Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

aky typ kola preferujete - ANKETA

ano, mame podobnu temu co pred casom vytvoril janik o systeme pre novu sezonu, ale anketa v nej ma moznosti ako "kombinacia dvoch kol" (resp. 3) ktore dostali celkom dost hlasov- mna by ale zaujimalo kolko ludi aky konkretny typ kola preferuje, taze vas poprosim:

aky typ kola preferujete?
1) TABULKOVY
2) ZAPASOVY
3) HYBRID
4) UPRAVENY HYBRID
(s vacsim dorazom na vysledky KTL zapasov - viac bodov za vitazstvo)

mozete alebo nemusite rozpisat preco je podla vas ten ktory typ kola najlepsi,ale vyberte pls len jeden
schvalne to chcem robit formou prispevkov a nie formou anonymnej ankety. poprosim vas vyjadrite sa v co najvacsom pocte aby mala anketa co najvypovednejsiu hodnotu. ulahcite nam tym v komisii tvorbu systemu pre novy rocnik tak aby bolo spokojnych co najviac tiperov
vdaka
Zápasový, případně tabulkový. V žádném případě hybrid.
1) TABULKOVY
Senátor Palpatine píše:Zápasový, případně tabulkový. V žádném případě hybrid.
Do p*** proč tu nejdou upravit příspěvky........ Ještě tam má být, že pokud musím vybrat jeden, tak zápasový.
Keby si mám vybrať len 1 systém, tak najlepší je pre mňa tabulkový, je aj najjednoduchší aj najspravodlivejší. Doplnil by som k nemu asi zápasový, ale ked má byť hybrid upravený a tie zápasy by mali väčší význam ešte by som ho neodpisoval, ten pôvodný hybrid :butt: .
Zapasovy.
2) ZAPASOVY
Kombinace tabulkove se zapasovym, kdyby bylo zase 6 kol tak pomer 4-2 by byl ideal.
tabuľkový sa mi zdá spravodlivejší, zápasový zasa atraktívnejší, takže ten systém čo navrhuje Selly sa mi tiež pozdáva... :yes:
pls, na to ake kombinacie kol by sa vam zdali najlepsie je ina tema:
http://hokejforum.com/viewtopic.php?f=36&t=7928

tu mi uplne staci ked urcite jeden typ kola ktory sa vam najviac pozdava (neznamena to ze chcete aby sa tak hrala cela ZC)
tak potom 2. :arrow: :arrow: "Zápasový"
zapasovy :thumbsup:
keby si este neni v komisii petrik, mas u mna za toto hlas :D
tabulkovy
Zapasovy jednoznacne :!:
tabulkovy
tabulkovy
tabulkovy
zapasovy
tabulkovy
:klobuk:
tabulkovy
zápasový
Zapasovy
zapasovy
zapasovy
Zápasový :wink2:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES