :cepi: môzete pocitat, oficialne sa zatial nehlasim, pokial sa nedozvieme, kedy sa NHL rozbehne, neriesim to a pre mna je to tym padom uzavreta zalezitost; ak sa nam sutaz rozbehne a snim aj tato nasa zabavka, vytvorim o tom samostatne subforum, ktore bude doplnene aj o topic komisia
Lukas33 píše:Ligu stačí obnoviť, účastníkom z minulej sezóny môžem poslať pozvánku, takže sa nemusia zase registrovať ani nič podobné. Nejaké miesto pre nováčikov sa nájde. Aj keď ak budú mať záujem všetci veteráni, veľa ich nebude.

Vtipné je, že termíny na live draft sú iba do 18.10., čo je trochu od veci pri súčasnej situácii. Snáď sa to ešte nejako upraví.
a co nam brani urobit ten draft uz teraz?
bez ohladu na to kedy a ci vobec sa NHL zacne?

ved supisky timov su jasne, pocas lockoutu sa s nimi nic diat nebude, nove zmluvy sa podpisovat nebudu, vymeny su zakazane... sucasny stav je rovnaky ako bude aj na zaciatku sezony, nech uz to bude kedykolvek... :neviem:
cepi píše:(se mnou) môzete pocitat, oficialne sa zatial nehlasim, pokial sa nedozvieme, kedy sa NHL rozbehne, neriesim to a pre mna je to tym padom uzavreta zalezitost
mam to úplně stejně... :good:
alberta oilers bude taktiez pokracovat :cinka:
Já bych případným zájemcům, ať už nováčkům nebo veteránům, rád připomněl, že se hraje jen o druhé místo.
Harcov Drunks in the house. :ciga:
petrik píše:ved supisky timov su jasne, pocas lockoutu sa s nimi nic diat nebude, nove zmluvy sa podpisovat nebudu, vymeny su zakazane... sucasny stav je rovnaky ako bude aj na zaciatku sezony, nech uz to bude kedykolvek... :neviem:
Úplne ideálne to ale tiež nie je. Ide skôr o to, že máš hráčov hrajúcich kade tade, takže ak sa liga začne dajme tomu v decembri, môže sa ti polovica vrátiť zranená. No dobre, preháňam. :D

EDIT: Tak pozerám že Yahoo už zareagovalo a budú sa pridávať aj ďalšie termíny na draft.

Rozposlal som pozvánky, zatiaľ iba ľudom čo sa tu ozvali a hrali aj minulé ročníky. Ako pozerám na zoznam, takých 5 miest treba podržať pre aktívnych manažérov kt. sa zatiaľ neozvali v topicu. Nováčikovia musia ešte chvíľu vydržať, ale nejaké to miesto sa im drží.
zleteli orly z Tatry
tiahnu na yahoo ligu
ostatni jak sa patri
uhraju borovu figu

som tam... :ciga:
Kto hral minulý rok a nedostal pozvánku, pošlite mi v PMke yahoo mail, kam ju mám poslať. Nejako to :antry: vylepšili :antry: a kto ma nastavené nezobrazovanie mailu, nejde mu polať pozvánka aj keď tím zostal (bez GM). :slap:
dejf píše:Já bych případným zájemcům, ať už nováčkům nebo veteránům, rád připomněl, že se hraje jen o druhé místo.
Harcov Drunks in the house. :ciga:
Tak urcite,aj poslednu sezonu tento team patril k top1.
Popradcan zacal versovat. Znamena to, ze NHL sa rozbehne kazdu chvilu :D
Popradcan píše:
dejf píše:Já bych případným zájemcům, ať už nováčkům nebo veteránům, rád připomněl, že se hraje jen o druhé místo.
Harcov Drunks in the house. :ciga:
Tak urcite,aj poslednu sezonu tento team patril k top1.
Tak určitě, jak říkám, z boje o titul ho vyřadil akorát vysoký počet zranění našich opor a podvodné rozlosování ligy, kvůli kterému jsem musel nastoupit dvakrát proti týmu, jehož vedení si nezadá s Chicagskou mafií.
768 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS