Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF YAHOO FANTASY LEAGUE - 3.rocnik

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Kelly, Johansson, ci Sturm k mani, v podstate sa mi jedna o to, ze mam 3 hracikov z jedneho klubu v time (3-WAS / 3-BOS) tak v ramci klubovej pestrosti by to chcelo nejaku tu zmenu
boj o PO balim, vsetky moje lamy su k dispozicii, posielajte ponuky (v pripade viacerych ponuk na jedneho hraca vyberiem podla vlastneho cedomia a svedomia tu najlepsiu ;) )
skorpi - obavam sa ze trejd hamrlik - chara by nam asi neschvalili :D
prihod nieco :P
petrik píše:skorpi - obavam sa ze trejd hamrlik - chara by nam asi neschvalili :D
Takéto ponuky sú predsa mojou špecialitou. :lol:

Množia sa protesty, vlastne sú iba 2 :D , na trejdy medzi Phoenixom a Popradom.
Momentálne prebiehajú 2, Neal - Wisniewski a Eliáš + Dubnyk za Quicka.
Okrem toho ešte trejd medzi Trenčínom a Bostonom(skorpiho), Wislon - Colaiacovo.
petrik píše:skorpi - obavam sa ze trejd hamrlik - chara by nam asi neschvalili :D
prihod nieco :P
Statisticky pomerne vyrovnany trejd, nevidim dovod na protesty:
G____A____P___+/-___PPP_SHP_GWG_SOG_FW__HIT___BLK
4____26___30____2___14___0___0___104___0___54___148
11___21___32___21___12___2___0___218___0___128___92

Vyska a vaha sa tu neberu do uvahy :) . Potvrd to a nespekuluj :D Pripadne posli counter offer, ale nemam velku volu obetovat viac. Hamrlik je dobry bloker, ktory mi v tomto smere prinasa cenne body.
ako som pisal aj na yahoo - pockam 2-3 dni a potom prijmem najlespie ponuky ;)
divne, ze si to zabalil, este sancu mas... :ja_neviem:
pssst skorpion este ho prehovoris :D
a myslim ze ten chara za hamrlika by nepresiel
petrik píše:ako som pisal aj na yahoo - pockam 2-3 dni a potom prijmem najlespie ponuky ;)
Poslal som ti nejaké ponuky cez PM. Musíš mať veľa ponúk na stole, lebo cez Yahoo už nejdú posielať. :D
petrik, Charu aj tak nikto nebude chciet. Nerob doleziteho a posli mi ho :D
Lukas33 píše:
petrik píše:ako som pisal aj na yahoo - pockam 2-3 dni a potom prijmem najlespie ponuky ;)
Poslal som ti nejaké ponuky cez PM. Musíš mať veľa ponúk na stole, lebo cez Yahoo už nejdú posielať. :D
coze? to je nejaky obmedzeny pocet ponuk ktore mozem mat "na stiole" ?
:thumbsdown: to je zleee, to mi celu radost pokazi...

takze tu "drazbu" budeme musiet premiestnit sem :P
piste ktoma o koho zaujem a koho ponuka ako protihodnotu
Helm :arrow: (hviezda HF fantasy) Nodl :?:
Zuri kruty boj o 8. postupove miesto do play-off medzi De Luxe, Bears a Grizzlies :box:
to ja by som rad skoncil treti...myslim ze mam slabsich superou ako Philadelphia a tiez Villans tak snad to dam..inak zaujimave je ze vsetky chicaga su v prvej petke
Skorpion píše:Zuri kruty boj o 8. postupove miesto do play-off medzi De Luxe, Bears a Grizzlies :box:
veru veru :cinka: zaknihoval som dôlezite vitazstvo, aj ked tie brank. stats zamrzeli, mohlo to byt este jednoznacnejsie...v podstate 2x v rade mi unikli brank stats, ale verim, ze sa to zlepsi, takze v tomto nemenime nic, ale rozposlal som uz nejake ponuky tak omrknite, dead line klope na dvere
najblizsi tydzen proti PartyCrashers drziaci 7 flek....
petrik píše:takze tu "drazbu" budeme musiet premiestnit sem :P
piste ktoma o koho zaujem a koho ponuka ako protihodnotu
zaujameva Hossa, Heatley, Kunitz / k mani Semin, Dumont, Sturm.....v podstate by slo o taky balicek za 1 hraca odo mna 1+1 no nekup to :lol2: pripadne omrkni moju zostavu a uvidis sam
najblizsi tydzen proti PartyCrashers drziaci 7 flek....

Ted jsem dostal poradnou naloz tak se to uz doufam nebude opakovat :D Kolik jse vlastne jeste kol do konce zakladni casti?
Selly8 píše:Kolik jse vlastne jeste kol do konce zakladni casti?
Ešte 2.
Skorpion píše:Zuri kruty boj o 8. postupove miesto do play-off medzi De Luxe, Bears a Grizzlies :box:
Gladiators (12.) sa este nevdzavaju :frajer2: :box:
zajtra vecer snad vyhodnotim vase ponuky na moje lamy, takze dovtedy mate cas posielat ponuky
Mark píše:Gladiators (12.) sa este nevdzavaju :frajer2: :box:
a 11 petrik uz rozpredava tim :rofl:

Selly :box:
Ja by som mohol trejdnut jedneho brankara,kto potrebuje ??? :hmm:
petrik píše:zajtra vecer snad vyhodnotim vase ponuky na moje lamy, takze dovtedy mate cas posielat ponuky
There was a problem
Anchorage Eagles has the max pending trades allowed. (Error #183)

:lol2: a tetkom :ja_neviem: preposlem v pm, len ak sa to na yahoo neobjavi tak co z toho....jedine ak budes s ponukou suhlasit a preposles ju spät :)
petrik píše:zajtra vecer snad vyhodnotim vase ponuky na moje lamy, takze dovtedy mate cas posielat ponuky
Ja chcem Miko Koivu :modlenie: daj mi ponuku PLEASE!!!! vyber si nieco.
posielajte ponuky sem - ci uz v PM alebo ako post v tejto teme... tie ktore vyberiem potom poslem naspat ;)
ALE ZIADNE ZE VYBER SI SAM :!: POSIELAJTE KONKRETNE PONUKY KTO ZA KOHO ;)

a k tomu ze som to uz zabalil - neverim ze za 2 kola by sa dali preskocit 3 teamy a zmazat na vsetky cca 15-17 bodovy naskok. zvlast s mojou marodkou :P
2298 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG