Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF YAHOO FANTASY LEAGUE - 3.rocnik

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

kajo píše:Vymenim RW (Briere, Perry, Giroux, Parenteau, Eberle ci Nodl) za LW. Tych mam v time len dvoch.. :eek2:
Vyber si niečo u mňa, ja mám dosť LW. Navrhujem Stillman :arrow: Perry. :D Pre istotu radšej pošli ponuku ty, ak niekoho chceš.

EDIT: Práve pozerám štatistiky v našej lige (nájdete pod league - team stats) a v +/- mám úžasných -62. :hroza: Najhoršie v lige, naopak Anchorage má + 91. Zaujímavé na tom je, že moji hráči sú na 1. mieste v celkovom počte získaných kanadských bodov.
No Lukas, s tebou sa vzdy tazko obchodovalo :D ...ale pozriem, koho tam mas.

Inak s tymi statistikami to je zaujimave, nevedel som o tom. V kazdej kategorii sa drzim hore (ci u hracov v poli, ci pri brankaroch) :frajer2: ..az na hity (potreboval by som Clutterbucka :angel: )
Obcas sa na tie stats mrknem. V brankarskych som rozhodne najhorsi :hroza: . Angazoval som preto Budaja a Dubnyka, snad to trochu vylepsia, hoci to je na ukor produktivity :sad2: . Prvenstvo drzim aspon v blokovanych strelach :) Vsetko ostatne je ("zlaty"-nepostupovy) stred.
potrebujes hity? co tak Nichol?
Takych ako Nichol je na waiveri X, zanho ti ozaj nemam co ponuknut. A ani ho nechcem :D
kedze vsetky pokusy boli marne tak mas tam bid ktory si chcel..sak co je to len hra
Aj vam, ci to len mne nezaratalo statistiky za posledny hraci den? A veselo to hodilo do tabulky... :twisted:
kajo píše:Aj vam, ci to len mne nezaratalo statistiky za posledny hraci den? A veselo to hodilo do tabulky... :twisted:
mne to urobilo tiez pred par tyzdnami. Ale potom sa to napravilo.
Tak uz sa to napravilo aj mne :thumbsup:
ja to uz môzem definitivne zabalit:

Smith - IR
Horcoff - IR
Semin - IR
Fedotenko - IR
Sturm - IR
Pacioretty - IR
Cleary - IR
M.Bergeron - IR
No cepi s timhle se toho opravdu moc nahrat neda. Jsem si myslel ze mam velkou marodku, ale na tu tvoji se nechytam :D
co hovorite na vymenu Elias Turco?
Chicago Villans mi slohli Nabokova z vaiweru :x :x :x Tri dni ho tam drzim a par hodin pred koncom on pridem :evil: Uz viem, ako musi nadavat GM Bluesmanov. Je to fakt debilne pravidlo :bitka3:
a preco nadavas? mal by si byt rad ved Nabokov zrejme do NHL nepojde
Mat nic, alebo Dubnyka (mal dostat padaka), to je v podstate jedno. A sanca, ze si Nabokov zachyta zije.
Skorpion píše:Chicago Villans mi slohli Nabokova z vaiweru :x :x :x Tri dni ho tam drzim a par hodin pred koncom on pridem :evil: Uz viem, ako musi nadavat GM Bluesmanov. Je to fakt debilne pravidlo :bitka3:
ja som ziskal nabokova? :rofl: ze ja o tom viem az teraz :lol:
Dufam, ze tuto sezonu uz nenastupi :ciga: :-D
sakra, moj najproduktivnejsi obranca, Edler, je dlhodobo mimo (mozno az do konca sezony) :-(
Pre brankára chtivých GM mám skvelú správu: mám jedného voľného na trejd. A teraz tá horšia správa, je to Koskinen z Isles.
Lukas33 píše:Pre brankára chtivých GM mám skvelú správu: mám jedného voľného na trejd. A teraz tá horšia správa, je to Koskinen z Isles.
Mam este jednu horsiu spravu od tvojej horsej,Koskinen je na farme :-P
:lol2: Vtedy ešte nebol. Škoda, dúfal som, že ho niekomu šikovne trejdnem. :D
Lukas33 píše::lol2: Vtedy ešte nebol. Škoda, dúfal som, že ho niekomu šikovne trejdnem. :D
Este je tam Lawson :roll:

Som myslel,ze niekto zoberie Dubnyka,ale kazdy mal asi strach :sarcasm:
Dubnika som mal asi polovicu sezony, ale poslal som ho prec riskantnou vymenou za Emeryho. Zatial to nevychadza :) Okrem toho, Anderson a Budaj maju "skvele" statistiky: 9.76 - .733, resp. 8.47 - .722. :hroza:
Giguerre sa opat zranil :hroza: mojou jednotkou sa stava Garon :giggle:
Ja snad trham rekordy, -29 v tabulce +/- se jen tak nevidi :hehe: Hned 4 hraci maji -5, joo kdyz se dari, tak se dari
2298 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS