Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF YAHOO FANTASY LEAGUE - 3.rocnik

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

fiiha 1 flek za PO to tu este nebolo :) riesim svoje naj postavenie od uvodu rocnika :cinka: rozbiehal som sa viac ako pomaly, no uz to vyzera podstatne prijatelnejsie, areka mam uspesne za sebou, na rad prichadza favorizovany kajo :box: snad zabojujem nielen v tomto supereni, ale aj v boji o premierove PO :wave:
gratulujem cepi :thumbsup: ja hram teraz s trencinom, ktory je na 8. priecke, takze je to klucovy zapas aj pre tvoj tim...drz mi palce :smile03:

moj tim je uz bez sance a tuto sezonu len dokorculujem :-( hlavnu pricinu neuspechu vidim v zlych draftoch. Ako jednotku som si vybral Brodeura, ktory ma rok predtym dostal do playoff, tento rok mu ale vobec nevysiel :thumbsdown: a v brankarskych stats som jeden z najhorsich. Marleau a Derek Roy mali byt moji top centri, Roy sa zranil a Marleau hral prvu polku sezony katastrofalne.
ocakaval som sice vitazstvo, ale drzal si sa docela statocne :) skoda tych 2 brank.stats pri nich ti ti dvaja museli akurat zachytat :beee: :D Marty by uz mal byt fit, urcite dostane prilezitost, tak snad kristiana potrapis este viac :) ale v prvom rade, musim zabrat proti kajcovi :cinka:
No cepi, Lions maju (az na brankarov :hroza: )formu, budes mat co robit :box:
som si toho vedomy, idem do tohto duelu poskromne a beriem aj nie moc vyraznu prehru :angel:
Kto vymeni brankara alebo lave kridlo :?: Ponukam Hejdu, D (2+11, -4, 107 HT, 110 BLK), Emingera, D (1+3, -9, 107 HT, 89 BLK), Kobasewa, RW (9+4, -1, 52 SOG, 23 HIT, 16 BLK), Pahlsson, C (5+8, -6, 78 SOG, 481 FW, 114 HIT, 32 BLK)
Moji hráči tiež nejako vypadli z formy. Svojho času som bol dlhodobo okolo 2-4 miesta a zrazu som na 7. Beda vám ak nepostúpim do PO. :D
ponukam na vymenu niekho z hracou Turco Mason Cooke Adams Hall Oduya Madden Hecht Halpern
Cooka by som bral...co by si zanho chcel?
Prebieha trejd medzi Albertou a Trenčínom.
Marleau+Pronger :arrow: Weiss+Bolland+Ian White
Lukas33 píše:Prebieha trejd medzi Albertou a Trenčínom.
Marleau+Pronger :arrow: Weiss+Bolland+Ian White
no hura..s kikom sme si dali navzajom uz X ponuk na trejd a tato ponuka konecne klapla :serus: obetoval som mojich top hracov, ale mojmu timu sa nedari, potrebujem ozivenie a tamti traja borci stoja za to :)
inak mam momentalne 5 DTD a 2 IR :hroza:
:!: 10.3. je deadline na vymeny :!:
arek píše:
Lukas33 píše:Prebieha trejd medzi Albertou a Trenčínom.
Marleau+Pronger :arrow: Weiss+Bolland+Ian White
no hura..s kikom sme si dali navzajom uz X ponuk na trejd a tato ponuka konecne klapla :serus: obetoval som mojich top hracov, ale mojmu timu sa nedari, potrebujem ozivenie a tamti traja borci stoja za to :)
inak mam momentalne 5 DTD a 2 IR :hroza:
ja mam tiez pekny lazaret (okrem ineho 2 z 3 brankarov :hroza: ) a tak aj tie moje vysledky vyzeraju :thumbsdown: kedze ani ti co zostali zdravi nic moc nepredvadzaju, s PO sa asi mozem rozlucit :P
Kto sa luci s PO a ma nejakeho slusneho brankara, mohli by sme sa dohodnut. Potrebujem nejaku slusnu trojku k dvojici Thomas/Miller. Sice mam Bishopa, ale... :hmm:
Ja sa tiez pripajam ,potrebujem kvalitnu trojku IHNED :!:
Turco Mason?
Potom pri výmenách medzi tímami z chvosta tabuľky a tímami postupujúcimi do PO poprosím rozumné, vyrovnané trejdy. Prípadné blbosti sa budú riešiť. :stop: :-D
Lukas33 píše:Potom pri výmenách medzi tímami z chvosta tabuľky a tímami postupujúcimi do PO poprosím rozumné, vyrovnané trejdy. Prípadné blbosti sa budú riešiť. :stop: :-D
Asi tak, ocividne vypredaje budem protestovat.
Mne sa môžete tiež ozvať. Vymením hráčov, niekto chce brankára do Play Off, tak taký Howard..
Mám tu 2 námietky na trejd J. Johnson - Samuelsson. Aspoň sa mi zdá, že sú tam títo dvaja, JJ určite. Štrajkuje mi net, nechce znovu načítať Yahoo...

A preto by som bol rád, keby sa vyjadrilo viacero hráčov. Pošlite PM, alebo cez yahoo alebo napíšte sem.
Ja to napisem rovno tu...proti tejto nemam nic, ale proti tej Hudler+Green :arrow: Zetterberg uz ano. Pretoze Green je zraneny (mal by chybat niekolko tyzdnov este) a navyse yzy musel dropnut Stralmana to vychadza skor na trade Hudler :arrow: Zetterberg + Stralman. Tato by nemala prejst :ee:
Johnson - Samuelsson podla mna moze byt, ved ich deli v ranku iba 34 bodov a v kanadskom bodovani su na tom podobne. Pomerne vyrovnana vymena.
Green+Hudler - Zetterberg :hmm: tazko povedat, zalezi od dlzky zranenia greena. Ma uvedene, ze bude chybat najmenej tyzden. Takze ak by sa vratil trebars po tyzdni a pol, tak by ta vymena mohla prejst. Ale ak to budu trebars 3-4 tyzdne, tak ee.
kajo píše:Ja to napisem rovno tu...proti tejto nemam nic, ale proti tej Hudler+Green :arrow: Zetterberg uz ano. Pretoze Green je zraneny (mal by chybat niekolko tyzdnov este) a navyse yzy musel dropnut Stralmana to vychadza skor na trade Hudler :arrow: Zetterberg + Stralman. Tato by nemala prejst :ee:
Vidim to podobne, ale jak podotkl arek kdyby se Green do tydne uzdravil tak no problem. Ja bych taky potreboval posilit, kvalitni golman by se hodil a nekdo do obrany taky, ale asi na to prdim. Pokud mi nekdo nejaky trade nabidne, muzeme o tom podebatovat, ale sam o sobe tymy ze spodku tabulky oslovovat nebudu.
proti trejdu s Hudlerom podavam protest
Trejd Hudler+Green za Zetterberga bol zrušený. Väčšine prekážalo Greenovo zranenie.
Trejd Samulsson - Johnson pravdepodobne prejde. Objavili sa iba 2 protesty, ak ich nebude aspoň 5 tak dnes večer ho schválim.

Myslím, že na zastavenie trejdu je ideálnych tak 7 protestov. 3-4 manažéri sú neaktívny, dvojica medzi ktorými trejd beží protestovať nebude, takže je to polovica hlasov zvyšných manažérov. Ak bude 5 protestov, budem pre istotu otravovať, ehm teda kontaktovať všetkých manažérov cez PM. Mohlo by sa stať , že počas tej 2 dňovej čakacej lehoty by si ten trejd nevšimli.
2298 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO