Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

aky typ kola preferujete - ANKETA

zápasový.
tak zapasovy
tabulkový
Tabulkovy
len by ma zaujímalo, kde sú názory ostatných..? , ktorí sa tu pravidelne objavujú, (každou chvíľou s poznámkami ako čo nefunguje) a teraz keď je tu možnosť sa vyjadriť a dať hlas za niečo, čo sa majú možnosť ovplyvniť, tak ich niet. Vyjadrilo sa cca 25 ľudí a kde je je ten zvyšok..?!
Takže ak vás to nezaťaží, skúste sa tí, čo ste ešte nedali hlas a vyjadrite sa konečne. Obrovské ďakujem.
Walt píše:len by ma zaujímalo, kde sú názory ostatných..? , ktorí sa tu pravidelne objavujú, (každou chvíľou s poznámkami ako čo nefunguje) a teraz keď je tu možnosť sa vyjadriť a dať hlas za niečo, čo sa majú možnosť ovplyvniť, tak ich niet. Vyjadrilo sa cca 25 ľudí a kde je je ten zvyšok..?!
Takže ak vás to nezaťaží, skúste sa tí, čo ste ešte nedali hlas a vyjadrite sa konečne. Obrovské ďakujem.
Já myslím, že ty, co to zajímá, si své už řekli. A u ostatních nezapomeň, že sem nechodí, že chodí už jen na KTL stránky a po konci sezony už ani tam. Podle mě je ta odezva dostatečná co se týče lidí, kteří se o to zajímali v sezoně.
ja si myslim, ze sa vyjadrilo dost ludi (cca 1/3 tiperov), az som prekvapeny :) . Samozrejme z timu Blue Angels bola ucast 100 percentna :ciga:
Hybrid (a to upraveny na 5 bodu za vitezstvi) ktery preferuju ja tu nema zadneho podporovatele, proto jsem s nim ani neprisel
zápasový
tabulkovy
IMO je ucast zatial celkom slusna, napriek tomu mi chybaju vyjadrenia dost ludi s ktorymi som ratal ze sa vyjadria (ktori su pocas sezony relativne aktivni v KTL temach).
menovite napr.: JoeS., TF, maro (aj ked ten teraz bananuje), Baffy, Mr.Cubone, Minnesota1, medik, Ivan, PainKiller, ixo, Tiperka, Antonor, atd...
je mozne ze niektri z nich o tejto ankete este ani nevedia, ze na HF chodia len kvoli KTL, ze tot tu po skonceni KTL sezony nesleduju ani na HF nechodia - ak na nich (pripadne dalsich ucastnikov KTL ktorych som nevymenoval a zatial sa nevyjadrili) mate nejay iny kontakt, skuste im dat vediet aby sa prisli vyjadrit ;)
vopred dik
no co?
Dado píše:no co?
no nic :)
netlaci nas cas aby sme tu anketu cim skor uzavreli, kludne tu moze byt otvorena aj 2 mesiace.
aj ked zrejme uz ziadne dramaticke zmeny nenastanu, momentalne je to tusim 15-12 pre zapasovy alebo tak nejako... cize de facto vyrovnane
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG