Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF YAHOO FANTASY LEAGUE - 3.rocnik

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

Beží celkom zaujímavý trejd medzi Anchorage a Fort Worth. Spezza + Klesla :arrow: Steen + Jovanovski. Nejaké námietky?
Zhanam kvalitneho brankara s pravidelnymi startmi. Vsetci hraci su vymenitelny, okrem Malkina.
jedine ked Masona
Mason mi moju situaciu prilis neriesi :sad2: . Ale budem si pamatat keby nebolo nic lepsie :)
Skorpion píše:Zhanam kvalitneho brankara s pravidelnymi startmi.
Aj ja potrebujem takeho brankara :yes: z mojich hracov nie su na predaj len St. Louis a Kopitar
Mark píše:
Skorpion píše:Zhanam kvalitneho brankara s pravidelnymi startmi.
Aj ja potrebujem takeho brankara :yes: z mojich hracov nie su na predaj len St. Louis a Kopitar
Tak vela stastia. Vsetci drzia brankarov ako klieste :) Ja som sa nakoniec musel uspokojit s back-up goalie Budajom. Ale aspon mam dvojku Anderson - Budaj, cize iste starty. Musim nahanat body na kvantitativnych statistikach, kvalitativne su dost biedne. Pce na brankarov sli volby 2 a 3 a jeden nechyta vobec a druhy take velke hnede...
TT1905 zbiera IR hracov, alebo sa na to definitivne vykaslal?
Skorpion píše:Tak vela stastia. Vsetci drzia brankarov ako klieste :) Ja som sa nakoniec musel uspokojit s back-up goalie Budajom. Ale aspon mam dvojku Anderson - Budaj, cize iste starty. Musim nahanat body na kvantitativnych statistikach, kvalitativne su dost biedne. Pce na brankarov sli volby 2 a 3 a jeden nechyta vobec a druhy take velke hnede...
Ja sa musim uspokojit so Giguerreom, ktory je mojou jednotkou, ale momentalne je zraneny :(... Obcas chytaju aj Dubnyk, Garon a Lindback. Posledni dvaja (obaja dvojky vo svojich timoch) ma drzia nad vodou a vychytali spolu pat shutoutot :good: (Garon tri, Lindback dva)...

Okrem tychto styroch golmanov som "vlastnil" aj dalsich siestich - Lalime, Lehner, Lawson, Desjardins, Deslauriers a Gerber :lol3:
Skorpion píše:TT1905 zbiera IR hracov, alebo sa na to definitivne vykaslal?
ten na to bohuzial kasle uz od zaciatku a viaceri to vyuzili nejakym dobrym trejdom s TTm. :thumbsdown:
TT1905 píše:Mě je to fuk, pro mě za mě ten trejd taky zrušte když se vám nelíbí :lol2: Stejnak to nehraju a je mi to putna :lol2:
Aspon si mohol ponuknut tim niekomu inemu. Mozno by sa daky masochista nasiel, ked uz si ho skoro cely rozpredal... :bac:
tak okrem Masona by som mozno bol ochotny pustit aj Rolosona ale to by musela byt fakt dobre ponuka lebo chyta skoro ako Vokoun
rozmyslam nad nejaky vecsimi zmenami ponukam hracou: Shultz Pomnville Doan Hecht Madden Nichol Elias Adams Alberts Sarich
Skorpion píše:TT1905 zbiera IR hracov, alebo sa na to definitivne vykaslal?
Ten Spezza ešte nebol IR keď sa na tom trejde dohodli.
Lukas33 píše:
Skorpion píše:TT1905 zbiera IR hracov, alebo sa na to definitivne vykaslal?
Ten Spezza ešte nebol IR keď sa na tom trejde dohodli.
Nemal pri mene IR, ale tim uz potvrdil jeho zranenie a minimalne niekolko tyzdnovu absenciu. Ale to len ako dodatok.. Mne nejde o ten trejd, nepodal som proti nemu ani protest. Pokial to nie je uplne nevyvazeny trejd, tak mi to je jedno, nech sa hraci menia. Skor mi ide o pristup TT1905.

Pokial na to TT1905 kasle, navrhujem gentlemensku dohodu a nevymienat s nim hracov.
len ci to nieje nespravodlive voci tym ktory s nim nestihli menit...lebo ja by som bol za takuto dohodu
Já nevím co se vám nelíbí pánové. Pokud někteří měli dostatek inteligence na to aby využili toho že to nebudu hrát, navíc šlo o trejdy které prošly bez stížností, tak teď nemusíte brečet že vy jste to nestihli a snažit se o nějakou dohodu. :ja_neviem:

Já jsem neudělal žádnej trejd kterej by byl výrazně mimo fér hranice. Dejme tomu že byly nevýhodné pro mě, ale ne na tolik aby nebyly uskutečnitelné. :eek2:
stihli-nestihli, fer-nefer, to nech si kazdy ulozi sam. Dal som iba navrh. Len som tym chcel povedat, ze pre mna Fort Worth Guardians prestali existovat po vsetkych strankach - vratane trejdov.
Pro mě v den kdy jsem se dozvěděl že nestíhám draft :-)
Ak máte nejakého hráča ktorému sa nedarí a chcete sa ho zbaviť ozvite sa. V ponuke sú Yip, Porter, Stillman, asi aj Kubina, Kovalev a Arnott.
moj zoznam najdes vyssie ...najvecsie meno - Elias
Ponukam Meszarosa, Myera a Boylea... za RW a G
pekny match kajo :good:
Pravda petrik, ale ti moji brankari mohli mat o tie dve stotinky percentualnej uspesonsti naviac. Tak by to bolo krajsie :) :-P
Uz minule 2 tydny jsem mel slusnou marodku, ale co se ted u me deje :? 3 hraci IR, 3 DTD a delZotto na farme. Jesteze ten Bryzgalov uz chyta...

Celkem by se mi hodil obrance, nejvetsi pretlak mam asi na pravem kridle.
Vymenim RW (Briere, Perry, Giroux, Parenteau, Eberle ci Nodl) za LW. Tych mam v time len dvoch.. :eek2:
2298 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS