Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

PLAY OFF DRAFT(LIVE PIATOK 24.2.2012 18:00 CET)

PRAVIDLÁ DRAFTOVANIA:
:arrow: Poradie je určené od najlepšieho tímu po najhorší. S tým že najskôr ťahajú prví z konferencií, následne druhí, atď.Z každej tejto dvojice najprv ťahá tím, kt. má viac bodov
(konkr. poradie aj zoznam tiperov bude vypísané nižšie)
:arrow: ťahá sa systémom LIVE, každý GM má max 2 minúty na svoj ťah od predchádzajúceho GM. GMs budú svoje ťahy písať formou príspevkov do tejto témy
:arrow: ak GM nebude prítomný, môže mi formou PM poslať svojho zástupcu, ktorý ale musí byť členom tímu
:arrow: GM má tiež možnosť poslať mi(v prípade svojej neprítomnosti) svoj zoznam tiperov, ktorých by chcel draftnúť (ak draftuje prvý, pošle jedného tipera.. ak draftuje piaty, pošle ich 5, atď. To pre prípad, že by mu žiadaných tipérov vyfúkli tímy pred ním. Zoznam mi pošle v poradí v akom by ich draftoval-najžiadanejší na prvom mieste). Aj keď mi pošle zoznam a bude možnosť, že sa tu objaví, počkáme tie 2 minúty a ak nedraftuje, draftnem mu tipera z jeho zoznamu.
:arrow: Ak GM odignoruje všetky predchádzajúce spôsoby draftu, bude mu automaticky pridelený tiper, ktorý má zo zostávajúcich najvyššie postavenie v tabuľke jednotlivcov.
:arrow: Ak tiper označil, že do daného tímu nechce ísť (či už verejnou formou, alebo cez PM), GM vyberá iného(ak nie je prítomný, bude mu pridelený ďalší v poradí)

(ak najdete chybu tu, alebo v zoznamoch, upozornite ma na to, vsetko je o ludskom faktore, vdaka :) )
PORADIE DRAFTU:
1. Falcons
2. Hockey Kent
3. Blue Flyers
4. Sharks
5. Evil Insiders
6. Master Gremlins
7. Army Men
8. Killer Hornets
9. Strong Crocodiles
10. Drexel Dragons
11. Hungry Piranhas
12. Wild Horses
13. Blue Angels
14. Cruel Prisoners
Hraci, kt. mozu byt draftovani(ak je tam nejaka chyba, opakujem, cim skor ma upozornite):
Janik
medik911
cepi
Kower
PainKiller
Dawe4
Cathy
Warty
Martin83
Deco2508
Rousis
Guillaume
Badhed
Coli
Zezy
Flyers Fan
Chrto85
Rolo56
Mr.Cubone
Podľa individuálneho poradia po sezóne:

5. Zezy
13. Mr.Cubone
14. Flyers Fan
19. Kower
29. Rousis
38. Janik
45. medik911
53. Coli
58. PainKiller
63. Deco2508
71. Dawe4
82. Martin83
84. cepi
87. Cathy
89. Guillaume
90. Chrto85
93. Badhed
94. Warty
Rolo56
draft zacne za nieco vyse 10 minut, petrik moze odbitim 18. hodiny draftovat bez vyzvania :) poradie vidite, hned ako draftne ten pred vami,mate 2 minuty na svoj draft :)
pokusim sa sem hadzat po 5 pickoch aktualny zoznam volnych tiperov
gogo
je mi veľkou cťou vybrať si v drafte z prvého miesta tipérskymi výkonmi ale aj celkovým prístupom k súťaži jedno z najpríjemnejších prekvapení tejto sezóny, novú žiarivú kométu na KTL nebi -

rousis

vitaj v tíme, nepochybujem o tom že budeš počas celého PO platným členom našej víťaznej zostavy
:serus:

Obrázek
HOCKEY KENT - ZEZY
Blue Flyers = cepi :yes:
Sharks - Flyers Fan
EVIL INSIDERS - Janik
MASTER GREMLINS - Mr.Cubone
PainKiller
ostavaju (ak sa nemylim :D)
medik911
Kower
Dawe4
Cathy
Warty
Martin83
Deco2508
Guillaume
Coli
Chrto85
Rolo56
Killer Hornets - Badhed
STRONG CROCODILES - Cathy
Drexel Dragons - medik911
Hungry Piranhas - Kower
Dawe4
a najvacsie stastie v tomto drafte ma COLI, pretoze si ho vybral najsamlepsi tim Blue Angels a najsamlepsi GM arek.
poslednym stastnym draftovanym tiperom je Deco2508 ktoreho si vytiahli Cruel Prisoners
Pani notarka Rebeka Ticha potvrdila transparentnost draftu a oznacila vysledky za pravoplatne :)
arek píše:a najvacsie stastie v tomto drafte ma COLI, pretoze si ho vybral najsamlepsi tim Blue Angels a najsamlepsi GM arek.
:slap:
ja len dodam, ze tiperi, na ktorych nevyslo a zostali nedraftovani nemusia byt smutni a mozu si zatipovat playoff aj individualne. Snad ziskate nejake angazma v dalsej sezone :good:
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS