Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

HF YAHOO FANTASY LEAGUE - 3.rocnik

Povzbudzuj svoj tím a hecuj sa s ostatnými.

petrik, vdaka :serus: . Dal si mi aspon nadej :D
My z Chicaga sa radi drzime pri sebe :serus: :giggle:
Obrázek
aj my z alberty :lol2:

skorpion no co vravis na Eavesa? Vsimol som si, ze dal dva goly :x
Ale my mame rovnake vsetky statistiky co je po zapase cislo 10 troska neuveritelne :shock: :D
S Eavesom zatial spokojnost :) To vies, v lepsom time sa lepsie hra :D :wink:

Akurat ma stve, ze ma preskocili dake labute z Anchorage a este po vzajomnom zapase :D
Skorpion píše:S Eavesom zatial spokojnost :) To vies, v lepsom time sa lepsie hra :D :wink:

Akurat ma stve, ze ma preskocili dake labute z Anchorage a este po vzajomnom zapase :D
zleteli orly z Tatry (ci vlastne z Anchorage) a roztrhali mackov v pazuroch... :D
a mohli si dovolit aj nenasadit na 1 zapas bouchera ked dostal len 1 gol... ak sa nemylim tak som tym stratil jeden bodik za pocet odchytanych zapasov, cize namiesto 8:6 mohlo byt 9:6 :P
a to mam stale na IR moj 1st round pick hossu a ani 2nd round pick heatley toho vela tento tyzden nepredviedol... :hroza:
nastastie zabrali druhi :)

vcera som mal akurat taku dilemu - fandil som Avs aby vyhrali, ale anderson aby nemal 30 zasahov a dostal aspon 3 goly (nakoniec stacili aj dva) :D
Philadelphia druha :yahoo: treba ale priznat, ze jej pomohli tie dve 17:0 co nadelila :cinka: (a dokonca dve kola po sebe..musim sa pochvalit sam za taky unikat :D )
kajo píše:Philadelphia druha :yahoo: treba ale priznat, ze jej pomohli tie dve 17:0 co nadelila :cinka: (a dokonca dve kola po sebe..musim sa pochvalit sam za taky unikat :D )
Ale teraz hrajes proti Chicago Villans :lol2: Som zvedavy na nas suboj, ocakavam vyrovnanu bitku ale radsej ticho :-P
16:1 pre Lions :frajer2:
petrik píše:a mohli si dovolit aj nenasadit na 1 zapas bouchera ked dostal len 1 gol...
vraj "mohli si dovolit". Az tak sebavedomo si sa netvaril ked si to zistil :D
petrik píše:vcera som mal akurat taku dilemu - fandil som Avs aby vyhrali, ale anderson aby nemal 30 zasahov a dostal aspon 3 goly (nakoniec stacili aj dva) :D
:D
skorpion: tesis sa na bostonske derby :?:
jednoznacne! A aby toho nebolo malo, cakaju ma dve zasebou :)
tak pens dnes vyhraju 6:1 a moji dvaja tucniaci kunitz + dupuis maju spolu 0+0 a -1 :hroza:
umelci :D
petrik píše:tak pens dnes vyhraju 6:1 a moji dvaja tucniaci kunitz + dupuis maju spolu 0+0 a -1 :hroza:
umelci :D
Malkin 2+3 :frajer2: :clap: . Konecne nieco poriadne predviedol :)
Skorpion píše:
petrik píše:tak pens dnes vyhraju 6:1 a moji dvaja tucniaci kunitz + dupuis maju spolu 0+0 a -1 :hroza:
umelci :D
Malkin 2+3 :frajer2: :clap: . Konecne nieco poriadne predviedol :)
asponze uz nehram proti tebe :D
Skorpion píše:Malkin 2+3 :frajer2: :clap: . Konecne nieco poriadne predviedol :)
velmi ma to nepotesilo :(

moji hraci ma sklamali...Burrows 0+0, Meszaros -2 ... :hroza:

P.S. Vymenim Tylera Myersa
Mark píše: P.S. Vymenim Tylera Myersa
dam kleslu :D
kedze som prisiel na celu sezonu o Dereka Roya, tak hladam nejakeho centra. Ocakavam seriozne ponuky :) mozte si vybrat hocikoho z mojich hracov.
kajo píše:16:1 pre Lions :frajer2:
:fucker: :D mal som kusisko stastia ale je to tam
v prvej 6tke 3 Chicaga...vsetky Bostony sme nechali za sebou
v pripade dobrej ponuky vytrejdnem Maddena Nichola Pominvilla Clarka ci Adamsa..potrebujem obrancu
vzdy "potesi" ked zabudnem stiahnut hracov z benchu :hroza:
Redyho som vypapal a to som sa tam prihlásil raz za hrací týždeň. :D
Myers DTD, Sullivan IR, Giguerre IR :hroza:
arek píše:kedze som prisiel na celu sezonu o Dereka Roya, tak hladam nejakeho centra. Ocakavam seriozne ponuky :) mozte si vybrat hocikoho z mojich hracov.
Koivu :plus: Setoguchi za Erikssona :plus: Betts
Mark píše:Koivu :plus: Setoguchi za Erikssona :plus: Betts
nie
2298 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS